1
1
85'

Gol! Strzelił Riccardo Orsolini. Asystował mu Rodrigo Palacio.

Nie będzie czystego konta Carlo Pinsoglio. Juventus nie potrafił zachować koncentracji i pozwolił gospodarzom na przeprowadzenie honorowej akcji bramkowej. Riccardo Orsolini pokonał rezerwowego bramkarza Bianconerich po płaskim dośrodkowaniu Rodrigo Palacio.

80'

Ponownie piłka znalazła się w bramce Rossoblu. Nie ma gola Dejana Kulusevskiego z powodu spalonego. Tym razem Łukasz Skorupski musi sięgnąć po piłkę do bramki, ale bez wściekłości jak po czterech wcześniejszych uderzeniach Bianconerich.

1
1
2
80'

Bologna FC. Schodzi: Jerdy Schouten. Wchodzi: Andri Fannar Baldursson.

wchodzi Wchodzi
Andri Fannar Baldursson #18
schodzi Schodzi
Jerdy Schouten #30
1
1
76'

Miękkie podanie wrzucone w pole karne Rossoblu. Futbolówka zakończyła lot w rękawicach Łukasza Skorupskiego. Skoncentrowany w tej sytuacji reprezentant Polski popracował na przedpolu, a ponadto nie miał w pobliżu żadnego atakującego z Turynu.

2
73'

Nerwowo w Bolonii, ale głównie z uwagi na pozostałe wyniki. Wyrównanie Hellasu Werona w spotkaniu z SSC Napoli oznacza, że Juventus FC powrócił w wirtualnej tabeli na miejsce premiowane awansem do Ligi Mistrzów. Na boisku nic specjalnego się nie dzieje - wszystko jest jasne.

3
2
1
2
3
70'

Wojciech Szczęsny zszedł decyzją trenera. Nie jest to roszada spowodowana urazem.

1
2
8
3
2
68'

Bologna FC. Schodzi: Lorenzo De Silvestri. Wchodzi: Paolo Farago.

Paolo Farago #43
1
1
1
67'
65'

Żółtą kartkę otrzymał Weston McKennie za ostre przewinienie.

1
1
65'

Bologna FC próbuje cokolwiek zdziałać na połowie przeciwnika, ale poza Rodrigo Palacio nie widać niebezpiecznego dla Wojciecha Szczęsnego zawodnika. Juventus FC kontroluje wydarzenia, a gorsza dla niego wiadomość jest taka, że przy aktualnym prowadzeniu AC Milanu oraz SSC Napoli jest wirtualnie poza miejscami premiowanymi awansem do Ligi Mistrzów.

3
2
57'

Bologna FC. Schodzi: Andreas Skov Olsen. Wchodzi: Riccardo Orsolini.

Andreas Skov Olsen #11
57'

Bologna FC. Schodzi: Gary Medel. Wchodzi: Walentin Antow.

Walentin Antow #26
55'

Po prostu koszmarnie prezentują się gospodarze. Wstyd pokazywać taki futbol w elicie. Kolejne dwa nieznacznie niecelne uderzenia na bramkę Bologni FC. Chybili minimalnie Federico Chiesa oraz Paulo Dybala.

1
52'

Alvaro Morata z drugim golem w meczu.

47'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Wojciech Szczęsny.

Po przerwie piłka znalazła się już w obu bramkach. Nie ma zmiany wyniku po uderzeniu Rodrigo Palacio z powodu spalonego. Po przeciwnej stronie boiska już wszystko zgodnie z piłkarskimi przepisami. Po dalekim wykopie Wojciecha Szczęsnego uderzenie oddał Alvaro Morata. Beznadziejne zachowanie Łukasza Skorupskiego i jest dublet reprezentanta Hiszpanii po asyście Polaka.

45
22
5
5
3
46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania w Bolonii. Spotkania, które zostało praktycznie rozstrzygnięte przed przerwą. Juventus FC strzelił przeciwnikom trzy gole, a gospodarze nie potrafili zagrozić Wojciechowi Szczęsnemu ani jednym celnym i jednocześnie groźnym uderzeniem.

1
Czy Juventus FC powiększy przewagę po przerwie?
4
2
2
45'

1
45'

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Dejan Kulusevski.

Nie mają nic do powiedzenia gospodarze i Juventus FC zejdzie do szatni z zaliczką praktycznie gwarantującą zdobycie kompletu punktów na zakończenie sezonu. Adrien Rabiot dostał podanie od Dejana Kulusevskiego i poradził sobie w sytuacji sam na sam z Łukaszem Skorupskim.

6
6
2
1
2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Gary Medel za przewinienie taktyczne.

Bologna FC
1
1
40'

Pozostało pięć minut do końca podstawowego czasu w pierwszej połowie meczu. Bologna FC zaprezentowała możliwości w ataku pozycyjnym i wiele nie zdziałała. Piłka kopnięta z dystansu przez Musę Barrowa nie poleciała w lustro bramki Wojciecha Szczęsnego.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata za spóźniony wślizg w nogi przeciwnika.

Juventus FC
1
2
36'

Bologna FC niezmiennie ma problem z przeprowadzaniem niebezpiecznych ataków. Juventus kontroluje wydarzenia na terenie przeciwnika, a Wojciech Szczęsny nie zaprezentował jeszcze ani jednej wymagającej wysiłku interwencji.

