Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

21:30. Pora kończyć to wydarzenie. Zamiast starcia najlepszego zespołu po dwóch kolejkach z mistrzem Włoch były nietypowe sceny w Turynie. O tym, jaka będzie przyszłość meczu Juventusu z Napoli, będziemy informować w portalu WP SportoweFakty.

Kilka obrazków z Turynu.

 

Meczu z Juventusem nie obejrzymy, przynajmniej nie dziś, ale pod znakiem zapytania stoi też spotkanie Napoli po przerwie reprezentacyjnej.

 

Nie zmienia się nic.

 

Brama Serie A została wyniesiona z boiska. Podstawowe pytanie brzmi, kiedy piłkarze Juventusu będą mogli rozjechać się do domów. Teoretycznie o godzinie 21:30 sędzia przerwie gwizdkiem oczekiwanie na przyjazd zespołu gości.

Trzeba, to trzeba.

 

Wybiła godzina zero i sytuacja w Turynie podobna od kilkudziesięciu minut. Na boisku między innymi Gianluigi Buffon, Aaron Ramsey. Juventus ma wieczór z kamerami, ale bez przeciwników.

Piłkarze Juventusu w dresach. Przechadza się między nimi i rozmawia Andrea Pirlo. Juan Cuadrado z telefonem i zajęty jest swoim połączeniem. Gdyby doszło do hitu, zostałby rozegrany w deszczowej aurze.

Podopieczni Andrei Pirlo wyjątkowo zrelaksowani.

 

Przyjazd Bianconerich na stadion.

 

Juventus dochowuje wszystkich procedur, takich jak przedstawienie składu w mediach społecznościowych, żeby nie być zagrożony obustronnym walkowerem. Zgodnie z protokołem obecni na stadionie gracze Juventusu oraz sędziowie wyjdą na boisko.

Jedenastka przygotowana przez Andreę Pirlo. Z Wojciechem Szczęsnym, Cristiano Ronaldo oraz Paulo Dybalą.

 

 

 

Na wstępie warto uprzedzić, że w relacji na żywo z meczu nie będzie tego drugiego elementu, czyli meczu. Liga nie zdecydowała się jednak na jego przełożenie, więc przyjrzymy się rozwojowi wydarzeń.

Do pojedynku w Turynie prawdopodobnie nie dojdzie. Z powodu zakażeń koronawirusem wykrytych u Piotra Zielińskiego i Eljifa Elmasa klub z Neapolu nie zdecydował się na wyjazd na hitowe spotkanie z Juventusem FC.

>
Zobacz również
  Juventus FC Juventus FC SSC Napoli SSC Napoli
  Dyscyplina Piłka nożna
  Rozgrywki Serie A
  Lokalizacja Turyn
  Grupa 3. kolejka
  Stadion Juventus Stadium w Turynie
  Data i godzina 04 Października 2020, 20:45
  Zobacz również