1:3
Zakończony
Real Madryt
90+2'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Karim Benzema. Benzema do Vazqueza, a ten w sytuacji sam na sam do bramki. 1:3!

21
13
4
3
4
90+1'

Dobrze w obronie Ramos, który w ostatnim momencie zablokował Bigasa.

3
1
3
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
2
5
88'

Minuty płyną, Eibar nie potrafi przedostać się w pole karne Realu Madryt.

4
1
2
85'

Coraz mniej czasu mają gospodarze. Real skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

3
3
1
83'

Rzutu karnego nie ma. Gramy dalej. Jeszcze może być ciekawie.

5
2
1
1
83'

SD Eibar. Schodzi: Kike. Wchodzi: Unai Arieta.

wchodzi Wchodzi
Unai Arieta #32
schodzi Schodzi
Kike #17
82'

SD Eibar. Schodzi: Papakouli Diop. Wchodzi: Sergio Alvarez.

Papakouli Diop #8
2
1
81'

Gospodarze stwierdzili, że Ramos zagrał piłkę ręką w polu karnym. Co na to VAR?

1
3
2
2
77'

Zapowiada się ciekawa końcówka. Gospodarze zaczynają ryzykować, stara się to wykorzystać Real.

1
1
1
74'

Asensio uderzył z rzutu wolnego, tuż obok bramki!

1
1
72'

Real. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Marco Asensio.

72'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Fede Valverde.

72'

SD Eibar. Schodzi: Takashi Inui. Wchodzi: Pedro Leon.

71'

Muto główkował z pięciu metrów. W bramkę nie trafił. Powinien być remis!

2
68'

W sytuacji sam na sam strzelał Rodrygo, piłkę zdołał odbić bramkarz!

3
3
3
65'

Akcja za akcję, brakuje jednak klarownych okazji bramkowych.

1
1
62'

Carvajal w polu karnym starał się dogrywać do partnerów, ale zagrał bardzo źle.

60'

Sprzed pola karnego mocno uderzył Muto. Piłka poszybowała ponad bramką Realu Madryt.

56'

W ostatnich minutach dość niepewnie zaczęli poczynać sobie gracze Realu. Eibar błędów nie potrafi na razie wykorzystać.

2
2
1
1
2
55'

W końcu groźna akcja Eibaru. Uderzał Diop, strzał z ok. 17 metrów odbił Courtois.

52'

Rodrygo przestrzelił z pola karnego. Okazuje się jednak, że będzie rzut rożny dla gości.

1
2
51'

Real rozgrywa piłkę na własnej połowie, gospodarze tam właśnie starają się atakować Królewskich.

1
48'

Powinno być 3:1. Z pola karnego uderzał Benzema, w bramkę nie trafił. Wydaje się, że gola by nie było, Francuz był na spalonym.

1
1
2
46'

Wracamy do meczu!

2
1
45+1'

Vazquez uderzał do pustej bramki, obrońca zdążył wrócić i wybił piłkę dwa metry przed linią.

1
1
2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
44'

Ramos uderzył z rzutu wolnego, tuż ponad bramką.

1
1
1
2
1
43'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Anaitz Arbilla.

Anaitz Arbilla #23
SD Eibar
1
42'

Real stara się oddalać grę od własnej bramki, gospodarze po przejęciu piłki momentalnie ruszają z akcją.

1
1
1
40'

Dogrywał Bryan, piłka uderzona przez Muto minęła jednak bramkę gości.

3
1
1
36'

Zagranie do Benzemy, ten do bramki, ale ze spalonego. Wciąż 1:2.

1
1
3
35'

Zagranie do Muto, szybszy jednak Courtois. Gospodarze coraz groźniejsi.

1
1
1
31'

Ponad dwa kwadranse za nami. Wydawało się, że już jest po meczu. Jednak poczekajmy teraz z takimi stwierdzeniami.

1
1
2
2
28'

Gol! Strzelił Kike. Gospodarze przejęli pikę na połowie rywala. Po chwili 25 metrów przed bramką futbolówkę otrzymał Kike. Piękny strzał w okienko, Courtois bez szans. Już tylko 1:2!

11
25'

Strzał Rodrygo bramkarz odbił piłkę, na dobitkę nie pozwolił sędzia. Spalony!

1
2
1
24'

Gospodarze w ataku, Real spokojnie czeka na rywala pod własnym polem karnym.

21'

Arbilla uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała ponad bramka.

2
20'

Eibar stara się nieśmiało atakować. Po dwóch ciosach gospodarze muszą zrobić sporo, aby się podnieść.

1
1
17'

Dośrodkowanie Modricia, głową uderzał Benzema, ale z pięciu metrów w bramkę nie trafił.

2
15'

Real Madryt wciąż w ataku. Gra Królewskich może robić wrażenie. Rywala nie ma.

5
3
13'

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Karim Benzema. I chyba po emocjach! Benzema wycofał piłkę na czternasty metr do Modricia, a ten uderzył pod poprzeczkę. 0:2!

27
16
1
2
10'

Real szuka drugiej bramki. Eibar po stracie gola bezradny.

7'

Vazquez uderzał z woleja, bramkarz odbił piłkę. Gola by jednak i tak nie było, wcześniej futbolówka wyszła na aut.

5
1
1
6'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Rodrygo Goes. Pierwsze wyjście Realu i od razu gol! Rodrygo pięknie, mięciutko do Benzemy. Francuz świetnie piłkę przyjął i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 0:1!

30
17
2
2
3
4'

Bez kompleksów rozpoczęli gospodarze. Eibar szuka swoich szans, Real bardzo spokojnie.

1
1'

Pierwszy celny strzał w meczu. Inui jednak przymierzył wprost w bramkarza.

20:56

W kadrze gospodarzy zabrakło miejsca dla Damiana Kądziora. Po ostatnim, dobrym meczu w Pucharze Króla Polak poczuł się gorzej.