2:1
Zakończony
Chelsea FC
90+3'

Trwa czas doliczony, ale wyniki rywali są bardzo korzystne dla Chelsea. Ta gra tak, jakby o tym wiedziała.

4
89'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Cesar Azpilicueta. Uderzył łokciem Jacka Grealisha.

3
1
2
3
87'

Niezła próba Chilwella, ale świetnie broni Martinez!

2
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Emiliano Martinez. Gra na czas.

Emiliano Martinez #26
Aston Villa
1
1
81'

Aston Villa. Schodzi: Anwar El Ghazi. Wchodzi: Jacob Ramsey.

wchodzi Wchodzi
Jacob Ramsey #41
schodzi Schodzi
1
77'

Azpilicueta mierzy w okienko, ale nie trafia.

4
1
2
1
76'

Havertz strzela, trafia w rękę Mingsa, ale nie ma karnego! Cofał rękę od piłki.

1
5
4
75'

Żółtą kartkę otrzymał Marvelous Nakamba.

70'

Gol! Strzelił Ben Chilwell. Asystował mu Christian Pulisić. Kocioł, zgubiona obrona, podanie pod bramkę i Chilwell pakuje piłkę do pustej siatki. Jeszcze londyńczycy walczą!

66'
65'

Żółtą kartkę otrzymał John McGinn.

Aston Villa
63'

Fizyczna gra Aston Villi przynosi efekty, zyskali przewagę w środku pola.

1
1
1
60'

Chelsea FC. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Hakim Ziyech.

60'

Oszczędzanie Kante na finał chyba nie było dobrym pomysłem. Ewidentnie czuć jego brak.

59'

Piłka w siatce Aston Villi, ale gol Wernera nieuznany! Wcześniej Azpilicueta palił akcję.

1
3
3
54'

Mount z dystansu, ale myli się o centymetry! Nad stadionem zaczęło dość mocno padać.

2
1
1
2
52'

Gol! Strzelił Anwar El Ghazi. Bardzo pewny strzał!

6
4
1
5
5
51'

RZUT KARNY DLA ASTON VILLI! Traore podcięty przez Jorginho!

1
1
1
1
2
49'

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Kovacić.

47'

Szybka akcja Chelsea, Pulisic strzela, ale nie czysto. Może rykoszet pomoże, ale nie, piłka wychodzi za boisko.

2
1
1
1
46'

Chelsea FC. Schodzi: Edouard Mendy. Wchodzi: Kepa Arrizabalaga. Jakiś uraz Senegalczyka przy interwencji przy bramce Traore.

czas Druga połowa
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Timo Werner.

1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Jorginho.

Chelsea FC
2
1
43'

Gol! Strzelił Bertrand Traore. Asystował mu Matt Targett. Płaskie zagranie z rzutu rożnego, Traore się urywa i technicznym strzałem posyła piłkę pod poprzeczkę. Aston Villa prowadzi, Chelsea ma problem!

1
1
2
5
41'

Tottenham doprowadza do remisu z Leicester, Chelsea wraca do top 4.

1
1
39'

Przerwa w grze, uraz głowy Pulisica. Ale będzie chyba wszystko dobrze.

1
1
2
37'

Kocioł pod bramką Chelsea, próbuje się przebić Ezri Konsa, ale nie daje rady.

1
36'

Leicester prowadzi, Liverpool teraz też, a to oznacza, że Chelsea wypada z top 4!

2
33'

Chelsea cały czas gra piłką i dominuje, ale specjalnie nic z tego nie ma...

1
1
29'

Nagle kontra Aston Villi, McGinn pędzi sam, pięknie strzela z dystansu, ale tuż obok słupka!

27'

Grealish dziś nie istnieje. Chelsea ma celność podań na poziomie 91 proc.

24'

Fantastyczny cross Jorginho, Azpilicueta cofa do Mounta, ten strzela, ale w wybornej sytuacji posyła jednak piłkę w trybuny. To powinien być przynajmniej celny strzał...

1
1
22'

Pulisic próbuje przewrotką, ale spokojnie łapie ten średnio udany strzał Martinez.

19'

Werner skiksował, trafił w rękę nabiegającego Nakamby, ale nie ma rzutu karnego! Dużo przypadkowości tutaj.

1
18'

Mount z dystansu, łapie to jednak Martinez. Całkowicie zamknięta Aston Villa we własnym polu karnym.

14'

Krótkie, agresywne krycie ze strony graczy Aston Villi, nie pozwalają dograć dobrej piłki pod bramkę.

1
11'

Chelsea z szybką akcją, która nagle zwolniła w polu karnym gospodarzy. Przekombinowali Chilwell i Pulisic.

1
7'

Rośnie pressing Aston Villi, ale Chelsea zbliża się pod bramkę. Dobra piłka na Wernera, ale jej nie sięga. Nie koniec. Uderza Mount, blokuje to Nakamba.

5'

Poturbowany Jorginho przez Grealisha, który odegrał się za ostre wejście Kovacicia chwilę wcześniej.

1
2'

Pierwsza akcja Chelsea. Mount próbuje uderzyć z powietrza, ale przestrzelił i to znacznie.