Sędzia doliczył trzy minuty.

1
2
89'

Ciekawy pomysł na rzut wolny mieli piłkarze Juventusu. Juan Cuadrado podawał po ziemi do Cristiano Ronaldo. Napastnik został zablokowany przez jednego z zawodników gospodarzy.

2
2
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Biraghi.

4
86'

Dobra interwencja Drągowskiego po strzale Moraty. Hiszpan i tak był na spalonym.

2
1
4
84'

Blisko strzelenia gola Juventus! Dobre dośrodkowanie Dejana Kulusevskiego. Najlepszą pozycję wypracował sobie Cristiano Ronaldo jednak nie trafił w piłkę.

1
1
4
83'

Starcie z udziałem Cristiano Ronaldo. Portugalczyk domagał się rzutu wolnego.

1
1
2
82'

Dużo walki w środku pola. Z kontrą wyszli piłkarze ACF Fiorentina. Dobrze interweniował jeden z defensorów Juventusu. Znów przy piłce Stara Dama.

1
1
79'

Niedokładne podanie w stronę Adriena Rabiot. Od bramki rozpocznie Bartłomiej Drągowski.

1
77'

Rodrigo Bentancur odzyskał piłkę na połowie rywali. Urugwajczyk podawał w stronę Dejana Kulusevskiego. Ten jednak faulował rywala.

2
1
75'

Zszedł na lewą nogę Cristiano Ronaldo. Jego dośrodkowanie było bardzo niedokładne. Piłka wyleciała za linię końcową. Od bramki rozpocznie Bartłomiej Drągowski.

3
1
72'
ZMIANA

. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Christian Kouame.

72'
ZMIANA

. Schodzi: Igor. Wchodzi: Cristiano Biraghi.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Igor #9
2
71'

Dużo miejsca na prawej stronie miał Juan Cuadrado. Kolumbijczyk dośrodkował w pole karne jednak za głęboko. Piłkę łapie Bartłomiej Drągowski.

1
70'
ZMIANA

. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Weston McKennie.

69'

Strzał Dejana Kulusevskiego przeleciał tuż obok prawego słupka. Wcześniej jeden z zawodników Juventusu był na spalonym.

1
68'

Alvaro Morata faulowany w środku pola.

66'

Dobra druga połowa w wykonaniu Juventusu. Tym razem jednak to ACF Fiorentina chce zagrozić bramce rywali.

64'

Świetna okazja gości! Dwukrotnie strzelał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przy obu próbach został zablokowany.

2
1
1
62'

Dobre dośrodkowanie Juana Cuadrado z rzutu wolnego. Piłkę zgrywał jeszcze Giorgio Chiellini jednak żaden z zawodników Juventusu nie zdołał zamknąć akcji.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Caceres.

ACF Fiorentina
1
61'

Cristiano Ronaldo faulowany.

1
60'

Wysoki pressing Fiorentiny nie przeszkodził Starej Damie w wyprowadzeniu piłki.

59'

Ciekawa próba Cristiano Ronaldo. Strzał gwiazdora Juventusu przeleciał obok bramki.

1
1
58'

Domagał się rzutu wolnego Juventus. Arbiter spotkania nie odgwizdał jednak faulu na Juanie Cuadrado.

2
55'

Kolejny groźny strzał Ericka Pulgara. Piłka leciała w prawy dolny róg bramki jednak Wojciech Szczęsny dobrze interweniował.

1
54'

Zamieszanie w polu karnym Starej Damy! Przez chwilę zawodnicy gości nie wiedzieli kto ma wybić piłkę. Ostatecznie futbolówkę wypiąstkował Wojciech Szczęsny.

1
1
1
1
53'

Strzał Ericka Pulgara z rzutu wolnego. Piłka odbiła się jeszcze od muru i poleciała nieco ponad bramką Juventusu.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Matthijs de Ligt.

50'

Indywidualna akcja Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i dośrodkował w pole karne. Podanie nie znalazło jednak adresata.

1
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Wejście smoka Alvaro Moraty, który kilkanaście sekund wcześniej wszedł na boisko. Hiszpan dostał piłkę na prawej stronie, zszedł na lewą nogę i uderzył po długim rogu. Próbował interweniować jeszcze Drągowski ale nie dał rady.

7
1
2
2
46'
ZMIANA

. Schodzi: Lorenzo Venuti. Wchodzi: Lucas Martinez Quarta.

Lorenzo Venuti #5
46'
ZMIANA

. Schodzi: Leonardo Bonucci. Wchodzi: Dejan Kulusevski.