1
32'

Alvaro Morata powiększył prowadzenie gości. 2:0!

2
2
1
29'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Paulo Dybala.

Juventus zmierza pewnymi krokami po swoje na Stadio Renato dall'Ara. Paulo Dybala zaprezentował rewelacyjne przyspieszenie wewnątrz pola karnego przeciwnika, wymanewrował kompletnie bezradnych przeciwników, a jego wrzutka została podsumowana strzałem na 2:0 Alvaro Moraty. Reprezentantowi Hiszpanii pozostało przymierzyć głową z metra do pustej bramki.

11
5
1
2
27'

Rozpaczliwa próba poprawienia wyniku uderzeniem zza pola karnego. Poniosła fantazja Musę Barrowa, przez którego kopnięta piłka zatrzymała się na ustawionym w odpowiednim miejscu defensorze. Tym razem Wojciechowi Szczęsnemu pozostało obserwować wydarzenia.

1
1
25'

Również po przeciwnej stronie boiska interwencja reprezentanta Polski. Łukasz Skorupski poradził sobie z próbą podwojenia prowadzenia podjętą zza pola karnego przez Juana Cuadrado. Kolumbijczyk nie ominął swoim strzałem skoncentrowanego przeciwnika.

2
22'

Jerdy Schouten autorem pierwszego strzału celnego na bramkę Juventusu. Pomocnik swobodnie ułożył sobie futbolówkę na stopie przed polem karnym i poczęstował kopnięciem Wojciecha Szczęsnego. Bez zarzutu interweniował na linii bramkowej reprezentant Polski.

1
18'

Przyspieszenie zaproponowane na połowie przeciwnika przez Federico Chiesę. Reprezentant Włoch tym razem nie był zawodnikiem kończącym atak, a wykonującym podanie. Kopnięta przez niego piłka nie doturlała się po murawie do Paulo Dybali.

13'

Bianconeri są aktywniejsi od początku meczu. Walcząca o awans do Ligi Mistrzów drużyna potrzebuje zwycięstwa, a wcześnie zdobyte prowadzenie ułatwia wywalczenie kompletu punktów. Bologna FC zaproponowała dotąd tylko jedno niebezpieczne przyspieszenie. Zostało ono zahamowane przez Wojciecha Szczęsnego.

2
10'

Federico Chiesa i 1:0 dla Juventusu.

4
2
3
6'

Gol! Strzelił Federico Chiesa.

Odpowiedział swoim atakiem klub z Turynu i od razu objął prowadzenie! Federico Chiesa zdobył zaliczkę dla podopiecznych Andrei Pirlo. Dejan Kulusevski poradził sobie banalnie z Lorenzo De Silvestrim. Po podaniu reprezentanta Szwecji strzelił Adrien Rabiot. Interwencja Łukasza Skorupskiego spowodowała lądowanie piłki na poprzeczce. Był jeszcze Federico Chiesa i wykonał skuteczną dobitkę.

15
10
1
1
3
4'

Pierwsza akcja przeprowadzona przez Bolognę FC. Gospodarze w odpowiednim tempie wymienili podania, a w pole karne przeciwnika wbiegł sprintem Lorenzo De Silvestri. Płaskie dośrodkowanie doświadczonego defensora zostało poskromione przez Wojciecha Szczęsnego.

1
2
1
1
1
20:12

Cristiano Ronaldo rozpoczyna na ławce rezerwowych.

6
11
6
3
4
20:12

Łukasz Skorupski i Wojciech Szczęsny w podstawowych składach swoich drużyn, a Kacper Urbański na ławce rezerwowych Bologni FC.

02:54

Możliwość zdobycia ostatnich punktów przez Rossoblu w sezonie.

1
02:54

Bologna FC nie prezentuje wysokiej formy w końcówce sezonu. Drużyna z regionu Emilia-Romania nie zwyciężyła od sześciu kolejek, a w poprzednim meczu zremisowała 2:2 z Hellasem Werona. Spotkanie z Juventusem jest okazją do przekonania o dużych możliwościach.

1
1
1
02:54

Sinisa Mihajlović przed ostatnim wyzwaniem w sezonie.

1
02:54

Juventus FC zdobył Puchar Włoch dzięki zwycięstwu w Reggio Emilia z Atalantą.

1
02:54

W środę Bianconeri odnieśli zwycięstwo 2:1 z Atalantą BC w finale Pucharu Włoch. Juventus wywalczył drugie trofeum pod wodzą Andrei Pirlo i osłodził sobie generalnie nieudany sezon. Gole dla Starej Damy strzelili Dejan Kulusevski oraz Federico Chiesa.

2
1
02:54

Tak Stara Dama cieszyła się z wywalczenia drugiego trofeum w sezonie.

1
1
02:54

Przed Juventusem FC ostatnia szansa na zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów. Piąta w tabeli drużyna Andrei Pirlo zmierzy na wyjeździe z Bologna FC i w razie zwycięstwa będzie liczyć albo na potknięcie SSC Napoli w meczu z Hellasem Werona albo AC Milanu w rywalizacji z Atalantą BC.