Radomiak Radom
42' Meik Karwot 53' Raphael Rossi 102' Mateusz Radecki 116' Karol Podliński
Lech Poznań
81' Wasyl Kraweć 85' Antonio Milić 117' Tymoteusz Puchacz
1:1 (3 : 4 )

Koniec. Lech Poznań już był niemal poza Pucharem Polski, ale ostatecznie to Kolejorz zagra w ćwierćfinale!

3:4 - zmarnowany rzut karny! Cichocki nie potrafił pokonać Bednarka!

3:4 - Nika Kwekweskiri i to Lech bliżej wygranej!

3:3 - nie ma gola! Kozak zmarnował rzut karny. Bednarek obronił. Wciąż gramy! Lech wraca do gry!

3:3 - Lech jeszcze się ratuje. Gola zdobył Czerwiński!

Za moment ostatnia prawdopodobnie seria. Lech uratuje skórę?

3:2 - Podliński i Radomiak krok od sprawienia sensacji!

2:2 -  po strzale Skórasia piłka w bramce Radomiaka!

2:1 - Radecki i Radomiak ponownie na prowadzeniu!

Za moment Radomiak zakończy 3. serię.

1:1 - Puchacz i mamy remis!

1:0 - mylą się także piłkarze Radomiaka! Szansę zmarnował Bodzioch! Zawodnik z Radomia nie trafił w bramkę.

0:1 - Kraweć i po raz kolejny nie ma gola! Nieprawdopodobne! Kochalski znowu broni.

1:0 - Karwot i Radomiak na prowadzeniu!

0:0 - nie ma gola! Tiba zmarnował rzut karny! Kochalski górą.

Rozpoczną gracze Lecha!

Za moment rozpocznie się konkurs rzutów karnych!

Koniec dogrywki. Przed nami rzuty karne!

Przerwa w grze. Na murawie leży jeden z graczy Radomiaka. To Jakubik ucierpiał w starciu z Puchaczem.

Nerwowo było przed wykonaniem rzutu karnego. Gracze Radomiaka... wykopywali dziurę na "wapnie". A przecież za moment z tego punktu mogą sami wykonywać rzut karny.

Gol! Strzelił Tymoteusz Puchacz. Pewny strzał Puchacza i mamy remis 1:1!

Żółtą kartkę otrzymał Karol Podliński.

Rzut karny dla Lecha Poznań!

Jest jednak analiza VAR! Podliński faulował Skórasia?

Skóraś padł w polu karnym, arbiter nie wskazał na rzut karny.

W ataku Lech Poznań, co dziwić nie może. Jednak goście Radomiakowi zagrozić nie potrafią.

Zegar przeznaczenia Lecha tyka. Czas płynie jakby szybciej, piłkarzy biegają jakby wolniej. Na pewno jest nam bardzo zimno. Palców nie czujemy, nóg też nie.

Druga część dogrywki rozpoczęta!

Przerwa na zmianę stron i przed nami ostatni kwadrans gry.

Kolejna próba w meczu Marchwińskiego, kolejny raz młokos uderzył bardzo źle.

Gol! Strzelił Mateusz Radecki. Piłka w bramce Bednarka. Radomiak prowadzi, Lech krok od wyeliminowania z rozgrywek! 1:0!

Rzut karny dla Radomiaka! Zagranie ręką jednego z graczy Lecha. Przewinił Nika Kwekweskiri!

Sto minut gry za nami. Goli nie ma, emocji coraz mniej.

W tzw. "esktratajmie" niewiele się dzieje. Czyżby jednak konkurs "jedenastek"?

Z rzutu wolnego uderzył Puchacz, ale trafił w mur.

Uderzał z ok. 17 metrów Marchwiński, rezerwowy Lecha Poznań został jednak przyblokowany.

Rozpoczęła się dogrywka.

Koniec regulaminowego czasu. Panowie, panie przed nami dogrywki rozgrywanie.

Do uderzenia doszedł Sokół, piłka poszybowała wprost w Bednarka.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Błąd bramkarza Radomiaka, niemal do pustej bramki uderzał Puchacz, ale gracz Lecha przymierzył wręcz tragicznie.

Już niemal wszystko wskazuje na to, że przed nami dodatkowe dwa kwadranse gry. Zamarzniemy, ale co tam.

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Milić.

Kolejna okazja przed Podliński, rezerwowy po podaniu Kozaka spudłował uderzając "szczupakiem".

Próba Radeckiego z dystansu, piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

Ależ Lech miał szczęście! Po dograniu z rzutu wolnego uderzał Podliński, piłka odbiła się od słupka!

