Premier League: 35. kolejka
08 maj 2021 13:30
90+1'

Stuart Dallas nieźle przymierzył z linii pola karnego, a piłkę na rzut rożny wybił Hugo Lloris.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'
88'

Czas ucieka, a Koguty nie potrafią zagrozić bramce drużyny z Leeds.

1
1
86'

Gospodarze cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

1
84'

Gol! Strzelił Rodrigo Moreno. Asystował mu Raphinha.

Leeds United prowadzi już 3:1! Świetna akcja gospodarzy. W jej końcowej fazie Raphinha wyłożył piłkę jak na tacy Rodrigo Moreno, który bez problemów pokonał Hugo Llorisa.

Leeds United
Asysta:
Raphinha #18
6
1
83'

Technicznie, ale nad bramką sprzed pola karnego uderzył Mateusz Klich.

1
1
77'

Faulował Lucas Moura i będzie rzut wolny dla Leeds.

1
75'

Tottenham atakował lewym skrzydłem i wywalczył rzut rożny.

73'

Fatalnie w trybuny uderzył Jack Harrison i futbolówkę do gry wprowadzi Hugo Lloris.

1
72'

Harry Kane uderzył z rzutu wolnego, zaś piłkę odbiła się od poprzeczki i wyszła poza linię końcową boiska.

1
71'

Groźnie z narożnika pola karnego huknął Serge Aurier, ale znakomitą interwencją popisał się Meslier, który wybił piłkę na korner.

69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Moura.

Tottenham Hotspur
67'
66'
63'

Z kilku metrów próbował uderzać Mateusz Klich, jednakże został przyblokowany przez rywala.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Reguilon, który faulował przeciwnika.

61'

Goście wykonywali rzut rożny, ale nie byli w stanie zagrozić bramce Pawi.

1
58'

Leeds United. Schodzi: Tyler Roberts. Wchodzi: Raphinha.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
1
56'

Heung-Min Son trafił tylko w boczną siatkę i grę od własnej bramki wznowi Meslier.

2
54'

Tabela angielskiej ekstraklasy:

Tabela zapewniona przez SofaScore LiveScore
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robin Koch.

Robin Koch #5
1
50'

Harry Kane znalazł się na pozycji spalonej.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
46'

Początek drugiej odsłony spotkania na Elland Road w Leeds.

1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

42'

Gol! Strzelił Patrick Bamford. Asystował mu Ezgjan Alioski.

Leeds United wygrywa 2:1! Ezgjan Alioski zagrał płaskie, precyzyjne podanie wzdłuż linii końcowej boiska, zaś Patrick Bamford nabiegł na bliższy słupek, wyprzedził rywala i wpakował piłkę do siatki. Ładna akcja podopiecznych Marcelo Bielsy.

Asysta:
Ezgjan Alioski #10
3
2
1
40'

W okolicy pola karnego szarżował Gareth Bale, ale został zatrzymany przez jednego z rywali.

1
1
38'

Gospodarze wymieniają kolejne podania w okolicy linii środkowej boiska.

36'

To spotkanie ogląda na żywo selekcjoner reprezentacji Anglii, Gareth Southgate.

1
1
1
35'

Aktywny jest Mateusz Klich, który stara się napędzać ofensywne poczynania swojej drużyny.

1
2
33'

Prawym skrzydłem atakował zespół Leeds United, który ostatecznie będzie miał rzut z autu.

1
31'

Harry Kane trafił do siatki, ale w momencie podania był na bardzo minimalnym spalonym.

1
1
30'

Niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Robin Koch i piłkę do gry wprowadzi Hugo Lloris.

1
28'

Nieźle z narożnika pola karnego przymierzył Jack Harrison, a Hugo Lloris sparował piłkę na rzut rożny.

1
25'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Dele Alli.

Tottenham Hotspur doprowadził do remisu 1:1! Dele Alli zagrał dokładne, prostopadłe podanie, zaś Heung-Min Son w sytuacji sam na sam pokonał Illana Mesliera.

3
1
24'

Wysoki pressing Pawi i przyjezdni mają problem w wymianą kilku celnych podań w środkowej strefie boiska.

22'

Udanie w obronie interweniował Robin Koch i piłkę przejęli gospodarze.

20'

Aktualna tabela Premier League:

1
18'

Koguty próbowały wyjść z szybkim kontratakiem, jednakże bez powodzenia.

16'

Faulował Pierre-Emile Hoejbjerg i sędzia odgwizdał rzut wolny dla miejscowej drużyny.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
1
1
13'

Gol! Strzelił Stuart Dallas.

Leeds United na prowadzeniu 1:0! Jack Harrison płasko dośrodkował z lewej flanki. Niefortunnie interweniował Sergio Reguilon, który posłał piłkę w kierunku własnej bramki, ale futbolówkę odbił Hugo Lloris. Jednakże szybko z dobitką pospieszył Stuart Dallas, który z bliskiej odległości trafił do siatki.

1
3
1
12'

Pierre-Emile Hoejbjerg sfaulował Mateusza Klicha w środku pola.

1
11'

Posiadanie piłki:

Leeds United - 47 proc.

Tottenham Hotspur - 53 proc.

1
1
8'

Patrick Bamford oddał celny, płaski strzał, a piłkę do boku odbił Hugo Lloris. Było groźnie pod bramką Kogutów.

2
7'

Tottenham spokojnie rozgrywa swój atak pozycyjny.

1
3'

Strata Leeds na własnej połowie boiska i goście będą mieli rzut z autu.

1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

1
czas Start meczu
12:47

W wyjściowej "11" Leeds United znalazł się polski pomocnik Mateusz Klich.

3
1
Czy Leeds United pokona Tottenham Hotspur?
1
12:38

Starcie poprowadzi sędzia Michael Oliver.

12:38

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 35. kolejki Premier League Leeds United - Tottenham Hotspur. Początek sobotniej potyczki zaplanowano na godzinę 13:30.