46'
ZMIANA

. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Alvaro Morata.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

45+1'

Sędzia doliczył dwie minuty.

43'

To powinno być 1:1! Świetna akcja Juventusu. Aaron Ramsay znalazł się w sytuacji sam na sam z Drągowskim po podaniu Bentancura. Walijczyk strzelił tuż obok prawego słupka.

2
1
42'

Dośrodkowanie Alexa Sandro z lewej strony. Piłkę z łatwością łapie Bartłomiej Drągowski.

3
1
1
1
41'

Dobre dośrodkowanie Juana Cuadrado z rzutu wolnego. Arbiter odgwizduje jednak faul w ataku Matthijsa de Ligta.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Igor.

Igor #9
1
37'

Dobrze podłączył się z prawej strony Juan Cuadrado. Kolumbijczyk był jednak na spalonym.

36'

Tym razem nie popisał się Dusan Vlahović. Strzał z rzutu wolnego napastnika Violi poleciał wysoko nad bramką rywali.

34'

Mocno ucierpiał Rodrigo Bentancur po starciu z Sofyanem Amrabatem. Urugwajczyk przez moment nie podnosił się z murawy.

1
31'

Dobrze zachował się teraz Bartłomiej Drągowski. Polski bramkarz odprowadził piłkę wzrokiem za linię końcową.

3
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dusan Vlahović. Panenka w wykonaniu Dusana Vlahovicia. Wojciech Szczęsny przy tym rzucie karnym był bez szans.

6
4
2
2
3
29'

I mamy jedenastkę dla gospodarzy!

3
2
3
4
3
28'

Arbiter meczu przyjrzy się sytuacji na monitorze VAR.

3
1
26'

Znów rzutu karnego domaga się ACF Fiorentina. Zdaniem gospodarzy piłkę ręką zagrywał Adrien Rabiot.

25'

Ciekawe wykonanie rzutu wolnego w wykonaniu ACF Fiorentina. Piłka wyleciała z rąk Wojciecha Szczęsnego jednak obyło się bez konsekwencji.

1
24'

Brzydki faul Leonardo Bonucciego.

1
1
22'

Starcie w polu karnym Starej Damy z udziałem Dusana Vlahovicia. ACF Fiorentina domaga się jedenastki! Sędzia nie gwiżdże.

1
21'

Dużo szczęścia miał teraz Juventus! Strzał Ericka Pulgara odbił się od pleców Leonardo Bonucciego, przez co lot piłki zmienił swój kierunek. Ostatecznie futbolówka uderzyła w słupek.

1
1
1
19'

Potężne uderzenie Nikoli Milenkovicia zza pola karnego. Trudny strzał Serba broni Wojciech Szczęsny.

16'

Niebezpieczne dośrodkowanie Igora w pole karne Starej Damy. Futbolówkę wybija jednak Alex Sandro.

15'

Wszyscy zawodnicy ACF Fiorentina na swojej połowie. Znów piłkę rozgrywa Juventus.

12'

Kontra ACF Fiorentina! Niedokładne podanie Cristiano Ronaldo w kierunku defensorów. Piłkę w środku pola przejął Frank Ribery. Francuz podał prostopadle do Dusana Vlahovicia. Napastnika gospodarzy uprzedził jednak Wojciech Szczęsny, który świetnie wyszedł z bramki.

1
11'

Spokojne pierwsze dziesięć minut w wykonaniu obu ekip.

9'

Sofyan Amrabat faulowany przez Adriena Rabiot.

8'

Piłkę ręką zagrywał Juan Cuadrado. Od rzutu wolnego rozpocznie ACF Fiorentina.

6'

Podłączał się do akcji Alex Sandro. Po interwencji obrońcy piłkę łapie Drągowski.

4'

Dośrodkowanie Alexa Sandro z lewej strony nie znalazło adresata.

3'

Niedokładne podanie prostopadłe w stronę Juana Cuadrado.

2'

Spokojnie rozgrywają piłkę zawodnicy Juventusu.

1
14:51

Spotkanie poprowadzi sędzia Davide Massa.

14:51

Oto pierwsza jedenastka Juventusu:

14:51

Tak przedstawia się wyjściowy skład Fiorentiny:

14:51

Przed nami spotkanie 33. kolejki. ACF Fiorentina zmierzy się z Juventusem, który walczy o miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów.  Piąte w tabeli Napoli traci do Juventusu tylko dwa punkty.