Żółtą kartkę otrzymał Wasyl Kraweć.

Tiba dogrywał do Kamińskiego, młodemu zawodnikowi zabrakło niewiele, aby oddać strzał.

Odpowiedź Lecha, Tiba do Skórasia, ten uciekł Bodziochowi, ale zmarnował dogodną okazję na bramkę.

Piłka w bramce Lecha, jednak trafienie nie zostało uznano. Sędzia dopatrzył się faulu w ataku. Przewinił Sokół.

W dobrej sytuacji mógł się znaleźć Szymczak, ale młody napastnik nie zorientował się po zagraniu Niki Kwekweskiriego.

Już niewiele ponad dwa kwadranse do końca. Kto zada decydujący cios? A może przed nami kolejna dogrywka?

Ofiarnie na przedpolu Bednarek. Bramkarz Lecha trochę ucierpiał przy tej interwencji.

Kamiński urwał się obronie Radomiaka, wyłożył piłkę Szymczakowi, ale ten uderzając z kilku metrów pozwolił wykazać się Kochalskiemu. To powinien być gol!

Atak pozycyjny Lecha, jednak brakuje uderzeń i spięć podbramkowych.

Składna akcja Kolejorza. Kamiński do Ramireza, ten jednak w decydującym momencie skiksował.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Raphael Rossi.

W końcu pokazał coś z przodu Lech. Zagranie Krawecia do Sykory, ten uderzył sytuacyjnie, ale wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

Po zmianie stron przeważa Lech, jednak poznaniacy nie potrafią zagrozić Radomiakowi.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Jak na razie w Sosnowcu w meczu Radomiaka z Lechem bez goli.

Sporo walki, ale wszystko dzieje się w środku pola.

Żółtą kartkę otrzymał Meik Karwot.

Szymczak zmarnował wyśmienitą okazję, ale napastnik był na spalonym i gol i tak nie zostałby uznany.

Coraz bliżej przerwy. Faworyt niewiele robi, aby poszukać premierowego gola. A przecież dla Lecha Puchar Polski to raczej ostatnia szansa na europejskie puchary.

Groźny strzał Jakubika z pola karnego. Piłka w niewielkiej odległości minęła cel!

Niewiele ponad dwa kwadranse za nami. W strzałach celnych 1:1. W potyczce 0:0. A wygrać ktoś musi.

Małe zamieszanie w polu karnym Lecha. Strzał Abramowicza zablokowany, sprzed pola karnego uderzył po chwili Cichocki, jednak daleko od celu.

Piłkarze wicemistrza Polski w ostatnim czasie nie potrafią przedostać się pod bramkę strzeżoną przez Kochalskiego. Więcej z gry mają pierwszoligowcy.

Do uderzenia doszedł Angielski, strzał napastnika klubu z Radomia poszybował jednak ponad poprzeczką.

Radomiak w ostatnich minutach częściej niż na początku utrzymuje się przy piłce. Jednak Bednarek cały czas bezrobotny.

W końcu pokazał się Radomiak. Szybka akcja graczy z Radomia, Dejewski sponiewierał Sokoła. Jednak obyło się bez kartki, ponieważ wcześniej był spalony.

Piłkarzom brakuje dokładności w grze. Cały czas częściej przy piłce znajduje się Lech. Jak tak dalej pójdzie to przed nami kolejna dogrywka?

Do dośrodkowania doszedł Kraweć, ale defensor źle dogrywał piłkę.

Cały czas częściej przy piłce znajduje się Lech. Radomiak skupiony na defensywie.

Pierwszy strzał w meczu. Goście przejęli piłkę na połowie rywala. Zagranie do Tiby, ten uderzył jednak obok słupka.

Aktywniejszy w ofensywie jest Lech. Kolejorz stara się znaleźć dziurę w defensywie pierwszoligowca.

Spokojne pierwsze minuty. Poza atakiem na początku potyczki Lecha jak na razie niewiele się dzieje.

Rzut wolny dla Lecha, dogranie w pole karne. Piłka została jednak wybita. Będzie rzut rożny.

Gramy!

Gdyby coś komuś nie wyszło, wiadomo na kogo zrzucić winę.

Mecz poprowadzi Artur Aluszyk (Szczecin).

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?

Przypominamy, że spotkanie rozgrywane będzie w Sosnowcu.

Kto zostanie kolejnym ćwierćfinalistą rozgrywek Fortuna Pucharu Polski? Radomiak czy Lech?