Primera Division: 38. kolejka
22 maj 2021 18:00
90+3'

Koniec meczu Atletico, które pokonało Real Valladolid 2:1 i zostało mistrzem Hiszpanii.

16
9
2
4
3
90+2'

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Karim Benzema.

Ależ to się wszystko zmienia... Benzema w pole karne do Modricia, ten przyjął piłkę na klatkę piersiową i oddał precyzyjny strzał lewą nogą. Gospodarze na prowadzeniu!

22
12
2
2
12
90+1'

Ależ kontratak mieli gospodarze. Mariano biegł nieatakowany przez pół boiska, miał obok dwóch partnerów, ale zagrał fatalnie i ostatecznie piłkę przejęli przyjezdni.

1
3
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty do drugiej połowy.

3
2
3
6
87'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Rodrygo Goes.

Piękny strzał Benzemy. W samo okienko. Mamy remis 1:1!

20
9
6
17
86'

Villarreal CF. Schodzi: Manu Trigueros. Wchodzi: Moi Gomez.

wchodzi Wchodzi
Moi Gomez #23
schodzi Schodzi
1
1
1
85'

Dośrodkowanie Marcelo, takie od niechcenia. Piłka rękach Rulliego.

1
84'

Długie podanie Modricia w kierunku Isco, ale ten nie opanował piłki.

2
2
83'

Potężny strzał Modricia z dystansu... zabrakło niewiele, ale strzał był niecelny.

1
1
2
1
82'

Dośrodkowanie Parejo i pewnie na przedpolu interweniuje Courtois.

1
1
81'

Villarreal CF. Schodzi: Gerard Moreno. Wchodzi: Daniel Raba.

Daniel Raba #12
1
1
2
81'

Villarreal CF. Schodzi: Yeremy Pino. Wchodzi: Paco Alcacer.

Yeremy Pino #30
1
1
2
1
78'

Dośrodkowanie Isco i niecelnie strzelał głową Mariano.

1
1
1
2
1
77'

Korner dla Realu po akcji Marcelo.

3
2
76'

Kwadrans do końca. Nie widać wśród zawodników Realu wiary w końcowy sukces. Villarreal gra bardzo mądrze i umiejętnie odpycha Królewskich od własnego pola karnego.

2
1
1
1
2
75'

Nic się nie dzieje na boisku. Zawodnicy Realu chyba wiedzą, jaki jest wynik w meczu Atletico. Gospodarze nie mają pomysłu na grę w ataku.

2
1
1
3
72'

Benzema strzelał z woleja... nieczysto trafił jednak w piłkę i ta przeleciała obok bramki. Nic nie wychodzi w tym spotkaniu gospodarzom.

6
4
1
4
70'

Yeremy Pino strzelał zza pola karnego, ale obok bramki.

2
2
2
69'
69'

Real Madryt. Schodzi: Miguel Gutierrez. Wchodzi: Marcelo.

68'

Real Madryt. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Nacho.

2
67'

Atletico wyszło na prowadzenie w meczu z Realem Valladolid, więc Królewscy potrzebują w tym momencie cudu, by wywalczyć mistrzostwo.

7
7
1
2
7
66'

To jest niebywałe! Rulli był pod presją Rodrygo i podał piłkę prosto pod nogi Benzemy. Ten mógł zrobić wszystko, ale trafił tylko w boczną siatkę! To mógł być gol, który podłączyłby do tlenu zespół Realu.

4
4
4
4
66'

Villarreal CF. Schodzi: Etienne Capoue. Wchodzi: Ruben Pena.

Ruben Pena #20
1
1
66'
64'

Płaskie dośrodkowanie Valverde z lewej strony i raz jeszcze bardzo pewnie interweniuje Rulli.

2
2
1
2
63'

Prostopadłe podanie w kierunku Bacci, ale ten nawet nie wystartował do piłki. Zresztą i tak prawdopodobnie był na spalonym. Podawał Gerard Moreno.

1
1
61'

Pół godziny do końca meczu. Real Madryt potrzebuje dwóch bramek, by być mistrzem Hiszpanii.

2
2
2
2
3
59'

A tymczasem Atletico doprowadziło do wyrównania w meczu z Realem Valladolid.

7
4
3
6
7
58'

Real Madryt. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Isco.

4
1
1
1
58'
57'

Sędziowie przeanalizowali tę sytuację i ostatecznie anulowali bramkę Benzemy. Wciąż Villarreal prowadzi 1:0.

11
7
3
11
56'

Sędziowie sprawdzają jeszcze całą sytuację na wozie VAR. Decydowały centymetry. Benzema mógł być na spalonym.

3
5
4
2
7
55'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Casemiro.

Doskonałe dośrodkowanie Casemiro i Karim Benzema pewnie umieścił piłkę w siatce po strzale głową! Remis w Madrycie!

13
2
3
5
8
54'

Lekki i sygnalizowany strzał Viniciusa z ostrego kąta. Rulli ze spokojem złapał piłkę.

2
2
1
53'

W przerwie intensywnie rozgrzewali się Isco oraz Rodrygo. Obaj za moment wejdą na boisko.

52'

Militao główkował obok bramki po centrze Odriozoli.

52'

Albiol po raz kolejny wybija piłkę na rzut rożny.

1
50'

Nieudana indywidualna akcja Viniciusa. Piłka w rękach Rulliego.

2
2
1
3
49'

Po dośrodkowaniu Modricia piłka została wybita przed pole karne, od razu zdecydował się na strzał Valverde, ale nie trafił w bramkę.

3
2
1
49'

Dośrodkowanie Gutierreza z lewej strony i będzie rzut rożny dla Realu po interwencji Albiola.

2
1
1
1
46'

Benzema dostrzegł Asensio przed polem karnym, ten momentalnie poszukał strzału lewą nogą, jednak został zablokowany.

1
4
2
46'

Początek drugiej części spotkania!

1
komentarz

Piłkarze obu zespołów wracają na boisko. Za chwilę rozpocznie się ostatnie 45 minut ligowego grania w tym sezonie.