Liga Mistrzów: Grupa G
02 gru 2020 21:00
90+3'

Za chwilę koniec, pani arbiter zagwiżdże po raz ostatni. Naprawdę dobrze sędziowała!

5
3
3
2
90+2'

Dynamo Kijów. Schodzi: Viktor Tsygankov. Wchodzi: Bogdan Lednev.

wchodzi Wchodzi
Bogdan Lednev #17
schodzi Schodzi
Viktor Tsygankov #9
1
4
90'

Techniczny strzał Shaparenki i kapitalnie znowu Szczęsny!

1
1
5
2
87'

Bernardeschi zza pola karnego też zablokowany.

3
1
1
1
3
85'

Strzał Ronaldo zablokowany.

4
2
2
4
1
84'

Dynamo Kijów. Schodzi: Vitaliy Mykolenko. Wchodzi: Ołeksandr Karawajew.

Vitaliy Mykolenko #5
2
2
1
4
4
82'

Dynamo ewidentnie nastawia się na kontrataki, ale chyba też chce tylko przetrwać. Juve spokojnie rozgrywa.

1
1
2
81'

Żółtą kartkę otrzymał Mykola Shaparenko.

Mykola Shaparenko #8
Dynamo Kijów
4
1
77'

Błąd Buschana przy wybiciu piłki, potem przy interwencji, ale szczęście ratuje Dynamo i niezły refleks obrońców.

2
1
76'
76'
72'

Dynamo Kijów. Schodzi: Volodymyr Shepeliev. Wchodzi: Denis Garmasz.

Volodymyr Shepeliev #6
5
72'

Dynamo Kijów. Schodzi: Benjamin Verbić. Wchodzi: Vladyslav Supryaha.

Vladyslav Supryaha #23
5
72'

Dynamo Kijów. Schodzi: Gerson Rodrigues. Wchodzi: Carlos De Pena.

Gerson Rodrigues #10
1
3
71'

Zdecydowanie przygasło Dynamo, mniej zaangażowany w grę jest Kędziora. Juve spokojnie rozgrywa.

1
1
69'

Juventus FC. Schodzi: Merih Demiral. Wchodzi: Radu Dragusin. Debiut 18-letniego Rumuna w LM.

Radu Dragusin #20
1
2
2
66'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Federico Chiesa. Rajd asystenta w pole karne, Morata dostaje piłkę, drybluje, markuje strzał i uderza tuż obok zasłoniętego Bushchana. Chyba jest po meczu!

11
7
2
6
10
62'

Juventus FC. Schodzi: Leonardo Bonucci. Wchodzi: Danilo.

61'

Juve ma sytuację pod kontrolą, szykuje podwójną zmianę.

1
1
2
58'

VAR jeszcze analizował sytuację pod kątem spalonego, ale nie dopatrzono się niczego niezgodnego z przepisami. Gol jest uznany!

14
8
1
4
57'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Alvaro Morata. Chiesa mocno w pole karne, Morata strzela, odbija Bishchan i nabija Moratę, który szczęśliwie asystuje Ronaldo. Portugalczyk wbija piłkę z najbliższej odległości. 2:0!

22
13
2
2
5
55'

Bomba Ronaldo z dystansu i świetnie broni Bushchan!

3
2
2
1
9
53'

Wrzutka Tsygankova, nikt nie zgarnia piłki, ale Szczęsny musi interweniować i to robi w cudowny sposób!

6
2
2
1
1
52'

Chiesa w pole karne do Ramseya, ale Walijczyk w ostatniej chwili zablokowany.

1
1
2
50'

Agresywnie w pressingu goście, ma Juve problem, by wyjść z własnej połowy.

1
47'

Zszedł chyba strach z graczy Dynama, bo sami zmuszają rywala do błędów. Teraz spore problemy z opanowaniem piłki u Demirala i jest korner.

1
1
czas Druga połowa
45'

Doliczono minutę, a Dynamo zaczyna więcej grać piłką.

1
1
3
3
41'

Co za interwencja Szczęsnego! To powinna być bramka Dynama autorstwa Tsygankova, ale strzelił z kilku metrów prosto w bramkarza! Kędziora okradziony z asysty!

11
5
3
1
5
40'

Nieco uspokoiła się gra, Juve już tak nie szaleje, zostawia przestrzeń kijowianom.

1
1
1
1
35'

Ryzykowna interwencja Bonucciego, na granicy rzutu karnego. Juve jednak odzyskuje piłkę.

1
11
34'

Znowu Ronaldo kręci, uderza i znowu poprzeczka!

2
2
3
4
4
32'

Przestraszone jest Dynamo, szczególnie na lewej stronie. Bushchan też ma spore problemy w rozegraniu. Najlepsze wrażenie u gości sprawia Kędziora.

1
4
31'

Techniczny strzał Ronaldo i... poprzeczka!

2
2
1
2
3
29'

Morata w polu karnym, przewraca się po starciu z Kędziorą, ale pani sędzia milczy. I słusznie.

2
1
2
27'

2
25'

Siedem strzało już w wykonaniu Juventusu. Statystycy policzyli tylko jedno uderzenie Dynama.

3
5
2
6
23'

Wściekły Lucescu, Dynamo zaczyna popełniać proste straty. Juve pracuje wysoko w pressingu.

3
2
3
21'

Gol! Strzelił Federico Chiesa. Asystował mu Alex Sandro. Morata ściągnął obrońców na siebie, Alex Sandro dorzucił piłkę na głowę urywającego się Chiesy, który sprytnie uderzył i dał prowadzenie Juventusowi.

16
8
3
4
14
20'

Niezła piłka od Kędziory, ale za plecy Verbicia...

1
2
1
2
7
18'

Sprytny strzał Moraty, odbija Bushchan i Ronaldo mija się z piłką! Jeszcze poprawka Portugalczyka, ale tu już palił akcję.

1
2
3
18'

Mocny strzał Chiesy odbija głową jeden z defensorów.

1
1
17'

McKennie głową i tuż sprzed linii odbija to Bushchan! Nie miał łatwej obrony bramkarz Dynama!

1
2
15'

Mykolenko wytrąca Chiesie piłkę spod nóg. Włoch się dziwi, że bez faulu, a Mykolenko czochra go po włosach.

2
1
2
3
12'

Miękka wrzutka Chiesy na Ronaldo, ale wyżej skaczą obrońcy.

3
1
1
11'

Dobry teraz rajd Kędziory prawą stroną, ale obrona przecięła jego podanie do Verbicia.

2
10'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur.

1
2
2
7'

Dobry strzał Chiesy, rykoszet i piłka przelatuje tuż obok bramki Dynama!

1
1
3
3'

Płaski strzał Ronaldo obok bramki Dynama.

1
2
2
3
2'

Na razie dużo walki w środku pola, Juve chce tam zyskać przewagę.

2
1
czas Start meczu
20:56

Juve ma pewny awans do 1/8 finału LM, a Dynamo wciąż walczy o prawo gry w 1/16 finału LE.

1
1
20:56

Sędzią pierwszy raz w historii LM kobieta! Poprowadzi spotkanie Francuzka Stephanie Frappart.

6
3
1
1
4
20:56

Wojciech Szczęsny od początku w bramce Juve, Tomasz Kędziora od pierwszej minuty na prawej obronie Dynama!

4
1
1
20:56

Dobry wieczór Państwu, zapraszamy na polskie starcie w Lidze Mistrzów! Juventus podejmie Dynamo Kijów!