Gruzja. Schodzi: Guram Kaszia. Wchodzi: Jambul Jigauri.

1
87'

Ostro potraktował teraz Lobjanidze rywala. To nie ułatwia zadania Gruzinom.

86'

Gruzja nie goni w ogóle rezultatu. Rywal wysoko stoi i uniemożliwia rozgrywanie.

1
84'

Macedonia Północna. Schodzi: Boban Nikolov. Wchodzi: Tihmoir Kostadinov.

Boban Nikolov #16
81'

Żółtą kartkę otrzymał Ilija Nestorovski.

80'

Gruzja. Schodzi: Nika Kaczarawa. Wchodzi: Elguja Lobjanidze.

Elguja Lobjanidze #9
1
1
1
1
2
80'

Gruzja. Schodzi: Walerian Gwilia. Wchodzi: Giorgi Papunashvili.

Giorgi Papunashvili #19
78'

Gruzja musi gonić, a zadziwia brak zmian...

1
1
1
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Tornike Okriaszwili.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Guram Kaszia.

1
1
1
1
1
74'

Mocne uderzenie Gwilii mija bramkę rywala!

70'

20 minut nadziei jednych i drugich, jest naprawdę nerwowo...

2
2
1
1
1
66'

Bardzo dobry strzał Elmasa z dystansu przelatuje tuż obok bramki rywala!

65'

Jakieś problemy zdrowotnego Ademiego, potrzebuje pomocy medycznej.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Boban Nikolov.

1
59'

Pędzi teraz Alioski skrzydłem, chce dośrodkować. Wywalczył jedynie korner.

1
2
1
3
1
56'

Gol! Strzelił Goran Pandev. Asystował mu Ilija Nestorovski. Napędza kontrę Elmas, gra koronkowo z napastnikami i Pandev nie myli się w sytuacji sam na sam! Macedonia Płn. 35 minut od awansu!

11
9
4
4
2
55'

Kaczarawa teraz przewrotką, zablokowany!

1
54'

Pandew wpada w pole karne, ostry kąt, ale trafia tylko w boczną siatkę!

52'

Pandew teraz chce nadawać tempo grze, ściąga na siebie rywali, daje się faulować.

49'

Początek drugiej połowy - znowu dużo walki, starć fizycznych, mało widowiskowej gry.

komentarz

Wracamy do gry! Kto wywalczy awans na Euro?

4
3
1
1
1
45'

Dwie nieźle zapowiadające się akcje. Najpierw Gruzini, ale Okriaszwili źle wystawił piłkę Kankawie. Kontra Macedończyków, przy dośrodkowaniu Nestorovski fauluje.

43'

Gwilia teraz aktywny, ale jego centry nie znajdują adresatów.

1
41'

Kvekveskili, zbyt długo zawieszona piłka w powietrzu za łatwa dla bramkarza.

40'

Potrącony Okriaszwili przez Velkovskiego, szansa dla Gruzji z rzutu wolnego.

37'

Uwaga, dobra piłka na Kaczarawę, ale szybszy jest bramkarz.

1
1
37'

Macedonia domagała się teraz rzutu karnego, ale gruziński obrońca nie odbił piłki ręką, tylko brzuchem. Naciskają goście.

1
35'

Ładny strzał Pandewa głową i jeszcze piękniejsza parada Lorii!

33'

Kazaiszwili, Kaczarawa, ale zamieszanie w polu karnym, nikt nie może oddać strzału, wszyscy pchają się w gąszcz rywali. Potem Gwilia z dystansu, ale anemiczny strzał.

30'

Znowu Okriaszwili, tym razem tuż nad poprzeczką! Nakręcają się powoli gospodarze.

28'

Kontra Gruzinów, wychodzi Gwilia, a Okriaszwili strzela. Bramkarz gości pewnie jednak broni ten trudny strzał!

25'

Rozciąga grę Gruzja, kręci coś na skrzydłach, ale ewidentnie brakuje kreatywności, proste środki są zbyt czytelne.

22'

Ćwierć spotkania za nami. W tej chwili trudno wskazać drużynę lepszą. Typowy mecz walki.

1
1
18'

Dużo fizycznej gry, 1 na 1, Alioski i Elmas chcą ciągnąć grę u gości. U gospodarzy każdy chce brać odpowiedzialność, ale nie za wiele z tego wychodzi.

1
1
14'

Gruzini chcą grać piłką, ale te podania nie są jakieś wybitne. Macedończycy kontrują.

11'

Niezły drybling Kazaiszwiliego na lewej stronie, ale potem kiepskie dośrodkowanie.

1
4
10'

Gruzja zaczyna ograniczać się do wysokich piłek, agresywnie w pressingu pracują goście.

1
8'

Kankawa fauluje ostro Pandewa, był zdecydowanie spóźniony.

1
1
1
1
1
5'

Kvekveskiri z dystansu, ale wysoko nad bramką.

3'

Kontra Macedończyków, pędzi Alioski przez środek, ale zamknięto mu ulicę tuż przed polem karnym i zwolnił grę.

1'

Ostro od razu się robi, faulowany Gruzin potrzebował pomocy lekarzy. Będzie kocioł, będzie ogień!

1
czas Start meczu
17:53

W październikowych meczach barażowych (półfinałach) Gruzja ograła Białoruś, a Macedończycy pokonali Kosowo.

1
17:53

Gruzja na biało, Macedonia na czerwono.

1
17:53

Stadion w Tbilisi był już świadkiem wielkiego meczu - SUperpuchar Europy między Barceloną a Sevillą i wynik po dogrywce 5:4 dla Blaugrany.

3
17:53

Zwycięzca zostanie 33. finalistą Mistrzostw Europy w całej 60-letniej historii turnieju.

1
1
17:53

Obie ekipy grały ze sobą ostatnio... w październiku. Pad remis 1:1. Wcześniej we wrześniu, był taki sam wynik.

1
17:53

Sędzią Anthony Taylor z Anglii.

1
1
17:53

Przypomnijmy, że to jest baraż o Euro z Ligi D Ligi Narodów.

1
17:53

Tu się zaraz wydarzy historia! Któraś z tych reprezentacji zadebiutuje na międzynarodowym turnieju! Dzień dobry Państwu, serdecznie zapraszamy na relację live z barażu o Euro - Gruzja kontra Macedonia Płn.!