Arka Gdynia. Schodzi: Mateusz Młyński. Wchodzi: Bartosz Boniecki.

wchodzi Wchodzi
Bartosz Boniecki #37
schodzi Schodzi
85'

Korona Kielce daleko od bramki strzeżonej przez Kacpra Krzepisza. Podopieczni Macieja Bartoszka mogliby jeszcze podnieść temperaturę meczu golem kontaktowym, ale nawet w osłabieniu Arka Gdynia nie zamierza do tego dopuścić.

2
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Drewniak za spóźniony wślizg w nogi przeciwnika.

1
1
3
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Gąsior za przewinienie w centrum boiska.

78'

Maciej Jankowski przymierzył na 2:0!

1
1
76'

Gol! Strzelił Maciej Jankowski.

2:0 dla Arki Gdynia i trudno będzie już o jakikolwiek zwrot akcji na jej stadionie. Maciej Jankowski zmarnował dwie ogromne sytuacje podbramkowe, ale trzecią już wykorzystał. Kolejne beznadziejne zachowanie Themistoklisa Tzimopoulosa, którego niechlujne wybicie wykorzystał napastnik gospodarzy. Po przechwyceniu piłki strzelił obok Jakuba Osobińskiego do siatki.

8
3
1
2
4
74'

Korona Kielce na połowie przeciwnika i utrudnia bronienie gospodarzom licznymi dośrodkowaniami. Na skrzydłach rozpędzają się często Jacek Podgórski oraz powracający po kontuzji Grzegorz Szymusik.

1
70'

Arka Gdynia gra w dziesięciu i oddała futbolówkę przeciwnikom. W ostatnich minutach raz podniosła się temperatura w polu karnym gospodarzy, ponieważ niebezpieczne dośrodkowanie posłał w nie Jacek Podgórski.

1
66'

Po wykluczeniu Bartosza Kwietnia już jedna szansa na wyrównanie. Emile Thiakane strzelił głową nieznacznie obok słupka po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Zabrakło mu pół metra do pokonania Kacpra Krzepisza.

1
65'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Bartosz Kwiecień. Przesadzał ten zawodnik od początku meczu i sprowokował Wojciecha Mycia do wykluczenia faulem na Marcelu Gąsiorze.

2
2
2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Młyński za przewinienie taktyczne na Pawle Łysiaku.

60'

Juliusz Letniowski oddał płaskie uderzenie w kierunku narożnika bramki Korony Kielce. Po interwencji Jakuba Osobińskiego futbolówka opuściła plac. Arka Gdynia musiała zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

1
55'

Kacper Krzepisz na razie nie do pokonania. Marcel Gąsior powalczył z powodzeniem o futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a w kierunku bramki strącił ją Kornel Kordas. Natychmiast riposta Arki Gdynia, jednak Marcus Vinicius da Silva nie zdołał pokonać Jakuba Osobińskiego w sytuacji sam na sam.

2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień za przewinienie w centrum boiska.

2
1
1
52'

Czas pokaże, czy Arka Gdynia będzie żałować niewykorzystanych sytuacji podbramkowych Macieja Jankowskiego. Napastnik gospodarzy posunął wślizgiem po murawie, ale nie zdołał wepchnąć futbolówki z bliska do siatki.

1
50'

Niebezpieczne płaskie dośrodkowanie w pole karne strzeżone przez Jakuba Osobińskiego. Przez moment futbolówka stanęła tam, jednak nie znalazł się podopieczny Ireneusza Mamrota zdolny do oddania uderzenia.

1
1
48'

Pierwsze uderzenie po przerwie zostało oddane przez aktywnego Pawła Łysiaka. Inna sprawa, że wszystkie próby tego zawodnika pozostawiają sporo do życzenia. Ostatnia z nich była niedokładna.

2
46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania w Gdyni. Arka przystąpiła do niej z jednobramkową zaliczką i nie zamierza dopuścić do dogrywki. Korona Kielce ma jeszcze sporo czasu na przeprowadzenie pościgu za przeciwnikiem.

1
45'

Doliczona minuta.

2
1
1
42'

Tym razem przewinienie Bartosza Kwietnia na Emile'u Thiakane. Wojciech Myć ma w ostatnich minutach dużo pracy, ponieważ musi temperować nie tylko krewkich zawodników, ale również protestującego szkoleniowca Korony Kielce.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Marciniak za faul na Zvonimirze Petroviciu.

39'

Po rozmowie wychowawczej sędziego Wojciecha Mycia z Maciejem Bartoszkiem akcja przeprowadzona przez drużynę znad morza. Uderzenie Macieja Jankowskiego z kilkunastu metrów zostało sparowane przez Jakuba Osobińskiego.

1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Zvonimir Petrović za ostry faul na Bartoszu Kwietniu.

1
35'

Iwo Kaczmarski wymienił podania z Jackiem Podgórskim. Świetne płaskie dośrodkowanie defensora, z którego nie skorzystał Paweł Łysiak. Pomocnikowi Korony Kielce nie udało się trafić stopą w futbolówkę, co wyglądało podobnie kuriozalnie jak pudło Macieja Jankowskiego z początku pojedynku.

1
1
33'

Przerwa w grze po ostrym starciu Mateusza Żebrowskiego z Emilem Thiakane.

1
31'

Ponad dwa kwadranse spotkania za zawodnikami. Korona Kielce szuka sposobu na przedostanie się w pobliże Kacpra Krzepisza i wykreowanie sytuacji podbramkowej. Arka Gdynia od momentu objęcia prowadzenia nie przeprowadziła interesującego ataku i może żałować tego hamowania.