Jedna z ostatnich akcji gości.

2
3
90+4'

Nieprawdopodobne sceny w Opolu. Termalica powinna doprowadzić do wyrównania. Kalisz był w sytuacji sam na sam z Sapielakiem, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i bramkarz Odry zdołał interweniować. Po chwili mieliśmy jeszcze ostrzał bramki Odry, jednak jakimś cudem nie padła bramka wyrównująca.

7
1
2
3
4
90+3'

Ależ zagapili się zawodnicy Odry. Wlazło miał dużo miejsca w polu karnym, jednak źle przyłożył nogę do piłki i strzelił niecelnie.

3
1
2
1
3
90+3'

Termalica wciąż atakuje, choć gra w osłabieniu.

3
2
1
2
3
90'

Minimum sześć minut doliczył sędzia do drugiej połowy.

5
1
3
3
4
90'

Grabowski jest opatrywany poza boiskiem. Termalica kończy mecz w osłabieniu.

1
89'

Ucierpiał Grabowski po przypadkowym zagraniu Tabisia. Służby medyczne na murawie.

88'

Kolejne minuty mijają, a tymczasem Odra wciąż dobrze się broni.

2
2
1
86'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Martin Zeman. Wchodzi: Dawid Kalisz.

1
85'

Bardzo dobra akcja Odry. Matuszewski miał sporo miejsca z lewej strony, poszukał zagrania bez przyjęcia do Winiarczyka, ale ten został uprzedzony przez Loskę. Gospodarze blisko gola na 2:0.

3
1
1
83'

Cały zespół Odry we własnym polu karnym. Radwański strzelał płasko z dwudziestu metrów, ale został zablokowany.

1
1
1
2
2
82'

Korner dla gości.

82'

Odra zamknięta na własnej połowie. Bardzo głęboko bronią się gospodarze.

1
80'

Zeman nieczysto trafił w piłkę po dość wysokim dośrodkowaniu z lewej strony. Była okazja dla gości...

1
1
1
1
1
78'

Kolejne dziś dośrodkowanie Zemana na dalszy słupek, jednak Tabiś dobrze zablokował Radwańskiego i nie pozwolił rywalowi na oddanie strzału.

2
1
1
1
1
77'

W ataku pozycyjnym zespół z Niecieczy.

1
1
1
1
1
76'

Szybka wymiana koszulki i Wypych wraca na boisko.

1
1
1
75'

Wypych ma rozerwaną koszulkę po jednym ze starć. Obrońca Odry jest wściekły, bo sędzia w tej sytuacji nie odgwizdał przewinienia.

1
1
73'

Zawodnicy Odry dość rozpaczliwie wybijają piłkę, byle dalej od własnej bramki. Ta jednak szybko wraca pod nogi piłkarzy Termaliki.

3
3
2
2
2
72'

Korner dla Termaliki po dośrodkowaniu Gergela i interwencji Trojaka.

71'

Centra Matuszewskiego... do nikogo. Łatwo oddają piłkę gospodarze.

1
69'

Dośrodkowanie Wlazły na dalszy słupek do Grzybka, ale ten nie zdołał wygrać pojedynku powietrznego z Matuszewskim.

65'

Świetna akcja Zemana, dośrodkowanie na dalszy słupek, ale zawahał się Żyra i nie zdecydował się na uderzenie bez przyjęcia. Po chwili dobijał jeszcze zza pola karnego Grabowski, ale zablokowali go defensorzy Odry.

65'

Z rzutu wolnego strzelał Drewniak, Loska odbił piłkę przed siebie, ale dobijający Wypych w momencie uderzenia znajdował się na pozycji spalonej.

64'

Rzut rożny przerodził się w kontratak Odry. Nowak był jednak osamotniony, ale mimo to zdołał wywalczyć rzut wolny trzydzieści metrów od bramki Loski.

