Przed polem karnym z migreną leży jeden ze Słowaków. A na boisku coraz bardziej nerwowo.

1
2
115'

Davis dośrodkował z rzutu wolnego, ale przewrócił się. To "kara" dla gospodarzy, którzy wcześniej nie oddali piłki Słowakom.

3
6
3
3
2
113'

Słowacy spokojnie, czy tym razem nie spanikują? Coraz bardziej nerwowo na boisku.

1
3
1
3
110'

Gol! Strzelił Michal Duris. Asystował mu Juraj Kucka. "Co to się stanęło". Jesteśmy w małym szoku. Kucka do Durisa ten podprowadził piłkę i strzałem z pola karnego w kierunku bliższego słupka trafił na 2:1. Tragicznie zachował się bramkarz. Słowacja dziesięć minut od finałów Euro!

29
17
7
8
7
108'

Jak mawia klasyk: Zmęczeni i jedni, i drudzy. Dość wolne tempo gry. Jeśli ktoś się pomyli, wówczas może być ciekawie.

4
1
3
1
1
106'

Sędzia rozpoczął 2. część dogrywki.

5
2
1
3
4
106'

Słowacja. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Jan Gregus.

2
3
3
2
2
komentarz

Piłkarze przy ławkach, a z głośników "We will rock you". Pamiętamy, wkrótce rocznica śmierći Fredd'ego Mercury'ego. To już 29 lat.

3
1
105'

Hamsik uderzył z pola karnego, ale wprost w bramkarza. Sędzia do 1. części dogrywki dołożył minutę.

3
2
1
1
2
104'

Irlandia Północna. Schodzi: Patrick McNair. Wchodzi: Shane Ferguson.

Patrick McNair #7
1
1
102'

Skurcze łapią graczy gospodarzy. Przed momentem na murawie leżał McNair.

4
1
101'

Patrick McNair dośrodkował z rogu, piłkę wybił obrońcy. Po chwili strzelał Lafferty, Rodak spokojnie złapał futbolówkę.

1
1
1
1
1
98'
98'

Problemy Craig Cathcart. Konieczna będzie zmiana.

1
96'

Hamsik dogrywał w pole karne, jednak nikt do piłki nie doszedł.

2
2
95'

Słowacy po przejęciu piłki szanują ją, nie kwapią się do natarcia.

2
2
1
1
93'

Irlandia Północna w ataku, Słowacy bronią się bardzo głęboko.

1
1
2
1
91'

Rozpoczęliśmy dogrywkę!

4
5
2
1
3
90+1'

Słowacy bez koncepcji, chcą dotrwać do dogrywki. A co potem?

1
3
1
5
4
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
1
1
3
90'

Sprzed pola karnego uderzył Kyle Lafferty, piłka odbiła się od słupka! Cóż tam się dzieje!

5
2
4
1
8
89'

Coraz więcej wskazuje na to, że czeka nas dogrywka.

1
1
1
1
4
87'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Milan Skriniar. A jednak nic nie wiemy! Prawą stroną w pole karne wpadł Patrick McNair, dogranie na piąty metr do własnej bramki wbił Skriniar. 1:1!

26
15
5
5
5
86'

Co chwilę w polu karnym Słowaków dochodzi do zamieszania. Dramatycznie bronią się goście. Gol dla Irlandii Północnej wisi na włosku.

3
2
1
3
3
85'

Słowacja. Schodzi: Ondrej Duda. Wchodzi: Samuel Mraz.

83'

Słowacy murują bramkę, ale kontrą nie pogardzą. Zapowiada się nerwowa końcówka.

2
2
1
1
1
81'

Patrik Hrosovsky płasko uderzył sprzed pola karnego. Niecelnie, ale czas płynie.

2
2
1
1
1
80'

Duda zepsuł chorągiewkę, po chwili zaczął ją naprawiać. Kibice wściekli, a Słowacy zyskali kolejne sekundy.

2
2
2
2
4
77'
1
1
1
1
2
77'
2
2
3
2
3
76'

Rodak wypiąstkował piłkę na przedpolu. Znowu zabrakło uderzenia.

1
1
2
1
1
74 '

Rozgrywali piłkę gospodarze na połowie Słowaków. Nie ma jednak kto zabrać na siebie ciężaru akcji.

2
1
1
1
3
72'

Nie mają gospodarze koncepcji na zaskoczenie Słowaków. A czasu coraz mniej.

2
1
1
1
1
69'

Pokazał się Duris. Rezerwowy przeprowadził groźną akcję, uderzenie jednak zostało zablokowane.

2
2
2
2
4
66'

Żółtą kartkę otrzymał Ondrej Duda.

3
4
3
2
5
66'

Irlandia Północna. Schodzi: Conor Washington. Wchodzi: Gavin Whyte.

Gavin Whyte #18
3
3
3
3
3
65'

Irlandia Północna. Schodzi: George Saville. Wchodzi: Jordan Thompson.

Jordan Thompson #15
2
2
2
2
5
65'
65'

Słowacja. Schodzi: Robert Mak. Wchodzi: Michal Duris.

2
2
2
2
2
63'

Kucka uderzył z dystansu, piłka minęła jednak bramkę.

1
1
1
1
1
60'

W końcu akcja zakończona strzałem Słowaków. Uderzenie było niecelnie, dodatkowo wcześniej Pekarik był na spalonym.

