89'

West Ham szuka zwycięskiej bramki. Zapowiada się ciekawa końcówka.

87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Said Benrahma. A jednak West Ham wyrównał. Mierzony strzał sprzed pola karnego oddał Benrahma i piłka znalazła się w bramce. 1:1!

West Ham United
7
7
1
2
87'

West Ham w ataku, Młoty chcą z meczu wyrwać co najmniej punkt.

2
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Asystował mu Percy Tau. Tau prostopadle do Welbecka, a ten uderzył ponad wychodzącym z bramki Fabiańskim. 1:0!

Brighton and Hove Albion
2
1
2
9
83'
ZMIANA

Brighton and Hove. Schodzi: Leandro Trossard. Wchodzi: Andi Zeqiri.

wchodzi Wchodzi
Andi Zeqiri #29
schodzi Schodzi
1
1
3
83'

Po dograniu z prawej strony głową tuż obok słupka uderzył Craig Dawson!

1
1
2
80'

Coufal do Fornalsa, ten chciał uderzyć efektownie, ale z próby niewiele wyszło.

76'

Coraz więcej wskazuje na to, że West Ham nie będzie w stanie strzelić gola piłkarzom Brighton. Cały czas to gospodarze są aktywniejsi.

69'

Gracze Brighton długo rozgrywają akcje, West Ham od wielu minut nie potrafi zagrozić gospodarzom.

1
67'
ZMIANA

Brighton and Hove. Schodzi: Steven Alzate. Wchodzi: Adam Lallana.

Steven Alzate #17
66'

W ostatnich minutach ponownie brakuje okazji bramkowych. A czasu do końca coraz mniej.

63'

Sprzed pola karnego uderzał Leandro Trossard, ale słabo i wprost w bramkarza.

60'

Strzał sprzed pola karnego oddał Jesse Lingard, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

1
58'

Akcja za akcję, West Ham już musi szukać gola. Stara się to wykorzystał Brighton.

1
1
55'

Alireza Jahanbakhsh uderzył obok Fabiańskiego, piłka jednak o centymetry minęła słupek!

3
53'

Gracze Brighton coraz groźniejszy. Alireza Jahanbakhsh uderzał z ostrego kąta, Fabiański piłkę zdołał odbić.

51'

Do dogrania doszedł Soucek, ale strzał głową był niecelny.

50'

Fabiański wyszedł z bramki i uratował West Ham. Goście atakują, ale został skontrowani.

3
46'

Sprzed pola karnego uderzył Antonio, ale wysoko ponad bramką.

46'

Gramy po przerwie!

45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Mocny strzał sprzed pola karnego Soucka. Bramkarz odbił piłkę. W końcu celna próba.

1
44'

Szuka West Ham gola przed przerwą. Przed momentem z sześciu metrów uderzał Fornals, który ponownie został zablokowany.

41'

To powinien być go. Fornals uderzał z ok. 11 metrów, ale piłkę zablokował obrońca!

2
1
1
1
1
39'

Fornals wpadł z piłką w pole karne, ale w ostatniej chwili piłkę wybił mu obrońca.

38'

Pierwsza połowa zbliża się do końca, a wciąż czekamy na pierwsze celne uderzenie w meczu.

1
35'

Atak pozycyjny West Hamu, ale Brighton cały czas skutecznie robija próby gości.

33'

Kontrujący strzał Antonio, ale próby wyszło podanie. Dodatkowo napastnik był na spalonym.

1
1
30'

Dwa kwadranse za nami. West Ham musi i na razie nie potrafi, Brighton nic nie musi i to widać.

1
1
1
28'

Brighton długo rozgrywa swoje akcje, gospodarze chcą wciągnąć rywala na własną połowę.

1
25'

Antonio strącił piłkę w polu bramkowym, jednak nikt do niej nie doszedł.

25'

Młoty aktywniejsze w ofensywie, ale cały czas brakuje klarownych okazji.

1
22'

Rzut rożny dla Brighton, jednak jego wykonanie było bardzo złe.

18'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Yves Bissouma.

17'

Po dość żywym początku spadło tempo meczu. Brakuje przede wszystkim uderzeń.

14'

Coraz więcej z gry ma Brighton. Gospodarze coraz śmielej atakują bramkę Fabiańskiego.

1
11'

Pascal Gross zagrywał wzdłuż bramki Fabiańskiego, ale nikt piłki do bramki nie wbił.

1
8'

Przez moment zaatakowali miejscowi, ale ponownie gola szuka West Ham.

1
5'

Goście wysoko atakują rywala. Brighton ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

1
1
3'

Od początku w ataku goście. West Ham szybko pragnie napocząć rywala.