1
1
1
89'

Trincao uderzył do bramki, jednak gola nie ma. Sędzia odgwizdał wyraźnego spalonego.

5
1
87'

Z pola karnego uderzał Messi, piłka odbiła się od rywala i poszybowała w ręce bramkarza.

4
84'

Barcelona szuka kolejnych goli. Rywale mają od kilkunastu minut tego spotkania serdecznie dość.

3
3
1
1
2
81'

Alaves. Schodzi: Lucas Perez. Wchodzi: Deyverson.

81'

Alaves. Schodzi: Joselu. Wchodzi: Borja Sainz.

2
80'

Gol! Strzelił Junior Firpo. Asystował mu Antoine Griezmann. Rozmontowana obrona gości. Messi do Griezmanna, a  ten na piąty metr do Firpo. 5:1!

25
12
2
1
3
77'

Podłamani goście mylą się w ostatnich minutach. Barcelona już gra na dużym luzie.

1
2
75'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Antoine Griezmann. Błąd gości w wyprowadzeniu piłki, Griezmann do Messiego, a ten uderzył z ok. 25 metrów przy słupku. 4:1!

31
10
1
2
3
74'

Gol! Strzelił Francisco Trincao. Pedri do Messiego, ten w sytuacji sam na sam w bramkarza, ale dobitka Trincao pod poprzeczkę i już jest 3:1!

29
13
1
1
72'

Alaves. Schodzi: Tomas Pina. Wchodzi: Pere Pons.

Pere Pons #20
2
2
2
2
2
72'
69'

Przewaga Barcelony, gospodarzom w ostatnich minutach brakuje dokładności. Goście czekają na możliwość skontrowania miejscowych.

2
2
66'

A teraz Messi podawał, dogranie do Griezmanna, ale Francuz w bramkę nie trafił!

2
64'

FC Barcelona. Schodzi: Ilaix Kourouma. Wchodzi: Pedri.

2
1
2
64'

Koronkowa akcja Barcelony zakończona jednak niecelnym strzałem Messiego.

1
62'

Powinno być 3:1! Trincao sam na sam z bramkarzem, uderzenie ponad Pacheco, ale piłka minęła słupek. Okazało się, że golkiper końcami palców trącił futbolówkę.

5
3
2
2
3
61'

Z rzutu wolnego uderzał Messi, jednak przymierzył tam, gdzie stał bramkarz.

1
1
1
59'

Barcelona ruszyła do ataku, gospodarze ponownie chcą odjechać rywalowi na dwie bramki.

2
57'

Gol! Strzelił Luis Rioja. Ilaix Kourouma podał piłkę rywalowi. Rioja ruszył z piłką na bramkę Barcelony i pomimo asysty obrońcy pokonał ter Stegena. 2:1!

8
56'

Perez urwał się Umtitiemu, strzał jednak nie znalazł drogi do bramki. Zabrakło precyzji.

1
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Alberto Rodriguez.

1
1
51'

Messi dośrodkował z rzutu wolnego, jednak Lenglet nie był w stanie uderzyć głową.

1
2
1
48'

Mogło być 2:1. Z ostrego kąta uderzał Perez, piłka poszybowała jednak ponad poprzeczką!

1
1
2
2
46'

Rozpoczęła się 2. połowa!

46'

Alaves. Schodzi: Martin Aguirregabiria. Wchodzi: Victor Laguardia.

Victor Laguardia #5
Martin Aguirregabiria #21
46'

Alaves. Schodzi: Inigo Cordoba. Wchodzi: Luis Rioja.

1
1
45+1'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Frenkie De Jong. De Jong ze środka pola do Messiego, ten znalazł sobie miejsce do uderzenia z ok. 20 metrów. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. 2:0!

46
18
2
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
1
43'

Uderzał Messi, jednak trafił w nogi obrońcy. Próba Argentyńczyka była bardzo anemiczna.

1
1
1
40'

Podrażniona anulowanym golem Barcelona szuka prawidłowej drugiej bramki. Zdąży przed przerwą?

1
38'

A jednak gola nie ma. Wciąż 1:0. Okazało się, że Griezmann w momencie podania był na spalonym.

3
2
3
2
6
36'

Busquets do Griezmanna, który w sytuacji sam na sam uderzył w bramkarza. Poprawka Messiego znalazła drogę do siatki.

9
1
1
34'

Uderzał Trincao, bramkarz obronił, ale wcześniej był spalony.

1
3
32'

Po zdobyciu gola Barcelona rywalom nie pozwala na wiele. Gospodarze spotkanie mają pod kontrolą.

4
1
1
29'

Gol! Strzelił Francisco Trincao. Asystował mu Ilaix Kourouma. Debiutant ligowy z pola karnego zagrał do Trincao, a ten strzałem z pola karnego, między nogami obrońcy, pokonał bramkarza. 1:0!

31
16
3
2
3
28'

Pierwszy celny strzał w meczu. Najpierw niepewnie Marc-Andre ter Stegen, po chwili bramkarz dużo lepiej broniąc strzał sprzed pola karnego Rodrigo Battaglii.

2
27'

Barcelona wymienia tysiące podań, ale niewiele z nich wynika. Goście spokojnie, ich punkt satysfakcjonuje.

1
1
1
24'

Mogło być groźnie pod bramką Barcelony, sędzia jednak zatrzymał grę dopatrując się wątpliwego faulu Busquetsa.

3
1
20'

Coraz więcej niedokładności w grze. Goście wyprowadzili kontrę, jednak Joselu wypadł za linię boczną.

17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Aguirregabiria.

2
1
15'

Przewaga Barcelony, która na początku rzuciła się na rywala, już nie jest tak wyraźna. Spokojniejszy fragment gry.

1
2
1
1
12'

Zagranie do Firpo, ten jednak na spalonym.

2
11'

Cały czas w ataku Barcelona, Deportivo czeka na swój moment.

2
1
1
1
1
8'

Kontra Deportivo Alaves, jednak Perez zakończył ją tragicznie.

3
7'

Pacheco daleko od bramki z boku pola karnego. Starał się lobować go Messi, ale dwukrotnie mu się to nie udało.

2
4'

Z pola karnego metr obok słupka płasko uderzył Trincao. Barcelona w natarciu.

2
1
1
1
2'

Już groźnie pod bramką gości. Akcja Griezmanna, strzał z siedmiu metrów został jednak przyblokowany.