AC Milan. Schodzi: Diogo Dalot. Wchodzi: Daniel Maldini.

AC Milan. Schodzi: Simon Kjaer. Wchodzi: Andrea Conti.

1
1
76'

Gol! Strzelił Weston McKennie. Asystował mu Dejan Kulusevski.

Andrea Pirlo triumfuje. Dejan Kulusevski zastąpił Federico Chiesę, a Weston McKennie wszedł za Paulo Dybalę. Również ten duet potrafił wypracować gola dla Juventusu. Stara Dama prowadzi 3:1 po rajdzie reprezentanta Szwecji, a także przytomnym wykończeniu Amerykanina. Trudno będzie już cokolwiek zdziałać gospodarzom!

14
11
3
5
7
74'
74'
72'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za przewinienie na Theo Hernandezie.

Juventus FC
3
1
1
71'

Cristiano Ronaldo uruchomił podaniem Westona McKenniego, a Amerykanin miał możliwość zamknięcia swoim uderzeniem rywalizacji z odrobinę przygaszonymi gospodarzami. Uderzenie zostało obronione przez Gianluigiego Donnarummę. Po tej interwencji wyłącznie korner dla Juventusu.

1
1
1
2
69'

Paulo Dybala asystował przy obu golach.

1
1
1
1
2
67'
64'
63'
62'

Gol! Strzelił Federico Chiesa. Asystował mu Paulo Dybala.

Tak, Juventus odpowiedział twierdząco na pytanie zadane w prerwie. Federico Chiesa wyrasta na najważniejszego zawodnika wieczoru w Mediolanie. Pomocnik Juventusu poradził sobie z Theo Hernandezem i pokonał Gianluigiego Donnarummę płaskim uderzeniem z kilkunastu metrów.

20
15
5
6
8
60'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur za przewinienie w centrum boiska.

1
2
1
1
60'

Na zakończenie kwadransa po przerwie akcja Bianconerich przerwana chwytem przez Gianluigiego Donnarummę. Bramkarz Milanu poradził sobie z poskromieniem dośrodkowania Paulo Dybali w kierunku Cristiano Ronaldo.

2
58'

Federico Chiesa przesadził z agresją w pojedynku z Davide Calabrią blisko koła środkowego. Futbolówka została przyznana gospodarzom, a autor dotychczas ostatniego gola w meczu potrzebował odrobiny czasu na pozbieranie się z boiska.

1
54'

Minuty z delikatnym wskazaniem na przyjednych z Turynu. Paulo Dybala dostał podanie od Cristiano Ronaldo i oddał płaskie uderzenie. Problem Juventusu, że trafił prosto w nogi defensora.

1
1
2
52'

Juventus postarał się odpowiedzieć swoim rozegraniem i ostudzić zapał przeciwnika. Akcja podopiecznych Andrei Pirlo została poskromiona faulem na Aaronie Ramseyu. Tym razem Massimiliano Irrati przyznał piłkę gościom.

1
48'

Na początku drugiej połowy Wojciech Szczęsny został przetestowany uderzeniem przez Diogo Dalota. Poważny egzamin, a bramkarz Juventusu pokazał swoją skuteczną interwencją, że nie zostawił koncentracji w szatni. AC Milan ponownie w ofensywie.

1
46'

Pora na wznowienie rywalizacji w klasyku calcio. Pierwsza połowa nie rozczarowała swoim poziomem, a po przerwie wcale nie musi być mniej atrakcyjnie na boisku. Na razie 1:1 i sporo czasu na rozstrzygnięcie konfrontacji.

3
Czy Juventus FC odzyska prowadzenie po przerwie?
1
2
1
3
41'

Gol! Strzelił Davide Calabria. Asystował mu Rafael Leao.

Piłka w bramce Wojciecha Szczęsnego po uderzeniu z kilkunastu metrów Davide Calabrii. Reprezentant Polski nawet nie ruszył się z miejsca i odprowadził piłkę wzrokiem do siatki. AC Milan doprowadził do remisu! Bianconeri protestowali, ale sędzia nie zdecydował się na odgwizdanie faulu Hakana Calhanoglu, kiedy zabierał futbolówkę Adrienowi Rabiotowi.