63'

Olbrzymia przewaga Termaliki. Rozklepana defensywa Odry, Stefanik miał czystą pozycję do oddania strzału, ale jak spod ziemi wyrósł Trojak i ofiarnym wślizgiem zdołał zablokować to uderzenie. Korner!

1
1
61'

Odra Opole. Schodzi: Maciej Wróbel. Wchodzi: Rafał Niziołek.

Maciej Wróbel #32
59'

Stefanik kolejny raz szukał w polu karnym Śpiewaka, ale nieczysto trafił w piłkę. Dobrze na przedpolu interweniował bramkarz Odry.

1
58'

Dośrodkowanie Radwańskiego z rzutu rożnego, strzelał głową Biedrzycki, ale nad poprzeczką.

1
56'

Prosta strata Odry na własnej połowie, co sprokurowało kontratak gości. Radwański dostał podanie z lewej strony, miał parę opcji do zagrania, ale wybrał najgorzej i praktycznie podał piłkę Sapielakowi.

1
1
1
1
55'

Obraz gry się nie zmienia. Termalica dłużej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika. Odra nastawiona na kontry.

53'

Grzybek upadł w polu karnym Odry po kontakcie z Matuszewskim, jednak sędzia uznał, że było to przypadkowe zderzenie obu zawodników i nie zdecydował się użyć gwizdka.

51'

Dośrodkowanie Zemana spod linii końcowej, ale pewnie w polu bramkowym łapie piłkę Sapielak.

49'

Świetny pomysł Zemana, który szukał prostopadłym podaniem Śpiewaka. Ten jednak z niewyjaśnionych względów nawet nie wystartował do piłki. Gdyby ruszył od razu, miałby szansę na gola.

1
49'

Drewniak strzelał "fałszem" z dalszej odległości, jednak piłka dość wyraźnie minęła bramkę Termaliki.

49'

I kolejny korner dla gospodarzy. Dobry początek drugiej połowy w ich wykonaniu.

48'

Dwa rzuty rożne dla Odry, ale w obu przypadkach wybijał piłkę Putiwcew.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

12:03

Piłkarze wracają na boisko.

45+2'

Fenomenalna interwencja Sapielaka! Wlazło strzelał zza pola karnego, piłka zmierzała w samo okienko!

1
2
45'

Minimum dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

1
44'

Termalica miała rzut wolny z ok. dwudziestu pięciu metrów, na bezpośredni strzał zdecydował się Bonecki, jednak trafił prosto w mur.

2
41'

Pięć minut do końca pierwszej połowy. Przeważają goście z Niecieczy, ale Odra dobrze się broni. Gospodarze w ostatnim czasie nie przebywali w okolicach pola karnego rywali.

2
39'

Kolejna szansa gości. Zeman zagrał prostopadle do Radwańskiego, ten od razu oddawał strzał, ale znakomitą interwencją popisał się Sapielak. Powinno być 1:1.

2
1
1
38'

Wlazło dostrzegł, że wysunięty był Sapielak i pokusił się o strzał z własnej połowy. Piłka minimalnie minęła bramkę! Mielibyśmy kandydata do trafienia sezonu.

1
1
37'

Dośrodkowanie Grabowskiego w pole karne, ale dokładnie tam, gdzie nie było żadnego z zawodników Termaliki.

1
1
1
34'

Przepychanki pomiędzy Putiwcewem i Czaplińskim, po których do akcji musiał wkroczyć sędzia Lasyk. Na szczęście dla zawodników arbiter nie ukarał żadnego z nich żółtą kartką. Skończyło się na słownej reprymendzie.

2
2
1
33'

Klubowi lekarze pojawili się na boisku, ale wygląda na to, że żadnemu z zawodników nic się nie stało.

1
1
1
32'

Dośrodkowanie Grabowskiego, po którym Sapielak "zdemolował" zarówno swojego kolegę z obrony, jak i atakującego piłkę Śpiewaka.

1
31'

Błąd obrony Odry, Wlazło stanął przed szansą strzału z dwudziestu pięciu metrów, ale trafił w stojącego tuż przed nim Tabisia.

