Fortuna Puchar Polski: 1/16 finału
01 gru 2020 17:40
120'

Tomasz Nowak oddał strzał zza pola karnego. Piłkę podbił Lorenco Simić, ale ta przeleciała nad bramką.

2
2
2
2
119'

Podbeskidzie rozgrywa piłkę na połowie KGHM Zagłębia. Jeszcze gospodarze szukają okazji na gola.

1
1
1
4
117'

W polu karnym Zagłębia pozycję wywalczył sobie Michał Rzuchowski. Po jego uderzeniu piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

4
1
1
1
117'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

7
5
2
3
116'

Trwa chyba analiza VAR, czy Podbeskidziu nie należy się rzut karny po zagraniu ręką jednego z zawodników Zagłębia.

3
2
4
3
2
115'

Zza pola karnego strzelał Michał Rzuchowski. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

2
1
1
1
114'

KGHM Zagłębie Lubin dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

4
2
3
112'
112'

Gol! Strzelił Dejan Drazić.

4:2 dla KGHM Zagłębia Lubin! Dejan Drazić zmylił bramkarza Podbeskidzia i pokonał go strzałem z 11 metrów.

KGHM Zagłębie Lubin
14
7
4
3
6
110'

Pokazał się Patryk Szysz, który najpierw strzelał w polu karnym Podbeskidzia, ale jego uderzenie obronił Pesković. Szysz znów przejął piłkę, a po chwili wywalczył rzut karny!

8
5
4
1
3
109'

Gra wznowiona.

2
1
3
1
2
108'

Na boisku leży jeden z zawodników Zagłębia. Mamy przerwę w grze.

3
3
4
106'

Gol! Strzelił Samuel Mraz. Asystował mu Dejan Drazić.

Efektowną akcję przeprowadził Dejan Drazić, który minął zawodników Podbeskidzia i dograł piłkę do Mraza. Ten skierował ją do bramki. KGHM Zagłębie Lubin prowadzi 3:2!

11
8
3
3
4
106'

Rozpoczynamy drugą część dogrywki.

2
1
2
105'

Zderzenie piłkarzy obu drużyn. Mamy przerwę w grze.

1
104'

Zaatakowało Zagłębie. Gra toczy się na połowie Podbeskidzia. Goście szukają dośrodkowań w pole karne gospodarzy.

1
2
1
102'

Gol! Strzelił Serhij Miakuszko.

2:2! Rzut karny pewnie wykorzystał Serhij Miakuszko!

Podbeskidzie Bielsko-Biała
10
4
2
3
6
100'

Żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem otrzymał Jakub Żubrowski.

3
1
1
1
100'

Rzut karny dla gospodarzy! Lorenco Simić faulował rywala!

4
2
2
2
3
98'

Podbeskidzia rozgrywa teraz piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

3
1
94'

Gol! Strzelił Lorenco Simić.

2:1 prowadzi KGHM Zagłębie Lubin! Najpierw dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę Podbeskidzia. W polu karnym gospodarzy doszło do zamieszania. W końcu dogrywał piłkę Patryk Szysz, a ta ostatecznie trafiła do Lorenco Simicia, który po rykoszecie skierował ją do siatki!

12
12
2
3
4
93'

Kombinacyjna akcja Zagłębia. Goście domagali się rzutu karnego, ale tym razem sędzia nakazał grać dalej.

3
1
2
91'

Początek pierwszej połowy dogrywki.

1
1
1
90+1'

Gospodarze jeszcze szukają okazji na gola, ale wszystko wskazuje na to, że przed nami dogrywka.

1
1
90'

Sędzia doliczył dwie minuty.

2
87'

Poza boiskiem opatrywany jest Kacper Chodyna. Chyba potrzebna będzie zmiana.

1
2
1
1
85'

Znów groźnie w polu karnym Podbeskidzia po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Niecelnie dogrywał jednak Patryk Szysz.

1
2
2
2
1
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Rundić.

2
2
83'

Z rzutu wolnego strzelał Serhij Miakuszko. Piłkę pewnie złapał Konrad Forenc.

2
1
2
1
82'

Tym razem będzie rzut wolny dla Podbeskidzia. Do bramki gości około 25 metrów.

2
1
2
1
80'

Jeszcze jeden rzut rożny dla Zagłębia. Spore zamieszanie przed bramką gospodarzy, a ostatecznie z kilkunastu metrów niecelnie uderzył Dejan Drazić. To była bardzo dobra okazja na gola!

1
2
78'

Remis 1:1! Mocny strzał z rzutu karnego oddał Dejan Drazić, a piłka wpadła do siatki.

10
7
4
3
4
77'

Rzut karny tym razem dla Zagłębia! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ręką we własnym polu karnym zagrał Marko Roginić!

1
1
1
1
74'
73'

Po indywidualnej akcji Patryk Szysz dograł piłkę przed bramkę Podbeskidzia. Tam nie było jednak jego kolegów z zespołu i z tej akcji Zagłębia nic nie wyszło.

1
1
70'

Lepiej prezentuje się Podbeskidzie Bielsko-Biała. Gospodarze są częściej przy piłce i starają się rozgrywać piłkę na połowie rywala.