2:0
Zakończony
Torino FC
90+4'

Podanie w pole karne do Simone Verdiego. Przez moment zanosiło się na uderzenie z dogodnej pozycji, jednak napastnik Torino organizował się odrobinę za długo i został powstrzymany przez Francka Kessiego. Coraz bliżej czystego konta Gianluigiego Donnarummy.

2
1
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jacopo Segre za przewinienie na Zlatanie Ibrahimoviciu.

Jacopo Segre #6
Torino FC
1
1
90'

Doliczone sześć minut.

87'

Zlatan Ibrahimović ponownie pomaga kompanom z pola na boisku.

1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Calabria za ostre przewinienie.

82'

Kopanina i nie zanosi się na dramaturgię w ostatnich minutach meczu. Milan kontroluje wydarzenia na boisku, a też nie forsuje równie energicznego tempa jak w pierwszej połowie.

1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Rafael Leao za symulowanie.

78'

Możliwość zaszkodzenia liderowi uderzeniem z rzutu wolnego. Gianluigi Donnarumma krzyczał żwawo na ospale tworzących mur kompanów z pola. Pod nieobecność Ricardo Rodrigueza strzelił tym razem Simone Verdi. Kopnięta przez niego piłka odbiła się od przeciwnika w murze i nie poleciała w bramkę Milanu.

2
1
76'

Torino FC. Schodzi: Tomas Rincon. Wchodzi: Jacopo Segre.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
2
73'

Pierwsze celne uderzenie na bramkę Gianluigiego Donnarummy. Andrea Belotti zatrudnił kompana z reprezentacji Włoch. Bramka kontaktowa mogłaby podnieść temperaturę w końcówce spotkania, ale w takim tempie rozkręcania się Torino nie zdobędzie jej do północy.

2
71'

Rozegranie na obrzeżach pola karnego Milanu. Sasa Lukić wykonał płaskie dośrodkowanie z prawej flanki w kierunku Andrei Belottiego. Kapitan Torino już składał się do oddania uderzenia, ale wyprzedził go Davide Calabria i wyręczył Gianluigiego Donnarummę.

1
1
69'

Nicola Murru rozpędził się na lewej stronie boiska, a jego dośrodkowanie zostało przechwycone przez Gianluigiego Donnarummę. Bardzo możliwe, że Stefano Pioli skorzysta w tym meczu również z powracającego po kontuzji Zlatana Ibrahimovicia.

3
67'

Druga połowa meczu nie urzeka swoją atrakcyjnością. Nie ma specjalnie powodu do narzekania, ale AC Milan wyraźnie zwolnił po energicznej pierwszej części, a Torino FC nie stać na dużo.

3
65'

Żółtą kartkę otrzymał Diogo Dalot za faul na Nicoli Murru.

2
64'

Torino FC. Schodzi: Armando Izzo. Wchodzi: Simone Zaza.

62'

Pierwsza akcja przeprowadzona przez Hakana Calhanoglu. Jego zbyt oczywiste podanie w kierunku Rafaela Leao zostało poskromione przez odpowiednio rozstawionych defensorów Marco Giampaolo.

2
60'
58'

Andrea Belotti został sfaulowany kilka metrów od pola karnego Milanu. Na boisku będzie można zobaczyć Hakana Calhanoglu, którego Stefano Pioli wprowadzi niebawem z ławki rezerwowych.

1
56'

Brak rzutu karnego to dobra informacja dla Rossonerich, ale kontuzja Sandro Tonalego jest złą wiadomością. Pomocnik Milanu został zniesiony na noszach. Po przymusowej zmianie Diogo Dalot zajął miejsce na boku obrony, a do środka pola został przestawiony Davide Calabria.

2
54'

AC Milan. Schodzi: Sandro Tonali. Wchodzi: Diogo Dalot.

52'

Rzut karny anulowany po obejrzeniu powtórek. To jednak Simone Verdi sfaulował Sandro Tonalego.

2
1
50'

Karol Linetty powalczył na połowie przeciwnika. Po jego przechwycie oraz wrzucie z autu rzut karny dla Torino FC. Faulował Sandro Tonali w konfrontacji z Simone Verdim.

2
48'

AC Milan ponownie znalazł się na połowie przeciwnika. Sandro Tonali dostał piłkę po krótkim rozegraniu rzutu wolnego, ale swoim beznadziejnym dośrodkowaniem mocno rozczarował oczekujących na możliwość oddania strzału kompanów z klubu.

1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa. Już z Karolem Linettym na boisku. Drużyna Polaka jest bardzo daleko od zapunktowania, ponieważ rywalizacja została wznowiona przy prowadzeniu Milanu 2:0.

4
1
46'

Torino FC. Schodzi: Amer Gojak. Wchodzi: Karol Linetty.

Amer Gojak #10
2
komentarz

Torino ma duży problem przed drugą połową.

1
komentarz

Milan idzie po komplet punktów.

1
Czy AC Milan powiększy prowadzenie po przerwie?
1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Sandro Tonali za przewinienie blisko linii bocznej boiska na Amerze Gojaku.

45'

Doliczone trzy minuty.

1
43'

Najlepsza szansa na pokonanie Gianluigiego Donnarummy w pierwszej połowie. Blisko piłki byli ustawieni Ricardo Rodriguez oraz Andrea Belotti. Za wykonanie rzutu wolnego po faulu Alessio Romagnolego na Simone Verdim zabrał się ostatecznie reprezentant Szwajcarii i huknął w poprzeczkę!