27
12
4
12
15
39'

Odrobina spokoju. Co prawda AC Milan ponownie przedarł się w pobliże bramki Wojciecha Szczęsnego, ale jego akcja zakończyła się niedokładnym dośrodkowaniem Theo Hernandeza. Tym razem bramkarz Juventusu nie musiał nawet specjalnie interesować się, gdzie wyląduje futbolówka.

3
1
36'

W zasadzie uderzenie co minutę. Nawet częściej. Wojciech Szczęsny zmierzył się z dwiema próbami i nie pozwala sobie na przepuszczenie futbolówki do siatki.

1
34'

Hakan Calhanoglu przymierzył lepiej niż minutę wcześniej Davide Calabria, ale jemu zabrakło z kolei energii w stopie. Płaskie uderzenie kreatywnego pomocnika nie było problematyczne dla Wojciecha Szczęsnego.

1
2
33'

Davide Calabria kolejnym zawodnikiem, który poprawił statystykę strzałów. Piłka kopnięta przez skrzydłowego została odprowadzona wzrokiem przez Wojciecha Szczęsnego. Nie kolosalne, ale wyraźne pudło.

1
1
1
31'

Leonardo Bonucci musi poskakać na piętach. Doświadczony defensor Juventusu blokował uderzenie zza pola karnego, a że zrobił to czułym miejscem, to musiało boleć.

1
29'

Wybite dośrodkowanie Federico Chiesy, a Juventus miał jeszcze możliwość skrzywdzenia przeciwnika po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Tym razem wybronili się nienagannie podopieczni Stefano Piolego.

2
1
27'

Wojciech Szczęsny! W tym meczu bramkarz Juventusu nie musi czekać na interwencje, ma co robić. Naprawił dziecinną stratę swoich kompanów z pola i sparował na korner uderzenie z ostrego kąta Rafaela Leao. Portugalczyka uruchomił dobrym podaniem Jens Petter Hauge.

2
1
25'

Dynamicznie na boisku, a większy efekt przyniosły dotychczas ataki Juventusu. W obronie podopiecznych Stefano Piolego są dziury, a jedną z nich wykorzystali Federico Chiesa oraz Paulo Dybala.

22'

Rafael Leao przyspieszył na połowie przeciwnika, a jego akcja indywidualna między turyńczykami, została podsumowana strzałem nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką. Była szansa na wyrównanie, Wojciech Szczęsny został w blokach i obserwował to z niepokojem.

20'

Federico Chiesa! 1:0 dla Juventusu.

3
1
1
18'

Pierwsza sytuacja podbramkowa nie została wykorzystana, ale druga już poskutkowała prowadzeniem Juventusu 1:0! Federico Chiesa przymierzył lepiej niż przed dwiema minutami. Jeszcze ładniejsza od uderzenia reprezentanta Włoch, w sytuacji sam na sam, była asysta Paulo Dybali. Argentyńczyk uruchomił kompana z klubu w tempo, a zrobił to podeszwą. Wymowna radość na ławce rezerwowych Andrei Pirlo oraz Giorgio Chielliniego.

23
14
5
3
9
16'

Zagotowało się w polu karnym lidera po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Gospodarze nie wykorzystali kilku możliwości wyekspediowania piłki, po czym Federico Chiesa oddał sytuacyjne uderzenie w słupek bramki Gianluigiego Donnarummy! Blisko!

3
3
3
1
2
15'

Mistrzowie Włoch pod ciężarem wysokiego pressingu Milanu. Poradzili sobie z tym, a akcja na zakończenie pierwszego kwadransa meczu przyniosła im korner. Simon Kjaer wybił płaskie dośrodkowanie Cristiano Ronaldo.

2
2
1
1
12'

Leonardo Bonucci dostał gratulacje od Wojciecha Szczęsnego. Doświadczony defensor Juventusu, a w przeszłości zawodnik Milanu, poradził sobie z dośrodkowaniem Theo Hernandeza. Nie było w pobliżu gotowego do oddania strzału Rafaela Leao.

