89'

AS Roma. Schodzi: Edin Dzeko. Wchodzi: Borja Mayoral.

86'

Gol! Strzelił Gianluca Mancini. Asystował mu Gonzalo Villar.

Pierwsze uderzenie Gianluci Manciniego zostało poskromione przez Samira Handanovicia. Po interwencji Słoweńca korner. Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry, następnie dośrodkowanie Gonzalo Villara i tym razem Gianluca Mancini znalazł sposób na doprowadzenie do remisu 2:2.

4
84'

W ostatnich minutach piłkarze głównie zbiegali i wbiegali na boisko. Trzema słowami, festiwal roszad personalnych. Po nim dośrodkowanie w pole karne Interu Mediolan, jednak nie podsumowane uderzeniem. Samir Handanović okazał się szybszy niż Chris Smalling.

1
1
79'
76'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Villar za przewinienie na Arturo Vidalu.

AS Roma
1
1
76'

AS Roma
1
1
1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu gospodarzom, żeby odpowiedzieć na uderzenia Milana Skriniara oraz Achrafa Hakimiego. Niedawno była pierwsza szansa na wyrównanie. Henrich Mchiratjan oddał uderzenie z dogodnej pozycji poza lustro bramki Samira Handanovicia.

1
1
1
1
70'

Inter już na prowadzeniu, a Achraf Hakimi cieszył się z gola z Lautaro Martinezem.

1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Bastoni za przytrzymanie przeciwnika.

Alessandro Bastoni #95
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluca Mancini za przewinienie na Lautaro Martinezie.

63'

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Marcelo Brozović.

Perfekcyjne uderzenie i Inter Mediolan już prowadzi na Stadio Olimpico! 2:1 po strzale Achrafa Hakimiego. Dostał on futbolówkę blisko narożnika pola karnego, ułożył ją sobie na lewej stopie i skierował od poprzeczki do siatki. Pau Lopez bez szans na skuteczną interwencję, było co podziwiać.

7
4
2
1
61'

AS Roma chciała zagrać z kontrataku w drugiej połowie, ale dała się zepchnąć zbyt głęboko. Po wyrównaniu podopieczni Paulo Fonseki starają się nawiązać do tego, co było dobre w ich grze w pierwszej połowie.

2
1
58'

Milan Skriniar odebrał gospodarzom prowadzenie.

1
1
56'

Gol! Strzelił Milan Skriniar. Asystował mu Marcelo Brozović.

To już nawałnica Nerazzurrich. Mnożyły się uderzenia na bramkę Romy, ale wynik nie zmieniał się. Aż do teraz! Milan Skriniar pokazał swoim napastnikom, jak pokonać Paua Lopeza. Reprezentant Słowacji nastawia celownik na Euro 2020 i doprowadził do remisu 1:1 strzałem głową po dośrodkowaniu Marcelo Brozovicia z rzutu rożnego. AS Roma musi zapomnieć o swoim prowadzeniu.

4
2
1
3
53'

Instynktowna interwencja Paua Lopeza! To już druga w meczu. Tym razem ustawił się odpowiednio i dał się trafić strzałem z bliska Lautaro Martinezowi. Argentyńczyk próbował wyrównać po podaniu Romelu Lukaku. Południowiec nie dość, że zmarnował sytuację podbramkową, to jeszcze ucierpiał.

2
52'

Po przyblokowanym uderzeniu Marcelo Brozovicia korner dla przyjezdnych z Lombardii. Po dośrodkowaniu spod chorągiewki strzelił Arturo Vidal, ale nie przymierzył w bramkę strzeżoną przez Paua Lopeza.

2
1
50'

Inter Mediolan w posiadaniu futbolówki na połowie przeciwnika, ale też sporo nieporozumień. Romelu Lukaku zdążył w kilku minutach zdenerwować się na niedokładnego Arturo Vidala oraz ospałego Lautaro Martineza.

2
47'

Trochę żwawiej Nerazzurri niż zaraz po pierwszym gwizdku w meczu. Romelu Lukaku główkował nieznacznie obok słupka w bramce Paua Lopeza po dośrodkowaniu Ashleya Younga. Poważne ostrzeżenie dla Giallorossich, którzy potrafili już obniżać loty po zmianie stron.

1
3
46'

Rozpoczęła się druga połowa na Stadio Olimpico. AS Roma w lepszym samopoczuciu, ponieważ zdobyła przed przerwą zaliczkę. Inter Mediolan musiał pomyśleć nad lepszym planem pokonania Paua Lopeza.

2
komentarz

Inter Mediolan posiadał piłkę przez 55 procent czasu w pierwszej połowie i oddał więcej - siedem strzałów. Lepiej nastawione celownika ma AS Roma. Wszystkie jej cztery uderzenia były w lustro bramki Samira Handanovicia, a jedno zakończyło się lądowaniem piłki w sieci.