8
4
5
89'

Diego Simeone stara się ostatkiem sił mobilizować swoich podopiecznych do atakowania. Atletico Madryt oddało dwa uderzenia, a autorem obu był Joao Felix. Portugalczykowi nie udało się przymierzyć ani z rzutu wolnego, ani z ruchomej piłki.

4
1
3
1
6
87'

Ani gospodarze, ani przeciwnicy już nie atakują za wszelką cenę. Konfrontacja jest rozstrzygnięta, pierwszy komplet punktów przyznany i nawet wprowadzeni z ławki rezerwowych nie szarpią w celu poprawienia rezultatu. Anthony Taylor prawdopodobnie nie dołoży dużo dodatkowego czasu.

2
1
4
85'

Robert Lewandowski bez gola w pierwszym meczu nowej edycji Ligi Mistrzów.

3
2
5
23
10
83'
7
4
6
2
5
83'
79'

Atletico Madryt. Schodzi: Koke. Wchodzi: Lucas Torreira.

4
5
12
6
3
79'
78'

Atletico Madryt już kompletnie zdemobilizowane. Drużyna ze stolicy Hiszpanii miała pewnie ambitny plan sprawienia niespodzianki w Monachium, ale Bayern wybił przeciwnikom ten pomysł z głowy.

21
14
5
8
3
76'
14
8
5
3
5
75'

Przyjezdni jeszcze raz ruszyli do przodu, jednak żadnemu z nich nie udało się wypracować sytuacji podbramkowej. Na dodatek sędzia Anthony Taylor odgwizdał przewinienie w ataku i przyznał piłkę Bayernowi Monachium.

1
1
1
2
73'
7
4
5
9
6
73'
18
11
5
4
9
72'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Thomas Mueller.

Pojedynki z udziałem Bayernu Monachium to niekończąca się historia. Gol za golem. Jeszcze trochę i Atletico Madryt podzieli los FC Barcelona i dostanie podobny bagaż bramek. Thomas Mueller znakomicie uruchomił podaniem Kingsleya Comana. Francuz przed oddaniem drugiego w meczu uderzenia do bramki zatańczył z Felipe. Defensor przyjezdnych został ośmieszony i może zastanawiać się nad zawieszeniem kariery piłkarskiej.

100
50
15
5
5
70'

Bayern Monachium z bezpiecznym prowadzeniem. Próbowali, przygotowali się przyjezdni, ale można ich już dopisywać na coraz dłuższą listę ofiar mistrza Niemiec prowadzonego przez Hansiego Flicka.

16
10
4
1
7
68'

Corentin Tolisso autorem prawdopodobnie najpiękniejszego gola w meczu.

12
1
1
3
66'

Gol! Strzelił Corentin Tolisso.

Huknął tak, że nawet piłkarze Atletico Madryt powinni bić brawo strzelcowi. Perfekcyjne uderzenie zza pola karnego i futbolówka znalazła się w samym okienku bramki Atletico Madryt. Jan Oblak nie mógł nic zdziałać, a Corentin Tolisso będzie mieć co odtwarzać na emeryturze. Piękny gol! Przyjezdnym nie udało się skutecznie oddalić piłki po rzucie wolnym i niebawem nadeszła surowa kara.

Bayern Monachium
95
39
16
4
10
64'

Yannick Ferreira Carrasco powinien strzelać prawą stopą. Przełożenie sobie futbolówki po podaniu Joao Felixa kosztowało odrobinę za dużo czasu. Uderzenie aktywnego skrzydłowego potężne, ale nie poleciało w bramkę Manuela Neuera. Okazja do zdobycia bramki kontaktowej była naprawdę dogodna.

3
3
4
9
6
60'

Sporo się dzieje w tym meczu. Po dograniu Thomasa Muellera próbował jeszcze trafić z bliska do siatki Robert Lewandowski. Odrobinę spóźniony najskuteczniejszy zawodnik poprzedniej edycji Ligi Mistrzów i dlatego po godzinie spotkania wciąż jest bez gola na koncie.

4
4
10
3
3
59'

Bayern Monachium ponownie oddalił grę od własnego pola karnego. Były dwie akcje. Pierwsza zakończona z powodu spalonego Thomasa Muellera, a kolejna została podsumowana dośrodkowaniem Benjamina Pavarda prosto w przeciwnika.

9
4
7
5
2
56'

Robert Lewandowski chciał uruchomić zgrabną asystą Kingsleya Comana podobnie jak Karola Linettego w ostatnim meczu reprezentacji Polski. W głowie Francuza pojawiło się w jednym momencie za dużo myśli i nie udało mu się opanować piłki po dograniu napastnika Bayernu Monachium.

5
6
8
11
16
55'

Thomas Mueller zaplątał się na linii pola karnego przyjezdnych. Do Niemca dobiegło w jednym momencie kilku przeciwników i nie pozwolili ani na uruchomienie podaniem Kingsleya Comana, ani zatrudnienie uderzeniem Jana Oblaka.

3
1
1
7
52'

Po dośrodkowaniu Joshuy Kimmicha z rzutu rożnego futbolówka została wybita przez Atletico Madryt pod nogi Lucasa Hernandeza. Sytuacyjne uderzenie wysoko ustawionego defensora nie poleciało w bramkę Jana Oblaka.

5
2
4
3
9
50'

Atletico Madryt ponownie próbowało, tym razem zgodnie z przepisami, umieścić futbolówkę w bramce Manuela Neuera. Poradzili sobie gospodarze z płaskim dośrodkowaniem posłanym w ich pole karne.

7
1
1
1
4
47'

Piłka w bramce Bayernu, ale nie ma gola z powodu spalonego w momencie rykoszetu od Luisa Suareza po strzale Joao Felixa. Przez moment spanikowali gospodarze, ponieważ sędzia asystent wstrzymał się z sygnalizacją. Tylko ostrzeżenie dla Bawarczyków, a przede wszystkim dla niepewnego na linii Manuela Neuera.

7
5
4
7
5
46'

Rozpoczęła się druga połowa walki na stadionie w Monachium. Bayern przystąpił do niej z konkretną zaliczą. Atletico Madryt nie ma już podstaw do stawiania na defensywę, musi spróbować podjąć ryzyko.