3:4 - Nika Kwekweskiri i to Lech bliżej wygranej!

18
35
100
komentarz

3:3 - nie ma gola! Kozak zmarnował rzut karny. Bednarek obronił. Wciąż gramy! Lech wraca do gry!

185
79
27
38
102
komentarz

3:3 - Lech jeszcze się ratuje. Gola zdobył Czerwiński!

139
48
8
35
103
komentarz

Za moment ostatnia prawdopodobnie seria. Lech uratuje skórę?

80
28
34
15
38
komentarz

3:2 - Podliński i Radomiak krok od sprawienia sensacji!

144
66
10
26
74
komentarz

2:2 -  po strzale Skórasia piłka w bramce Radomiaka!

125
42
10
34
101
komentarz

2:1 - Radecki i Radomiak ponownie na prowadzeniu!

komentarz

1:0 - mylą się także piłkarze Radomiaka! Szansę zmarnował Bodzioch! Zawodnik z Radomia nie trafił w bramkę.

90
45
14
46
82
komentarz

0:1 - Kraweć i po raz kolejny nie ma gola! Nieprawdopodobne! Kochalski znowu broni.

komentarz

0:0 - nie ma gola! Tiba zmarnował rzut karny! Kochalski górą.

komentarz

Za moment rozpocznie się konkurs rzutów karnych!

37
21
11
6
5
119'

Przerwa w grze. Na murawie leży jeden z graczy Radomiaka. To Jakubik ucierpiał w starciu z Puchaczem.

13
9
5
10
19
117'

Nerwowo było przed wykonaniem rzutu karnego. Gracze Radomiaka... wykopywali dziurę na "wapnie". A przecież za moment z tego punktu mogą sami wykonywać rzut karny.

12
24
6
3
5
117'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tymoteusz Puchacz. Pewny strzał Puchacza i mamy remis 1:1!

127
56
10
34
64
116'

39
115'

Rzut karny dla Lecha Poznań!

80
31
10
30
59
115'

Jest jednak analiza VAR! Podliński faulował Skórasia?

25
13
9
11
28
114'

Skóraś padł w polu karnym, arbiter nie wskazał na rzut karny.

18
12
4
4
13
112'

W ataku Lech Poznań, co dziwić nie może. Jednak goście Radomiakowi zagrozić nie potrafią.

17
18
3
8
9
109'
ZMIANA
108'

Zegar przeznaczenia Lecha tyka. Czas płynie jakby szybciej, piłkarzy biegają jakby wolniej. Na pewno jest nam bardzo zimno. Palców nie czujemy, nóg też nie.

8
24
2
5
4
106'

Druga część dogrywki rozpoczęta!

19
13
4
1
2
105'

Kolejna próba w meczu Marchwińskiego, kolejny raz młokos uderzył bardzo źle.

15
21
4
4
9
102'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Radecki. Piłka w bramce Bednarka. Radomiak prowadzi, Lech krok od wyeliminowania z rozgrywek! 1:0!

91
86
13
21
54
101'

Rzut karny dla Radomiaka! Zagranie ręką jednego z graczy Lecha. Przewinił Nika Kwekweskiri!

63
66
8
16
43
100'

Sto minut gry za nami. Goli nie ma, emocji coraz mniej.

3
4
3
4
6
97'

W tzw. "esktratajmie" niewiele się dzieje. Czyżby jednak konkurs "jedenastek"?

8
8
5
3
6
94'

Z rzutu wolnego uderzył Puchacz, ale trafił w mur.

11
11
3
5
7
92'

Uderzał z ok. 17 metrów Marchwiński, rezerwowy Lecha Poznań został jednak przyblokowany.

10
11
3
5
6
91'

Rozpoczęła się dogrywka.

13
8
2
2
3
90+2'

Do uderzenia doszedł Sokół, piłka poszybowała wprost w Bednarka.

8
5
2
2
11
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

10
10
7
6
11
88'

Błąd bramkarza Radomiaka, niemal do pustej bramki uderzał Puchacz, ale gracz Lecha przymierzył wręcz tragicznie.

11
24
4
7
18
88'

Już niemal wszystko wskazuje na to, że przed nami dodatkowe dwa kwadranse gry. Zamarzniemy, ale co tam.

9
12
4
8
10
85'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Milić.

14
14
5
8
9
84'

Kolejna okazja przed Podliński, rezerwowy po podaniu Kozaka spudłował uderzając "szczupakiem".

6
3
5
8
13
83'

Próba Radeckiego z dystansu, piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

2
2
3
7
6
82'

Ależ Lech miał szczęście! Po dograniu z rzutu wolnego uderzał Podliński, piłka odbiła się od słupka!

15
11
12
15
33
81'

4
80'
ZMIANA
80'
ZMIANA
79'
ZMIANA
2
2
2
2
2
75'

Tiba dogrywał do Kamińskiego, młodemu zawodnikowi zabrakło niewiele, aby oddać strzał.

2
4
2
2
4
73'

Odpowiedź Lecha, Tiba do Skórasia, ten uciekł Bodziochowi, ale zmarnował dogodną okazję na bramkę.

14
10
4
4
13
71'

Piłka w bramce Lecha, jednak trafienie nie zostało uznano. Sędzia dopatrzył się faulu w ataku. Przewinił Sokół.

13
9
10
10
27
68'

W dobrej sytuacji mógł się znaleźć Szymczak, ale młody napastnik nie zorientował się po zagraniu Niki Kwekweskiriego.