Primera Division: 11. kolejka
28 lis 2020 21:00
90+6'

Strzał rozpaczy Isco, piłka uderzona z ok. 17 metrów zatrzymała się na poprzeczce!

10
15
4
4
3
90+4'

Jeszcze Real Madryt w ataku, jednak Królewscy nie potrafią zagrozić dobrze zorganizowanej obronie Deportivo.

7
4
1
1
2
90+1'

Deportivo. Schodzi: Joselu. Wchodzi: Deyverson.

2
2
2
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
1
3
89'

Kontra Deportivo, zagranie do Lopeza, ten mocno uderzył z pola karnego, ale Courtois zdołał odbić piłkę!

1
1
1
88'

Deportivo. Schodzi: Luis Rioja. Wchodzi: Javi Lopez.

wchodzi Wchodzi
Javi Lopez #26
schodzi Schodzi
Luis Rioja #11
1
88'

Deportivo. Schodzi: Lucas Perez. Wchodzi: Borja Sainz.

Borja Sainz #29
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Edgar Mendez.

Edgar Mendez #16
Deportivo Alaves
86'

Gol! Strzelił Casemiro. Po rzucie rożnym z pięciu metrów uderzał Junior, dobitka z bliska Casemiro znalazła się w bramce. 1:2!

Real Madryt
10
7
3
7
86'

Real cały czas w ataku, jednak obrońcy Deportivo interweniują bardzo ofiarnie.

1
1
1
83'

Florian Lejeune kapitalną interwencję wybił piłkę i uratował Deportivo od straty gola!

4
3
1
2
81'

Zamieszanie w polu karnym Deportivo. Sędzia przerwał grę. Arbiter jeszcze konsultował się z VAR-em i odgwizdał ostatecznie spalonego.

2
1
1
78'

Mariano w sytuacji sam na sam uderzył między nogami bramkarza, ale wcześniej był na spalonym, a piłkę sprzed linii wybił obrońca.

1
1
2
78'

Kolejna próba Realu. Strzelał Isco, jednak bardzo daleko od celu.

2
3
1
77'

Alaves. Schodzi: Tomas Pina. Wchodzi: Edgar Mendez.

76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ruben Duarte.

Ruben Duarte #3
75'

A teraz szczęścia próbował Vazquez, piłka jednak poszybowała obok słupka. Real coraz groźniejszy!

1
2
1
73'

Mocny strzał Rodrigo, płaskie uderzenie z pola karnego przeleciało tuż obok słupka!

1
3
69'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Martin Odegaard.

69'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Isco.

1
1
1
69'

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Ferland Mendy.

69'

Mogło być po meczu. Jednak w dobrej sytuacji Joselu uderzył potężnie, ale w trybuny!

2
67'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Rioja.

1
1
1
63'

Kontra Deportivo. W sytuacji sam na sam strzał Pereza odbił Courtois, dobitka Joselu została zablokowana!

1
63'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Vinicius Junior.

61'

1
60'

Vazquez z piłką w polu karnym, dobrze zachował się obrońca. Był rzut rożny, ale po nim zagrożenia już nie było.

1
57'

Składna akcja Realu, do strzału doszedł Kroos, ale piłka minęła cel. Bramka dla Królewskich może w meczu sporo zmienić.

2
54'

Strzelał Kroos, Pacheco na raty piłkę złapać. Szuka Real kontaktowej bramki.

1
2
52'

Real stara się pozbierać po stracie drugiej bramki. Jednak jak się w taki sposób pozwala zaskoczyć rywalowi to już się nawet grać odechcieć może.

2
1
1
49'

Gol! Strzelił Joselu. Varane do Courtoisa. Belg chciał zagrać do partnera, ale podał do... Joselu. Ten nawet się nie zastanawiał, uderzył do pustej bramki z ok. 30 metrów i już jest 0:2!

24
10
2
5
6
47'

Asensio zagrał wzdłuż piątego metra, Rodrygo Goes nie zdołał dojść do piłki.

46'

Sędzia rozpoczął grę po przerwie.

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
43'

Atak pozycyjny Realu. Gracze Deportivo są jednak już lepiej skoncentrowani i błędów nie popełniają.

40'

A teraz mocny strzał Mariano, Pacheco jest już rozgrzany i błędów nie popełnia.

1
1
4
39'

Błąd w obronie Deportivo. Lejeune dał sobie odebrać piłkę. Sam na sam z Pacheco znalazł się Kroos, ale jego dwa uderzenia kapitalnie wybronił bramkarz!

3
1
2
1
6
37'

W końcówce 1. połowy Real w końcu przycisnął gospodarzy. Jednak Królewscy cały czas bez dobrej okazji bramkowej.

2
1
34'

Kroos dośrodkował z rzutu wolnego, Casemiro jednak nie zdołał dojść do piłki. Będzie rzut rożny.

1
3
2
31'

Ponad dwa kwadranse za nami. Realu w ofensywie nie ma. Deportivo prowadzi i wciąż robi swoje.

1
28'

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Rodrygo Goes.

27'

Goście coraz pewniej radzą sobie na boisku. To nie jest dobry początek Realu. Za moment Zinedine Zidane dokona zmiany.

1
25'

A teraz spore zamieszanie w polu karnym Realu, goście jednak nie zdołali oddać uderzenia.

24'

Perez w sytuacji sam na sam, uderzył ponad bramkarzem, jednak Thibaut Courtois ręką wybił piłkę na róg. Powinno być 0:2!

6
1
6
21'

A VAR? A VAR nic, gramy dalej. Hmm...

3
9
20'

Zamieszanie w polu karnym Deportivo. Padł w nim Hazard, jednak sędzia nakazał grać dalej. Co na to VAR?

1
1
6
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Casemiro.

Real Madryt
2
15'

Mamy w końcu celny strzał Realu. Po dograniu z rogu Mariano głową uderzył wprost w bramkarza.

3
1
1
2
13'

Real coraz bliżej bramki Deportivo. Jednak Królewscy cały czas bez okazji bramkowej.

10'

Atak pozycyjny Realu, jednak wszystko dzieje się dość daleko od pola karnego Deportivo.

2
7'

Rzut wolny dla Realu, dogranie Kroosa przejęli obrońcy.

5'

Gol! Strzelił Lucas Perez. Mocny strzał Pereza, bramkarz bez szans na skuteczną interwencję. 0:1!

8
7
1
8
13
4'

Ostatnio w polskiej ekstraklasie za podobne zagrane karnego nie było. Tutaj jest!

2
1
3
4'

Rzut karny dla Deportivo. Sędzia uznał, że Nacho zagrał ręką!

5
2
4
4
5
3'

Pierwszy atak Deportivo, zagranie w pole karne Reali, ale Thibaut Courtois spokojnie piłkę złapał.

1
2
20:51

Uczczono pamięć Diego Maradony. Za moment pierwszy gwizdek sędziego.