3 minuty doliczone.

88'

Dobry strzał Silvy, ale obok bramki.

85'

Piękny, techniczny strzał Adamsa, piłka w siatce, ale gola nie ma! Napastnik palił akcję przy podaniu Warda-Prowse'a.

1
1
1
1
1
81'

Manchester City. Schodzi: Olexandr Zinchenko. Wchodzi: Benjamin Mendy.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Olexandr Zinchenko #11
1
1
77'

Świetna akcja City, Torres z bliska i nie trafia! Polują na więcej goli i tak.

1
1
73'

Southampton FC. Schodzi: Stuart Armstrong. Wchodzi: Caleb Watts.

Caleb Watts #65
1
72'

Świetna akcja City, Fodeeen teraz, ale tuż obok bramki!

68'

Spotkanie nieco zwolniło, City ma wszystko pod kontrolą.

63'

Southampton FC. Schodzi: Jack Stephens. Wchodzi: Ibrahima Diallo.

Ibrahima Diallo #27
1
1
59'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Phil Foden. Piłka na Fodena, ANglik zostawia De Bruyne, ten mija obrońcę, strzela po ziemi i znowu City odjeżdża!

8
5
3
2
2
58'

Uwaga, bomba od Fodena, ale czujny golkiper gości!

1
1
2
56'

Gol! Strzelił Che Adams. Asystował mu Stuart Armstrong. Dobra akcja po odbiorze piłki, obrona zdezorientowana, Adams mocno uderza z kilku metrów. 4:2!

6
5
2
1
54'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu Phil Foden. Katastrofalne wyprowadzenie piłki przez gości, szybka kontra, Mahrez wkręca rywali w ziemię i znowu strzela pięknie przy słupku! Chyba sprawa trzech punktów już załatwiona!

Manchester City
2
1
2
3
50'

Silva szuka Fodena, ale gra za mocno w polu karnym. Zamyka to jeszcze De Bruyne i łapie to bramkarz!

46'

Southampton FC. Schodzi: Moussa Djenepo. Wchodzi: Nathan Tella.

Nathan Tella #23
1
czas Druga połowa
45+3'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Dobił strzał Mahreza, który odbił się od słupka, obrona Southampton stała jak wryta w ziemię!

1
1
1
2
3
45+1'

Co ciekawe, Djenepo gra dalej. Widocznie to był jakiś mikrouraz, niegroźny.

1
3'

Doliczone 3 minuty.

1
44'

Southampton próbuje szarpać skrzydłami, ale łatwo traci tam piłkę.

3
40'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Błąd Adamsa w rozegraniu, niepotrzebnie przerzucał piłkę. Mahrez zgarnia ją, wkręca rywali i kapitalnie strzela zza pola karnego. Znowu City prowadzi!

3
1
1
2
3
37'

Dobra akcja Soton, Djenepo strzela czubkiem buta, ale obok bramki. Nabawił się przy okazji kontuzji, złapał się za pachwinę i padł na murawę.

1
1
2
1
33'

Otwiera się gra, a teraz Ward-Prowse z dystansu i Ederson paruje to na poprzeczkę!

1
1
1
30'

Foden sam na sam, wycina go wślizgiem McCarthy i.... sędzia milczy! To był ewidentny faul na czerwoną kartkę!

2
1
28'

Próba Fernandinho z dystansu, ale daleka od doskonałości...

4
3
1
1
1
25'

Gol! Strzelił James Ward-Prowse. Mocno, po ziemi, w środek, Ederson daleko się rzucił! Jest remis!

Southampton FC
8
6
2
1
24'

RZUT KARNY DLA SOUTHAMPTON! Vestergaard szarpnięty i powalony przy dobitce! Wcześniej jego strzał świetnie wybronił Ederson.

7
3
22'

Rajd De Bruyne świetnie powstrzymany przez Bednarka!

4
3
1
1
18'

Mahrez, chce dwójkowo w polu karnym z Fodenem, ale nie zgrali się zupełnie...

5
1
1
15'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Zinczenko z lewej strony wykłada Fodenowi, jego strzał broni McCarthy, ale piłka spada prosto pod nogi De Bruyne, który z łatwością wbija ją do siatki. City prowadzi!

3
3
1
4
12'

Dużo walki w środku pola, a Bednarek przeszedł na środek obrony.

2
2
2
9'

Oba zespoły stosują wysoki pressing. Gdy mają piłkę, grają dość wolno.

3
2
1
5'

Southampton pod bramką rywala, ale gra dość nerwowo.

3
2
2'

Na razie City nie chce oddać piłki, spokojnie wymienia podania.