FC Barcelona
23' Lionel Messi
Granada CF
20' Roberto Soldado 43' Nehuen Perez 63' Darwin Machis 79' Adrian Marin 90' German Sanchez 90+4' Adrian Marin
1:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Sensacja stała się faktem. Granada wygrała na wyjeździe z Barceloną!

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Marin.

Żółtą kartkę otrzymał German Sanchez.

Sędzia doliczy 4 minuty.

Chaotyczne ataki Barcelony. Czasu na wyrównanie gospodarze mają już niewiele.

Granada CF. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Fede.

Quini otrzymał uderzenie piłką i leży na murawie.

Gol! Strzelił Adrian Marin. Asystował mu Jorge Molina. Nieprawdopodobne! Wyjście gości, Molina dośrodkował z lewej strony, a Marin głową z pięciu metrów na 1:2!

W zamieszaniu Pique omal nie wbił piłki do bramki Granady.

Dembele zagrywał z linii końcowej, ale piłkę dobrze wybił obrońca.

Granada CF. Schodzi: Darwin Machis. Wchodzi: Adrian Marin.

Barcelona w końcu ruszyła na rywala. Zapowiada się ciekawy ostatni kwadrans.

FC Barcelona. Schodzi: Ilaix Kourouma. Wchodzi: Pedri.

Coraz więcej nerwów na boisku. Przed momentem zatrzymany Messi, czysto.

Kolejna kontra gości, jednak Machis na spalonym.

Barcelona miała wszystko pod kontrolą. Straciła gola, trenera i... koncepcję.

Ronald Koeman wyrzucony na trybuny!

Gol! Strzelił Darwin Machis. Zagranie z okolic środka pola do Machisa. Mingueza zamiast przeciąć dogranie... przedłużył je. Zawodnik Granady w sytuacji sam na sam pokonał ter Stegena. 1:1!

Cały czas w ataku Barcelona, ale goście skuteczniej odpierają próby gospodarzy.

Granada CF. Schodzi: Yan Brice Eteki. Wchodzi: Maxime Gonalons.

Granada CF. Schodzi: Roberto Soldado. Wchodzi: Jorge Molina.

Sergi Roberto wślizgiem starał się dojść do piłki kilka metrów przed bramką. Trochę jednak zabrakło.

De Jong wpadł z piłką w pole karne, ale obrońcy nie pozwolili na oddanie strzału.

Piękna akcja Barcelony. De Jong do Sergiego Roberto, strzał z pierwszej piłki z ok. 13 metrów tuż ponad bramką!

Przeważa Barcelona, ale to Granada miała okazję. Goście ruszyli z kontrą. Soldado zabrakło zdecydowania w polu karnym miejscowych.

Zagranie w pole karne do Griezmanna, Francuz jednak uderzył mocno, ale niecelnie. Powinno być 2:0!

Gramy po przerwie!

Przerwa. Barcelona nie forsuje tempa, ale swoje zrobiła. Gospodarze prowadzą 1:0.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nehuen Perez.

Soldado  wpadł z piłką w pole karne, ale dogranie do partnera zablokował obrońca.

Eteki uderzył sprzed pola karnego, ale wysoko ponad bramką Barcelony.

Po dograniu z rogu Umtiti głową uderzył wprost w bramkarza.

Busquets do Messiego, ten w sytuacji sam na sam uderzyć chciał obok bramkarza. Ten stopą trącił piłkę! Będzie rzut rożny.

Na murawie leżał Quini, piłkarze Barcelony kontynuowali grę. W końcu przerwał ją sędzia.

Sponiewierany Messi, sędzia kartki jednak nie pokazał.

Dwa kwadranse za nami. Granada ożywiła się, ale wciąż nie potrafi zagrozić gospodarzom.

Barcelona cały czas przeważa. Gospodarze szukają kolejnych trafień.

Próba odpowiedzi Granady. Z pola karnego uderzał Herrera, ale źle trafił w piłkę.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Antoine Griezmann. Chwila nieuwagi gości i od razu gol. Griezmann do Messiego, a ten strzałem z okolic pola bramkowego w okolice dalszego słupka do siatki. 1:0!

W dość wolnym tempie Barcelona stara się rozbić defensywę Granady. Brakuje uderzeń. Jedna próba Griezmanna to za mało.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roberto Soldado.

W końcu strzał. Zagranie do Griezmanna, ten płasko uderzył z ok. 16 metrów. Bramkarz pewnie piłkę złapał.

Z prawej strony dośrodkował Messi, piłkę pewnie złapał bramkarz.

Kwadrans za nami, Granada jeszcze nie zbliżyła się pod bramkę Barcelony.

Cały czas optyczna przewaga należy do Barcelony. Gol wydaje się kwestią czasu.

W końcu groźnie pod bramką Granady. De Jong zamiast uderzać niepotrzebnie wycofał piłkę. Zabrakło celnego strzału.

Dimitri Foulquier otrzymał uderzenie piłką w miejsce, w które niewielu by chciało. - Chłopaki, gramy! - zapiszczał po chwili.

Pierwsze dogranie w pole karne Granady. Zabrakło jednak dokładności i piłkę przejęli goście.

Od początku Barcelona rozgrywa piłkę na połowie rywala. Granada głęboko pod polem karnym.

Rozpoczęła Barcelona!

Mecz poprowadzi Pablo Fuertes.

Kto wygra mecz?

Kończymy rozłożoną w czasie 33. kolejkę La Ligi. Barcelona podejmuje Granadę. Jeśli wygra, zostanie liderem!