Real Valladolid
60' Ruben Alcaraz 71' Nacho Martinez 78' Fabian Orellana 85' Oscar Plano
Real Madryt
65' Casemiro 69' Lucas Vazquez 79' Sergio Arribas
0:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Real Madryt wygrał 1:0 i do Atletico traci już tylko trzy punkty. Pamiętać należy, że Królewscy mają jedno spotkanie rozegrane więcej.

Jeszcze przed szansą Hugu Duro, arbiter odgwizdał faul w ataku.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Zagranie do Orellany, ten jednak na wyraźnym spalonym.

Płyną minuty. Real Madryt spotkanie ma pod kontrolą.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oscar Plano.

Real Valladolid. Schodzi: Ruben Alcaraz. Wchodzi: Fede.

Real Valladolid. Schodzi: Kike Perez. Wchodzi: Oscar Plano.

Niewiele dzieje się na boisku. Real Madryt prowadzi i nie zamierza atakować. Problemy z kreowaniem akcji mają gospodarze.

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Arribas.

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Orellana.

Mendy dogrywał do Arribas jednak nie zdołał dojść do piłki. A do bramki było już niedaleko.

Rzutu karnego nie ma. Gramy dalej. Kwadrans do końca.

Błąd w defensywie Nacho, w polu karnym padł Wiessman. Będzie rzut karny?

Real Valladolid. Schodzi: Sergi Guardiola. Wchodzi: Shoen Weissman.

Real Valladolid. Schodzi: Roque Mesa. Wchodzi: Kenan Kodro.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nacho Martinez.

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez.

Real Madryt. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Sergio Arribas.

Real Madryt. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Isco.

Real Madryt. Schodzi: Mariano Diaz. Wchodzi: Hugo Duro.

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Toni Kroos. Kroos z rzutu wolnego na piąty metr, a tam Casemiro głową pokonał bramkarza. 0:1!

Dobrze w defensywie Nacho, który po raz kolejny w meczu uratował zespół z Madrytu.

Real Valladolid. Schodzi: Saidy Janko. Wchodzi: Jota.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ruben Alcaraz.

Zaczynają uciekać minuty Realowi Madryt. Już tylko niewiele ponad dwa kwadranse mają Królewscy na zdobycie gola.

Złe zagranie Mendy'ego, piłkę przejął Fabian Orellana, kapitalnie w bramce zachował się Thibaut Courtois!

Aktywniejsi po zmianie stron są gracze Realu Madryt. Gospodarze jednak cały czas utrzymują czyste konto.

Kolejna próba Królewskich. Strzelał Vazquez, Jordi Masip błędu nie popełnił i obronił uderzenie.

Po dograniu z rogu sporo czasu i miejsca miał Casemiro. Uderzenie głową z ok. 8 metrów minęło cel!

Nie zmienia się obraz gry po przerwie. Sporo walki w środku pola, niewiele okazji.

Sędzia rozpoczął 2. połowę!

Przerwa. Jak na razie bez goli, a przecież Real Madryt chcąc podgonić Atletico wygrać musi.

Sędzia doliczył minutę.

Przerwa coraz bliżej, a nasz puls tylko kilka razy wzrósł. Bez goli i większych emocji.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z prawej strony boiska na głowę Casemiro. Strzał głową poszybował ponad poprzeczką.

Niewiele się dzieje na boisku, sporo walki, ale brakuje okazji bramkowych.

Wyrównane spotkanie. Osłabiony kadrowo Real Madryt nie potrafi zdominować niżej notowanego rywala.

Mariano Diaz po raz drugi w meczu pokonał bramkarza, ale ponownie był na spalonym. Wciąż bez goli!

Małe zamieszanie w okolica pola karnego Realu Valladolid. Zabrakło jednak uderzenia.

Gospodarze krótko rozegrali rzut rożny, po chwili piłka została dośrodkowana w pole karne. Wybili ją obrońcy zespołu z Madrytu.

Mariano Diaz w sytuacji sam na sam uderzył do bramki. Gola jednak nie ma. Sędzia dopatrzył się spalonego.

Vazquez dogrywał z prawej strony, piłka poszybowała ponad wszystkimi zawodnikami.

Kroos dogrywał z rzutu rożnego, nikt nie doszedł do piłki.

Królewscy mają więcej z gry, jednak nie potrafią poważniej zagrozić gospodarzom.

Uderzał Asensio, piłka poszybowała w bezpiecznej odległości od bramki gospodarzy.

Kike padł w polu karnym, sędzia jednak nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

Znowu groźnie pod bramką Królewskich. Courtois odbił piłkę, jednak jeden z graczy był na spalonym.

Thibaut Courtois uratował gości! Belg najpierw odbił strzał Orellany, po chwili poprawiał Janko, ale bramkarz nogą odbił piłkę na korner!

Uderzał Kroos, jednak Niemiec miał niewiele czasu i miejsca. Strzał był niecelny.

Od początku przewaga należy do Realu Madryt. Królewscy wolno rozgrywają swoje akcje.

Gramy!

Mecz poprowadzi Guillermo Cuadra.

Kto wygra mecz?

W La Lidze robi się ciekawe. Po porażce Atletico Real Madryt może zmniejszyć dystans do lidera.