2
2
4
88'

Ostatnie próby zagrożenia Wojciechowi Szczęsnemu. Gaston Pereiro trafił w lustro bramki Bianconerich, jednak swoim płaskim uderzeniem nie pokonał ustawionego w odpowiednim miejscu golkipera.

2
1
1
86'

Gaston Pereiro mógł strzelić gola kontaktowego krótko po wejściu na boisko z ławki rezerwowych. Miał sporo miejsca w polu karnym Juventusu, jednak nie przymierzył przy dalszym słupku płaskim uderzeniem. To była duża szansa na powrót gospodarzy do meczu.

2
85'

Po festiwalu zmian personalnych pozostało pięć minut podstawowego czasu. Cagliari Calcio w posiadaniu piłki i szuka miejsca na strzelenie gola kontaktowego między skoncentrowanymi na chronieniu prowadzenia podopiecznymi Andrei Pirlo.

2
1
1
83'

Juventus FC. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Gianluca Frabotta.

wchodzi Wchodzi
Gianluca Frabotta #38
schodzi Schodzi
1
1
1
83'

Juventus FC. Schodzi: Federico Chiesa. Wchodzi: Arthur.

Arthur #5
1
80'

Cagliari Calcio. Schodzi: Alfred Duncan. Wchodzi: Alessandro Deiola.

Alessandro Deiola #14
1
1
78'

Leonardo Semplici przygotowuje do wejścia na boisko kolejnych dwóch podopiecznych Gastona Pereiro oraz Alberto Cerriego.

2
1
75'

Adrien Rabiot wymienił podania z Cristiano Ronaldo. Francuz próbował zmieścić piłkę w bramce gospodarzy z ostrego kąta, jednak tym razem jego próba została zablokowana. Tylko korner dla podopiecznych Andrei Pirlo na kwadrans przed końcem podstawowego czasu.

3
1
1
1
73'

Radja Nainggolan oddał uderzenie z dystansu, ale było ono równie beznadziejne jak to przed przerwą. Nie potrafi on podnieść ciśnienia Wojciechowi Szczęsnemu ustawionemu między słupkami w bramce Bianconerich.

1
1
1
70'
69'

Cagliari Calcio. Schodzi: Gabriele Zappa. Wchodzi: Kwadwo Asamoah.

Gabriele Zappa #25
1
67'

Cagliari Calcio domagało się podyktowania rzutu karnego po raz drugi po przerwie, ale sędzia nie pozwala na stoczenie takiego pojedynku z Wojciechem Szczęsnym. Gospodarze muszą zadowolić się wywalczeniem rzutu wolnego za faul na Joao Pedro.

2
1
65'

Giovanni Simeone przywrócił nadzieję gospodarzom.

1
63'

Juventus dostał po nosie i zorganizował się do atakowania. W prezencie od przeciwnika dostał korner, jednak nie udało się oddać niebezpiecznego strzału po dośrodkowaniu spod chorągiewki.

1
1
61'

Gol! Strzelił Giovanni Simeone. Asystował mu Gabriele Zappa.

Cagliari Calcio jeszcze się nie poddało i na początek ma pierwszego gola. Akcja napastników gospodarzy zakończona uderzeniem na 1:3 z centrum pola karnego. Futbolówka trafiła pod nogi kompletnie nieobstawionego Giovanniego Simeone, który pokonał Wojciecha Szczęsnego płaskim uderzeniem. Nie poradził sobie reprezentant Polski.

9
60'

Na zakończenie kwadransa po przerwie szarża Dejana Kulusevskiego. Nie po raz pierwszy zabrakło wykończenia reprezentantowi Szwecji. Jego podanie nie trafiło do żadnego zawodnika Juventusu przygotowanego do oddania strzału.

1
1
1
57'

Ten strzał był już groźniejszy i Wojciech Szczęsny popisał się refleksem. Ładna interwencja reprezentanta Polski, który sparował ponad poprzeczkę piłkę kopniętą przez Razvana Marina. Były gracz AS Romy mobilizuje swoich nieco ospałych obrońców do wzmożonego wysiłku.

2
1
56'

Jak na zawołanie strzał na bramkę Wojciecha Szczęsnego. Nie wypada go jednak zaklasyfikować jako niebezpieczny. Polak poradził sobie z próbą z dystansu Alfreda Duncana.

3
1
1
55'

Trwa druga połowa, ale właśnie jest to takie trwanie bez jakiegokolwiek przełomowego i interesującego wydarzenia. Juventus pozwolił na rozgrywanie swoim przeciwnikom, a ci mają problem z oddaniem niebezpiecznego strzału na bramkę Wojciecha Szczęsnego.

2
50'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką Juana Cuadrado. Piłka faktycznie odbiła się od górnej kończyny Kolumbijczyka, ale sam ją tam skierował swoją niezdarnością. Gianpaolo Calvarese tłumaczy Radji Nainggolanowi, że nie było podstaw do użycia gwizdka.

3
1
48'

Piłka ponownie sunie po boisku i głównie po połowie zespołu z Sardynii. Chwila oddechu dla Diego Godina oraz jego kompanów z bloku obronnego po przewinieniu zbyt agresywnie walczącego o odzyskanie futbolówki Dejana Kulusevskiego.

2
1
1
46'

Gianpaolo Calvarese dał zawodnikom sygnał do wznowienia rywalizacji na stadionie w Cagliari. Być może wcześnie zdobyta bramka doda energii gospodarzom do walki, ale na razie nie zanosiło się na pokonanie jakimkolwiek strzałem Wojciecha Szczęsnego.