Dynamo Kijów. Schodzi: Viktor Tsygankov. Wchodzi: Gerson Rodrigues.

2
90'

Doliczono 5 minut.

90'

Gol! Strzelił Franck Boli. Asystował mu Aissa Laidouni. Kiepski strzał Maka poprawia Laidouni, który w praktyce zagrywa przed bramkę do Boiiego. Niespodziewany remis w Budapeszcie dzięki rezerwowym!

1
89'

Dynamo Kijów. Schodzi: Vladyslav Supriaga. Wchodzi: Benjamin Verbić.

Vladyslav Supriaga #89
89'

Dynamo Kijów. Schodzi: Mykola Shaparenko. Wchodzi: Tudor Baluta.

Mykola Shaparenko #10
87'

Ferencvaros. Schodzi: Adnan Kovacević. Wchodzi: Lasza Dwali.

86'

Ferencvaros. Schodzi: Gergo Lovrencsics. Wchodzi: Endre Botka.

Endre Botka #21
1
1
1
85'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Serhij Sydorczuk.

Dynamo Kijów
1
1
83'

Zdecydowanie zwolniło tempo gry, ewidentnie wkrada się zmęczenie.

78'

Szarpana gra z obu stron, Kędziora więcej teraz zostaje z tyłu.

1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Witalij Bujalski.

73'

Ferencvaros. Schodzi: David Siger. Wchodzi: Robert Mak.

David Siger #18
1
73'

Ferencvaros. Schodzi: Isael. Wchodzi: Franck Boli.

Isael #88
73'

Dynamo teraz nastawia się na kontry, ale jak wywalczy faul na połowie rywala, to chce tam zostać jak najdłużej.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Tokmac Nguen.

Tokmac Nguen #10
71'

Żółtą kartkę otrzymał Aissa Laidouni.

68'

Mocno Lovrencsics w pole karne, nieznacznie minął się z piłką Isael.

65'

Ferencvaros. Schodzi: Ihor Kharatin. Wchodzi: Aissa Laidouni.

Ihor Kharatin #14
64'

Dynamo nie spodziewało się, że zostanie przyciśnięte. Jest zmuszone grać długimi piłkami, które w większości są niedokładne.

62'

Ferencvaros ma teraz serię stałych fragmentów, łapie swój rytm.

59'

Gol! Strzelił Tokmac Nguen. Asystował mu Oleksandr Zubkov. Mozolnie budowana akcja, Nguen został w polu karnym niekryty. Dostał piłkę i uderzył z ostrego kąta. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Gol kontaktowy, może to jeszcze nie koniec Ferencvarosu!

Asysta:
Oleksandr Zubkov #11
5
6
2
1
56'

Ma problem ekipa z Budapesztu, żeby wyjść z własnej połowy, przestaje też wychodzić tak do pressingu. Posypali się.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Serhij Sydorczuk. Ostrym faulem przerwał kontrę.

1
1
49'

Dynamo nie zwalnia tempa, cały czas naciera.

1
1
czas Druga połowa
45'

Doliczono minutę.

1
1
44'

Znowu jakieś problemy Popowa, ale stwierdza, że nie potrzebuje pomocy lekarzy.

1
1
2
41'

Gol! Strzelił Carlos De Pena. Asystował mu Witalij Bujalski. Kapitalna długa piłka od Kędziory do Bujalskiego, wbiega w pole karne De Pena, dostaje piłkę od Bujalskiego przed linię bramkową. Musi być 2:0 i jest! Warto dodać, że podania do strzelca nie przeciął Lovrencsics.

9
5
3
1
1
38'

Spięcie Popowa z Isaelem, Brazylijczyk nadepnął rywala, chwilowa przerwa w grze, ale gramy dalej.

1
37'

Cięta centra Lovrencsicsa za mocna, jeszcze zamyka to z lewej strony Somalia, strzela technicznie, ale nad bramką.

34'

Coraz więcej swobody w grze Dynama, zamyka rywala.

1
30'

Kolejna akcja gości, bardzo szybka, ale strzał zablokowany. Otwiera się Ferencvaros i chce to Dynamo wykorzystać.

1
28'

Gol! Strzelił Viktor Tsygankov. Spokojnie, po ziemi, w swoją lewą stronę, a bramkarz poszedł w drugą. 1:0 dla gości!

6
2
2
1
2
26'

Żółtą kartkę otrzymał Ihor Kharatin.

1
1
1
26'

RZUT KARNY DLA DYNAMA! Kędziora do Zabarnyia, a jego strzał obronca zablokował ręką.

5
5
2
1
1
24'

Dobre wejście Kędziory prawą stroną, niezła wrzutka, ale za mocna i za szybka dla kolegów. Kędziora napędza ofensywę Dynama.

1
1
1
1
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Heister. Ostro wjechał w nogi Tsygankova, choć najpierw dotknął piłkę.

Marcel Heister #26
19'

Genialna sytuacja Dynama! Karawajew w tłoku strzelił w polu karnym z kilku metrów, ale prosto w bramkarza!

18'

Niecelnie, zła próba. Od bramki Ukraińcy.

17'

Rzut wolny przed polem karnym gości po faulu Popowa. Szykuje się bezpośredni strzał.

15'

Kwadrans za nami, na razie wrażenie lepszego zespołu sprawiają... gospodarze. Nie dają swobodnie rozgrywać i szybko doskakują do rywala.

1
1
13'

Żółtą kartkę otrzymał Somalia.

Somalia #7
1
11'

Długa piłka na Somalię, ale Kędziora go uprzedził i ją wybił.

1
1
8'

Ładna wrzutka Kędziory, jest strzał wbiegającego zawodnika i... obok bramki. Trochę zabrakło, ale rotacja piłki była nieprzyjemna dla bramkarza.

7'

Isael z dystansu prosto w ręce bramkarza. Ale jest pierwszy strzał w meczu!

7'

Ciekawostka - w składzie Ferencvarosu jest dwóch Ukraińców - Kharatin i Zukbov.

6'

Gospodarze zanotowało kilka odbioru, ale jeszcze nie podeszło pod pole karne. Mocno zachowawcza gra Dynama.

3'

Na razie Dynamo gra sobie piłką, a wysoko, krótko i agresywnie pracuje w pressingu Ferencvaros.

czas Start meczu
20:44

Czarno-zielone stroje gospodarzy, goście cali na biało.

20:44

Oba zespoły grały ze sobą tylko raz - w 1975. Dynamo wygrało w finale Pucharu Zdobywców Pucharów z Ferencvarosem 3:0.

20:44

Co ważne - są kibice na trybunach!

20:44

Sędziować będzie Słowak Ivan Kruzliak.

20:44

I też obie ekipy odkuły się po tych porażkach w weekend w lidze. Lider węgierskiej ligi ograł Ujpest 2:0, a Dynamo 1:0 Oleksandriyę.

20:44

Obie ekipy przegrały swoje mecze w LM tydzień temu. Ferencvaros z Barceloną 1:5, a Dynamo z Juventusem 0:2.

20:44

Kędziora w pierwszym składzie Dynama! Zaś w Ferencvarosu Gergo Lovrensics i Adndn Kovacević od pierwszej minuty.

20:44

Dobry wieczór Państwu i serdecznie zapraszamy na mecz Ligi Mistrzów z polskimi akcentami! Węgierski Ferencvaros z były ekstraklasowiczami w składzie zagra z Dynamem Kijów Tomasza Kędziory!