1
1
1
1
1
59'

Słowacy coraz pewniej. Goście już na połowie Irlandii Północnej. Brakuje jednak uderzeń,

2
2
2
2
2
56'

Cały czas gra toczy się na połowie gości. Słowakom udało się oddalić grę od własnego pola karnego.

1
1
2
1
2
53'

Kolejny odbiór piłki na połowie Słowaków. Washington z futbolówką w polu karnym. Miał sporo czasu i miejsca i czasu, przymierzył wprost w Rodaka.

2
2
2
2
2
51'

Saville uderzył sprzed pola karnego, dwa metry obok słupka.

2
2
2
2
2
50'

Wysoko atakują gości miejscowi, Słowacy mają spore problemy z wyjściem z okolic pola karnego.

2
1
1
1
1
47'

Z ogromnymi problemami z opresji wyszli Słowacy. Irlandia Północna ruszyła do zdecydowanego ataku.

2
2
2
1
1
46'

Wracamy do gry po przerwie!

2
2
1
2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
1
1
1
2
44'

Kiks Lobotki, piłkę przejął McNair, ten jednak uderzając z ok. 17 metrów przestrzelił.

1
1
1
1
1
42'

Nerwowo Rodak. Bramkarz wybił piłkę na aut.

1
1
1
1
1
40'

Na strzał zdecydował się Dallas, piłka poszybowała daleko od celu.

2
2
2
2
2
39'

Słowacy cofnęli się, wydaje się że niepotrzebnie. Goście mogą za to słono zapłacić.

1
1
1
1
1
36'

Ostre starcie w środku pola. Ucierpieli piłkarze obu drużyn, ale po chwili pozbierali się z boiska.

2
3
2
2
2
36'

Zamieszanie w okolicach linii pola karnego. Jednak zabrakło uderzenia, po chwili Słowacy przejęli piłkę.

2
2
2
2
3
33'

Starają się atakować gospodarze. Ich dogrania w pole karne wyglądają groźnie, ale Słowacy cało wychodzą z opresji.

1
1
2
1
1
31'

Dallas to twardy chłop i pozostał na boisku. W sumie racja, gra się nogą, a nie ręką. A że boli...

4
4
3
2
5
30'

Mak płasko uderzył sprzed pola karnego, piłka otarła się o obrońcę i obok słupka wyszła na rzut rożny.

2
3
3
2
3
29'

Słowacy spokojnie robią swoje. Na razie ich plan na mecz wypalił.

3
3
3
3
4
27'

Dallas wrócił na boisko, po chwili został rzucony na boisko. Musiało boleć, ale zawodnik wciąż gra. Do zmiany jednak dojdzie.

3
3
3
3
4
26'

Ucierpiał Dallas. Zawodnik gospodarzy uszkodził rękę. Ból jest spory.

4
5
4
5
5
25'

Słowacja prowadzi, ale nie zamierza murować  bramki tylko szuka kolejnych goli.

6
3
3
3
3
22'

Po dośrodkowaniu z rogu piłka spadła na trzecim metrze, nie miał kto jej wbić do siatki i Rodak złapał futbolówkę.

4
4
4
5
5
21'

Niall McGinn dośrodkował z prawej strony, piłka omal nie wpadła za plecy Rodaka do bramki. Golkiper końcami palców na rzut rożny!

6
5
4
4
5
18'

Starali się odpowiedzieć gospodarze. Sędzia jednak zatrzymał grę dopatrując się faulu w ataku.

5
5
5
4
6
17'

Gol! Strzelił Juraj Kucka. Saville chciał zgrywać piłkę głową do obrońcy. Jednak tak podał, że Kicka przejął futbolówkę i w sytuacji sam na sam strzałem przy słupku pokonał bramkarza. 0:1!

25
17
11
7
16
16'

Szarża Pekarika, w ostatnim momencie obrońca wybił piłkę!

6
6
7
5
6
15'

Już policzyliśmy. Zgodnie z decyzją władz mecz obserwuje 1060 kibiców. I tylu właśnie jest. A na boisku coraz więcej do powiedzenia mają Słowacy.

4
4
4
4
4
12'

Po niemrawym początku uaktywnili się Słowacy. Gospodarze muszą rozbijać próby przyjezdnych.

3
3
3
3
4
9'

Pierwsza akcja Słowaków. Rusnak w polu karnym ograł obrońcę, ale uderzył ponad poprzeczką! Mogło być dużo groźniej!

4
3
3
3
4
6'

Pierwszy korner dla Irlandii Północnej, piłkę jednak wybili obrońcy gości.

4
4
5
4
5
6'

Na bramkę Słowaków sunie akcja za akcją. Gospodarze szybko chcą zrobić swoje.

3
3
4
4
5
3'

Washington w polu karnym. Strzał niecelny, dodatkowo wcześniej był spalony.

3
3
3
3
3
1'

Pierwsza akcja gospodarzy. Jednak dogranie z prawej strony przeciągnięte.

7
6
6
6
6
20:31

Za moment gramy, a na trybunach miło gościć kibiców. Ależ to dziwnie wygląda. Fani na stadionie. Kiedy na stałe wrócimy do tego co było kiedyś normą?

5
3
3
4
4
20:31

Mecz w Belfaście poprowadzi Felix Brych (Niemcy).