Torino FC. Schodzi: Ricardo Rodriguez. Wchodzi: Mergim Vojvoda.

1
1
1
85'

Dwa celne uderzenia pięć minut przed końcem podstawowego czasu. Andrea Belotti nie zdołał pokonać Alexa Mereta, a Hirving Lozano nie skierował futbolówki do bramki strzeżonej przez Salvatora Sirigu.

1
83'

Kłótnie i nieporozumienia na boisku. Rwane tempo odpowiada będącym niezmiennie na prowadzeniu podopiecznym Marco Giampaolo. Na dodatek Sasa Lukić wywalczył dla Torino FC wrzut z autu na wysokości pola karnego przeciwnika.

78'

Szansa Piotra Zielińskiego na pokonanie Salvatora Sirigu, ale jego celne uderzenie głową poszybowało do koszyczka bramkarza. Idealnie ustawiony weteran i rehabilituje się za liczne nieudane interwencje we wcześniejszej części sezonu.

1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Linetty za przewinienie na Hirvingu Lozano.

1
1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu gospodarzom. Nie zanosi się na przełom, biorąc pod uwagę obraz rywalizacji, ale Napoli nie wolno lekceważyć, a i Torino FC zaliczyło już w tym sezonie tyle wpadek, że kolejna nie będzie zaskoczeniem.

71'
ZMIANA

SSC Napoli. Schodzi: Elseid Hysaj. Wchodzi: Mario Rui.

71'
ZMIANA
70'

Lorenzo Insigne wykonał katastrofalnie rzut wolny w pobliżu pola karnego Granaty. Zbyt płasko bite dośrodkowanie zostało zneutralizowane przez odpowiednio ustawionego zawodnika Torino FC. Mało, oj mało sytuacji podbramkowych Napoli.

1
1
66'

Piotr Zieliński psuje ostatnie ataki Napoli. Momentami również zbyt egoistyczne rozwiązania wybierane przez pomocnika Napoli. Z kolei Torino chce przyjemnym akcentem podsumować kompletnie nieudany 2020 rok. Podopieczni Marco Giampaolo są zmobilizowani oraz zorganizowani w działaniach obronnych.

1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Tiemoue Bakayoko za przewinienie na Armando Izzo.

60'

Byki na prowadzeniu. Niespodzianka wisi w powietrzu.

56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Armando Izzo.

Po uderzeniu zza pola karnego Andrei Belottiego piłka odbiła się rykoszetem i wyszła na korner. Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego było dośrodkowanie, którego gospodarze nie potrafili z powodzeniem wybić w bezpiecznym kierunku. Futbolówka trafiła do Armando Izzo, którego sytuacyjne uderzenie poleciało w narożnik bramki. Alex Meret przyglądał się temu jak zaczarowany. Torino FC na prowadzeniu w Neapolu.

8
6
3
2
3
53'

Lorenzo Insigne poczęstował Salvatora Sirigu uderzeniem z rzutu wolnego. Futbolówka szybowała w kierunku okienka bramki Torino FC, ale kopnięta ze znacznego dystansu nie była skomplikowanym łupem dla doświadczonego bramkarza.

51'

Po wybitym dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogami Piotra Zielińskiego. Uderzenie reprezentanta Polski z dystansu było niezdarne i ponownie Salvatore Sirigu nie musiał wykonać żadnej spektakularnej parady między słupkami w bramce Torino.

1
1
1
50'

Podanie Piotra Zielińskiego na lewe skrzydło do Lorenzo Insigne. Filigranowy zawodnik kontynuował akcję w swoim stylu. Po ułożeniu sobie futbolówki na prawej stopie oddał uderzenie z dystansu, które nie poszybowało w lustro bramki Salvatora Sirigu.

1
48'

Torino FC na połowie przeciwnika, ale organizowało się bardzo ospale do swojego ataku. Nadbiegli wszyscy podopieczni Gennaro Gattuso, a za zatrzymanie Andrei Belottiego zabrał się Tiemoue Bakayoko.

46'

Rozpoczęła się druga połowa rywalizacji w Neapolu. Gospodarze muszą zdecydowanie przyspieszyć w porównaniu z pierwszą częścią spotkania, jeżeli chcą strzelić gola nawet tak mało wymagającemu teoretycznie przeciwnikowi jak Torino FC.