Premier League: 37. kolejka
18 maj 2021 19:00
90+5'

Gol! Strzelił Tyler Roberts. Kontra gości, strzał Bamforda odbił bramkarz, poprawka Robertsa wpadła do siatki. 0:2!

Tyler Roberts #11
Leeds United
2
2
2
2
90+2'

Uderzał Ings, strzał z woleja sprzed pola karnego minął bramkę.

1
1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

1
89'

A teraz Redmond z dystansu ostrzelał komary.

1
89'

Do uderzenia doszedł Redmond, ale piłka minęła bramkę gości.

87'

A teraz spalony po drugiej stronie boiska. Sędzia dostrzegł wszystko niczym sokół w polu mysz.

84'

Raphinha do siatki, ale gola nie ma. Spalony.

81'

Gospodarze w ataku, ale nie są w stanie zagrozić poważniej bramkarzowi Leeds.

78'

Leeds. Schodzi: Rodrigo Moreno. Wchodzi: Tyler Roberts.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
78'

Southampton FC. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Ibrahima Diallo.

Ibrahima Diallo #27
1
75'

Sprzed pola karnego mocno, ale niecelnie uderzył Raphinha.

74'

Strzał sprzed pola karnego Redmonda, bramkarz nie zdołał złapać piłki i będzie korner.

73'

Gol! Strzelił Patrick Bamford. Asystował mu Rodrigo Moreno. Zagranie do Bamforda, a ten z trudnej pozycji uderzył między nogami bramkarza do siatki. 0:1!

70'

Southampton FC. Schodzi: Nathan Tella. Wchodzi: Nathan Redmond.

Nathan Tella #23
69'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Dallas, ale kilka metrów ponad bramką.

68'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy. Akcję strzałem wprost w bramkarza zakończył Alioski.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Pascal Struijk.

Pascal Struijk #21
1
64'

Płaski strzał sprzed pola karnego oddał James Ward-Prowse. Piłkę zablokował jednak obrońca.

2
63'

Po dłuższej przerwie w końcu znowu gramy.

1
1
61'

Bamford zderzył się z rywalem, ucierpiały kręgi szyjne. Snajper powoli zbiera się z boiska.

1
60'

Na murawie leży Bamford, zawodnik Leeds konsultuje się z lekarzem.

58'

Kontra Leeds, Bamford w dziwnym sposób minął bramkarza, ale zamiast paść po złapaniu za nogę pobiegł dalej i piłka mu uciekła.

1
58'

James Ward-Prowse dogrywał, ale trafił w mur.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Stuart Dallas.

55'

Djenepo padł w okolicach pola karnego. Będzie rzut wolny z lewej strony.

1
1
1
1
52'

Akcja za akcję, czekamy na kolejne. Szukają panowie piłkarze gola.

49'

Odpowiedź Leeds, z dystansu przymierzył Dallas, bramkarz końcami palców na rzut rożny!

47'

James Ward-Prowse uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od spojenia słupka z poprzeczką.

1
1
46'

Gramy po przerwie!

46'

Leeds. Schodzi: Diego Llorente. Wchodzi: Pascal Struijk.

46'

Leeds. Schodzi: Kalvin Phillips. Wchodzi: Gaetano Berardi.

46'

Southampton FC. Schodzi: Che Adams. Wchodzi: Danny Ings.

45'

Sędzia doliczył minutę.

42'

Cały czas więcej z gry mają gospodarze, ale wciąż nie potrafią przełamać obrony beniaminka.

1
39'

Miejscowi starają się wysoko atakować Leeds. Goście radzą sobie z tym. Podeszli nawet pod bramkę. Strzał Rodrigo Moreno poszybował ponad poprzeczką.

1
37'

Płaski strzał Adamsa z ok. 16 metrów. Piłkę na korner wybił bramkarz.

34'

Żółtą kartkę otrzymał James Ward-Prowse.

Southampton FC
33'

Sporo walki w środku pola, ale także dość dużo chaosu na placu gry.

30'

Dwa kwadranse za nami. Trochę wakacyjnie, oczywiście w ogromnym reżimie, zrobiło się.

27'

Już niewiele zostało z początkowo dość dużej przewagi gospodarzy. Mecz się wyrównał, gra toczy się w środku pola.

24'

Strzał Dallasa z ok. 14 metrów, piłka przeleciała dwa metry obok słupka.

21'

Sprzed pola karnego mocno uderzył Jannik Vestergaard, ale daleko od bramki.

18'

Groźnie w polu karnym Leeds, obrońca w ostatnim momencie wybił piłkę.

16'

Djenepo leży na murawie. Ostre wejście rywala musiało boleć.

2
15'

Pierwszy korner dla gości, ale niewiele z niego wyszło. W końcu staranowany został Djenepo.

13'

Rzut rożny dla Southampton, ale do dośrodkowania nikt nie doszedł.

10'

Po dośrodkowaniu piłka została wybita przed pole karne, a stamtąd Armstrong huknął kilka pięter ponad bramką.

1
9'

Będzie rzut wolny dla gospodarzy po dyskusyjnym faulu z lewej strony pola karnego.

6'

Moussa Djenepo starał się lobować bramkarza, ale pomylił się o dwa metry. Gospodarze od początku w zdecydowanym ataku.

1
1
1
1
1
5'

I znowu kolejna szansza gospodarzy. Kiko Casilla odbił uderzenie Telli z sześciu metrów!

2'

I już groźnie pod bramką Leeds. Strzał głową Adamsa z pięciu metrów bramkarz wybił na korner.

2'

Mecz rozgrywany jest z udziałem ograniczonej liczby fanów. Tak więc jesteśmy pozbawieni "fanów z taśmy". Niestety na razie mecz bez Polaków. Bednarek na ławce, Klicha w kadrze meczowej nie ma.