1
1
1
9'

Sporo uderzeń w początkowych minutach spotkania, ale wszystkim jeszcze trochę brakuje do perfekcji. Po raz drugi poderwał się Paulo Dybala, ale mocno kopnięta przez niego futbolówka przeleciała ponad poprzeczką w bramce Gianluigiego Donnarummy. Rzucił się reprezentant Włoch, ale nie musiał interweniować.

1
1
1
7'

Coraz więcej dzieje się na połowie Juventusu. Po stracie Rodrigo Bentancura ochotę na pokonanie Wojciecha Szczęsnego miał Samuel Castillejo. Próba Hiszpana była niecelna, ale przy okazji przyblokowana, dlatego Zlatan Ibrahimović mógł pogratulować obecnym na boisku kompanom z klubu przynajmniej wywalczenia rzutu rożnego.

1
2
6'

AC Milan miał możliwość zagrożenia Wojciechowi Szczęsnemu po rzucie rożnym. Hakan Calhanoglu zdecydował się na niestandardowe rozegranie z wykorzystaniem Jensa Pettera Hauge. Ostatecznie zamieszanie zostało podsumowane niedokładnym zagraniem przez Davide Calabrię.

1
3
3'

W odpowiedzi premierowe uderzenie w kierunku bramki Wojciecha Szczęsnego. Reprezentant Polski nie musiał interweniować, ponieważ zauważył, że piłka kopnięta przez Rafaela Leao ominie słupek po odpowiedniej stronie.

3
1
2'

Drużyny w klasycznych pasiakach. Pierwszą szansę na strzelenie gola miał Paulo Dybala, który w przeszłości kilkakrotnie zachodził za skórę zawodnikom Milanu. Nigdy jednak jeszcze nie przymierzył do bramki Rossonerich w barwach Juventusu na San Siro.

3
1
1
20:24

Przygotowania Bianconerich.

20:24

Rozgrzewka podopiecznych Stefano Piolego.

20:11
1
1
1
20:11

Wojciech Szczęsny zagra w podstawowym składzie.

3
1
02:20

Do Mediolanu powraca Andrea Pirlo jako szkoleniowiec Juventusu.

1
1
02:20

Sędzia: Massimiliano Irrati

1
02:20

Stara Dama zrehabilitowała się za porażkę przed świętami w meczu z Fiorentiną.

2
1
1
1
2
02:20

Juventus FC wygrał poprzedni mecz 4:1 z Udinese Calcio. Cristiano Ronaldo strzelił dwa gole, a także asystował przy trafieniu Federico Chiesy. Rezultat ustalił w doliczonym czasie Paulo Dybala. Wojciech Szczęsny skapitulował w ostatniej minucie podstawowego czasu.

1
2
02:20

Pozytywny wynik badania na koronawirusa uzyskał między innymi Juan Cuadrado.

1
1
02:20

Największym nieobecnym hitu będzie kontuzjowany Zlatan Ibrahimović. Poza byłym reprezentantem Szwecji nie będzie na boisku między innymi Ismaela Bennacera, Alvaro Moraty, a także zakażonych koronawirusem Alexa Sandro oraz Juana Cuadrado.

1
1
02:20

AC Milan wrócił z kompletem punktów z Benewentu.

1
02:20

AC Milan nie oddaje prowadzenia w lidze włoskiej. Niepokonana drużyna Stefano Piolego zwyciężyła po przerwie świąteczno-noworocznej 2:0 z Benevento Calcio. Długo radziła sobie w osłabieniu z powodu czerwonej kartki dla Sandro Tonalego i bezwzględnie wykorzystała pomyłki kompanów Kamila Glika.

3
2
02:20

W lidze włoskiej hit jak za dawnych lat. Lider rozgrywek AC Milan zmierzy się z obrońcą mistrzostwa kraju Juventusem FC. Przed pojedynkiem Rossoneri mają nadspodziewanie dużą przewagę 10 punktów nad podopiecznymi Andrei Pirlo.