Leicester City
32' Wilfred Ndidi 87' Daniel Amartey
Manchester City
58' Benjamin Mendy 73' Ederson 74' Gabriel Jesus 82' Fernandinho 90' Rodri
0:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec meczu.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Rodri (Manchester City).

Manchester City - zmiana: schodzi Kevin De Bruyne, wchodzi Phil Foden.

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Amartey (Leicester City).

Niezła piłka w pole karne, Maddison próbuje z woleja, ale pewnie łapie ten strzał Ederson.

Leicester City - zmiana: schodzi Wilfred Ndidi, wchodzi Nampalys Mendy.

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho (Manchester City).

Manchester City - zmiana: schodzi Riyad Mahrez, wchodzi Ferran Torres.

Koszmarny błąd obrony Leicester, może być trzeci gol, jest Mahrez i... myli się w sytuacji sam na sam! Mógł zabić mecz!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Raheem Sterling. Fantastycznie podanie otwierające od De Bruyne, Sterling wystawia Jesusowi przed bramkę, a ten musiał to trafić i trafił. 2:0!

Żółtą kartkę otrzymał Ederson (Manchester City). Już gra na czas.

Leicester City - zmiana: schodzi Kelechi Iheanacho, wchodzi James Maddison.

Leicester City - zmiana: schodzi Marc Albrighton, wchodzi Ricardo Pereira.

James Maddison długo przygotowuje się do wejścia, prawie całą drugą połowę. Leicesrer na razie stłamszone.

Manchester City - zmiana: schodzi Sergio Aguero, wchodzi Raheem Sterling.

Goool! Bramkę strzelił Benjamin Mendy (Manchester City)Najpierw Schmeichel obronił strzał Mahreza. Potem obrońcy źle wybili dośrodkowanie. Wykorzystał to Mendy, który nawinął dwóch rywali na raz jak an widelec i strzelił poza zasięgiem bramkarza. Prowadzą goście!

Odpuścili trochę gospodarze, City swobodniej wchodzi w pole karne.

Leicester narzuciło większą intensywność gry, agresywnie pracuje w pressingu i Manchester już tak swobodnie nie rozgrywa.

Niezła próba Tielemansa, ale jego strzał z dystansu spokojnie łapie Ederson.

Rozpoczęła się druga połowa.

Piłka w siatce Manchesteru, ale gol Vardy'ego nieuznany! Anglik spalił akcję przy podaniu Pereza.

Przerwa.

Sędzia doliczył 1 minutę.

Jesus kręci rywalami, Jesus mierzy w okienko, ale posyła piłkę nad poprzeczką!

Strzał De Bruyne zza zasłony, ale tuż obok bramki! Odważna próba Belga, było dobre 30 metrów do bramki!

Niezłe podanie Tielemansa w kierunku Iheanacho, ale za mocne dla Nigeryjczyka.

Cały Czas Manchester gra piłką na połowie gospodarzy, próbuje podejść pod bramkę, ale tam już się robi za ciasno.

Żółtą kartkę otrzymał Wilfred Ndidi (Leicester City).

Świetna, kombinacyjna akcja City, Jesus gra do Aguero przed bramkę, ale podanie przejęte przez obronę! Było bardzo blisko gola! Leicester ma spore problemy z wyjściem z własnej połowy.

Rzut wolny dla Man. City. De Bruyne ma świetną pozycję do strzału. Uderza i... poprzeczka!

Poważny błąd Leicester w rozegraniu, Aguero strzela w polu karnym, ale posyła piłkę w trybuny. Goście uzyskali przewagę.

Świetne teraz podanie Mahreza w pole karne, ale jeden z obrońców przecina je w ostatniej chwili!

Leicester nieco uspokoiło grę, dłużej utrzymało się przy piłce, rywal odpuścił szybki pressing.

Piłka w siatce po strzale Fernandinho z dystansu, ale gol nieuznany! Aguero spalił akcję - absorbował uwagę bramkarza, stojąc w linii strzału.

Na razie jest takie badanie się, ale Perez i Rodri próbują zaskakiwać obronę podaniami. Grają jednak niedokładnie.

Początek meczu.

Mecz sędziować będzie Anthony Taylor.

Manchester City pewnie zmierza po mistrzostwo. Leicester City walczy o wicemistrzostwo z Manchesterem United.

Nie ma to jak mecz na szczycie Premier League w sobotnie późne popołudnie! Dzień dobry, zapraszamy na relację ze starcia Leicester City z Manchesterem City!