KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Rubin Kazań
20' Denis Makarov 27' Oliver Abildgaard 31' Georgy Zotov 90+3' Djordje Despotovic 90+5' Soltmurad Bakaev
FK Rotor Wołgograd
28' Oleg Aleynik 52' Danil Stepanov 66' Cedric Gogoua 78' Flamarion 88' Ilya Zhigulev 90+2' Sergey Makarov
1:1

Rubin - zmiana: schodzi Djordje Despotovic, wchodzi Leon Musaev.

Żółtą kartkę otrzymał Soltmurad Bakaev (Rubin).

Sędzia doliczył 7 minut.

Gooool - bramkę z rzutu karnego dla drużyny Rubin strzelił Djordje Despotovic.

Rzut karny dla drużyny Rubin.

Żółtą kartkę otrzymał Sergey Makarov (FK Rotor Wołgograd).

FK Rotor Wołgograd - zmiana: schodzi Ilya Zhigulev, wchodzi Kamil Mullin.

Żółtą kartkę otrzymał Ilya Zhigulev (FK Rotor Wołgograd).

FK Rotor Wołgograd - zmiana: schodzi Zurab Davitashvili, wchodzi Solomon Kvirkvelia.

Rubin - zmiana: schodzi Carl Starfelt, wchodzi Ivan Ignatjev.

FK Rotor Wołgograd - zmiana: schodzi Nikolay Kipiani, wchodzi Evgeniy Pesegov.

Gooool - bramkę z rzutu karnego dla drużyny FK Rotor Wołgograd strzelił Flamarion.

Rzut karny dla drużyny FK Rotor Wołgograd.

Rubin - zmiana: schodzi Oleg Shatov, wchodzi Mikhail Kostyukov.

Żółtą kartkę otrzymał Cedric Gogoua (FK Rotor Wołgograd).

Żółtą kartkę otrzymał Danil Stepanov (FK Rotor Wołgograd).

Rozpoczęła się druga połowa.

Przerwa.

Sędzia doliczył 1 minutę.

Żółtą kartkę otrzymał Georgy Zotov (Rubin).

Żółtą kartkę otrzymał Oleg Aleynik (FK Rotor Wołgograd).

Żółtą kartkę otrzymał Oliver Abildgaard (Rubin).

Żółtą kartkę otrzymał Denis Makarov (Rubin).

.

>
Zobacz również
    Rubin Kazań Rubin FK Rotor Wołgograd FK Rotor Wołgograd
    Skład podstawowy
    22 Yury Dyupin
    2 Carl Starfelt 85'
    31 Georgy Zotov 31'
    77 Ilya Samoshnikov
    4 Silvije Begic
    8 Darko Jevtić
    25 Denis Makarov 20'
    20 Oleg Shatov 74'
    28 Oliver Abildgaard 27'
    87 Soltmurad Bakaev 90+5'
    9 Djordje Despotovic 90+3' 90+6'
    Rezerwowi
    1 Nikita Medvedev
    66 Nikita Yanovich
    27 Aleksey Gritsaenko
    3 Mikhail Merkulov
    38 Leon Musaev 90+6'
    14 Mikhail Kostyukov 74'
    57 Mishel Pukhaev
    84 Stepan Surikov
    12 Aleksandr Zuev
    19 Ivan Ignatjev 85'
    Skład podstawowy
    93 Josip Condric
    27 Cedric Gogoua 66'
    25 Danil Stepanov 52'
    13 Sergey Makarov 90+2'
    28 Azat Bairyev
    20 Ilya Zhigulev 88' 88'
    7 Nikolay Kipiani 83'
    8 Oleg Aleynik 28'
    77 Zurab Davitashvili 85'
    10 Aleksey Shchetkin
    96 Flamarion 78'
    Rezerwowi
    22 Igor Obukhov
    33 Solomon Kvirkvelia 85'
    17 Evgeniy Pesegov 83'
    11 Sergey Serchenkov
    99 Vladimir Medved
    72 Kamil Mullin 88'
    80 Kirill Dontsov
    59 Yaroslav Shcherbin