2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Alessio Romagnoli za faul blisko własnego pola karnego na Simone Verdim.

40'

Torino postanowiło zaatakować gospodarzy i wykreować z chaosu sytuację podbramkową. Podopieczni Marco Giampaolo mieli pretensje do sędziego Fabio Maresci za przerwanie gry, kiedy można było zastosować przywilej korzyści.

1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Brahim Diaz za przewinienie w środku pola.

37'

Franck Kessie podwoił prowadzenie Rossonerich.

1
36'

Gol! Strzelił Franck Kessie.

Szansa na podwojenie przewagi została wykorzystana. Rzut karny został przyznany za przewinienie Andrei Belottiego na Brahimie Diazie. Za jego wykonanie zabrał się Franck Kessie i oddał spokojne, płaskie uderzenie na 2:0 po wymanewrowaniu Salvatora Sirigu. Wszystko układa się po myśli Rossonerich.

8
5
1
35'

Będzie jedenastka.

2
1
32'

Sędzia zastanawia się, czy przyznać gospodarzom rzut karny po kolizji Andrei Belottiego z Brahimem Diazem.

1
1
28'

Stefano Pioli został napomniany żółtą kartką za zachowanie na ławce rezerwowych Milanu. Po pierwszym ostrzeżeniu słownym doświadczony szkoleniowiec jeszcze się nie uspokoił, dlatego Fabio Maresca postanowił utemperować go poważniejszym środkiem.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Rincon za przewinienie jeszcze przed lądowaniem piłki w bramce.

1
1
25'

Gol! Strzelił Rafael Leao. Asystował mu Brahim Diaz.

Lider na prowadzeniu. AC Milan przeważał od początkowych minut rywalizacji i pachniało takim obrotem wydarzeń. Theo Hernandez wykonał sprint na połowie Torino i zostawił w blokach grupkę przeciwników. Po jego podaniu Brahim Diaz nie zastanawiał się długo i uruchomił Rafaela Leao. Portugalczyk był z piłką w polu karnym i miał sporo miejsca. Płaskim uderzeniem ominął Salvatora Sirigu i tym samym zmienił rezultat na 1:0. Elegancka akcja bramkowa podopiecznych Stefano Piolego.

11
3
1
1
23'

Simone Verdi zabrał się za wykonanie rzutu wolnego na połowie przeciwnika. Praktycznie pierwsza taka dogodna szansa na zagrożenie Gianluigiemu Donnarummie, ale ten rozsądnym wyjściem na przedpole nie pozwolił żadnemu przeciwnikowi na oddanie strzału.

3
1
1
20'

W ostatnich minutach najgroźniejsze było płaskie wstrzelenie w pole bramkowe Torino. Armando Izzo zorientował się i nie pozwolił na oddanie uderzenia z bliska Jensowi Petterowi Hauge. Ponownie korner, których Milan miał już pięć.

2
1
1
17'

Theo Hernandez narzekał na uraz, ale pozostaje na murawie, a przed momentem postraszył Salvatora Sirigu uderzeniem z dystansu. Futbolówka przelała się po stopie bocznego defensora i poszybowała poza lustro bramki Torino.

2
1
2
15'

Kwadrans meczu ze wskazaniem na były klub Krzysztofa Piątka. Torino postarało się przedostać w pobliże pola karnego przeciwnika, ale skończyło się na wywalczeniu rzutu wolnego na wysokości koła środkowego.

2
1
13'

Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Sandro Tonali. Jego płaskie uderzenie zostało wybite na rzut rożny przez zawodnika stojącego blisko muru.

1
1
12'

Trwa okupacja okolic pola karnego Torino. Podopieczni Marco Giampaolo mają dużo pracy w obronie i muszą mierzyć się z coraz to nowymi dośrodkowaniami Theo Hernandeza oraz Francka Kessiego. Za moment będzie możliwość pokonania Salvatora Sirigu z rzutu wolnego po faulu Armando Izzo na Theo Hernandezie.

2
9'

Wymiana podań blisko pola karnego Torino. Bawili się tam Brahim Diaz oraz Theo Hernandez. Francuz już sposobił się do wtargnięcia w szesnastkę i oddania strzału, ale zorientował się defensor.

8'

Wilfried Stephane Singo znalazł się na prawej stronie boiska. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane, a Torino FC musiało zadowolić się wznowieniem gry wrzutem z autu na połowie Milanu.

7'

Podanie przed polem karnym Torino trafiło do Davide Calabrii. Jego uderzenie było niedokładne, ale na usprawiedliwienie był rykoszet, a na pocieszenie korner. Po stałym fragmencie gry strzał z dystansu Sandro Tonalego powstrzymany przez Salvatora Sirigu.

1
5'

Wysoki pressing Rossonerich poskutkował już jednym błędem Salvatora Sirigu, ale jego niezdarne wyprowadzenie piłki nie zakończyło się lądowaniem jej w siatce. Doświadczonego bramkarza mógł jednak oblać zimny pot, ponieważ było blisko dużej wpadki.

2
2'

Milan w klasycznych czerwono-czarnych pasiakach, a także białych spodenkach i getrach. Mniej tradycyjnie Torino FC, które przystąpiło do rywalizacji w błękitnych strojach z bordowymi elementami.