1
29'

Kolejne bardzo dobre podanie w wykonaniu Radwańskiego, jednak Śpiewak wygonił się pod linię końcową boiska, a w dodatku nie utrzymał piłki na placu gry.

1
1
27'

Putiwcew świetnym podaniem uruchomił Radwańskiego. Wydawało się, że będziemy świadkami sytuacji sam na sam, jednak znakomicie zareagował Kostrzycki i nie pozwolił rywalowi na oddanie strzału.

2
27'

Mikinić po raz kolejny nie upilnował linii spalonego i popsuł kontratak Odry.

1
26'

Dobre podanie Wlazły w kierunku Śpiewaka, ale ten został złapany na minimalnym spalonym.

2
25'

Nieudane dośrodkowanie Zemana z rzutu wolnego. Piłka w rękach Sapielaka.

1
23'

Mocno rozbiegła się obrona Termaliki. Mikinić dostał podanie na wolne pole, ale sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

20'

Stefanik zagrywał w pole karne, ale żaden z partnerów nie zdołał dojść do piłki. Ta padła łupem Sapielaka.

19'

Długo budowali akcję piłkarze z Niecieczy, w końcu pokazał się Grzybek, ale nie doszedł do długiego podania z lewej strony.

16'

Rozkręcają się przyjezdni. Centra Boneckiego z lewej flanki, lecz tym razem dobrze zachowała się defensywa Odry.

1
15'

Ależ teraz zmarnował okazję Biedrzycki. Świetne dośrodkowanie Boneckiego, ale środkowy obrońca gości wykorzystał bierność Odry we własnym polu karnym, jednak fatalnie spudłował z pięciu metrów, choć miał przed sobą tylko bramkarza.

1
14'

Rzut rożny dla Termaliki.

2
2
13'

Teraz dla odmiany świetnie wyszli spod pressingu goście. Grzybek przebiegł kilkadziesiąt metrów, w końcu poszukał prostopadłym podaniem Śpiewaka, ale zagrał minimalnie za mocno.

11'

Problemy gości. Piłkarze Odry podchodzą coraz wyżej i nie pozwalają swobodnie rozgrywać piłki rywalom, nawet na ich połowie.

3
9'

Przypomnijmy, że Termalica musi dziś przynajmniej zremisować, by cieszyć się z awansu do PKO Ekstraklasy.

1
1
2
8'

Gol! Strzelił Kacper Tabiś.

Pogubili się defensorzy Termaliki po rzucie wolnym dla Odry. Goście długo nie potrafili wybić piłki, wreszcie za krótko zagrał Wlazło i wystawił futbolówkę na strzał z woleja Tabisiowi, który otwiera wynik spotkania!

12
10
2
3
8
7'

Mocne dośrodkowanie Trojaka z prawej strony, który miał mnóstwo miejsca. Dobrze ustawiony był jednak Putiwcew i wybił piłkę.

1
1
6'

Bonecki strzelał z ponad trzydziestu metrów, ale lekko i w środek bramki, więc bez problemów interweniował Sapielak.

1
1
4'

Termalica dłużej utrzymuje się przy piłce w pierwszych minutach, ale tego należało się spodziewać. Odra wyczekuje na jakiś błąd rywala.

1
3'

Pierwsza szybka akcja Termaliki, strzelał z dystansu Zeman, ale wyraźnie nad poprzeczką. Chwilę wcześniej goście popsuli świetną okazję do kontrataku.

1
1'

Odra w czerwonych strojach, Termalica na niebiesko.

1
12:03

Sędzią dzisiejszego meczu jest Piotr Lasyk z Bytomia.

12:03

Piłkarze wychodzą na boisko.

12:03

W pierwszym meczu obu drużyn padł remis 1:1. Prowadzenie Odrze dał w 5. minucie Konrad Nowak, a wyrównał w samej końcówce Kacper Śpiewak.