4:1
Zakończony
Albania
90+1'

Jeszcze rozbita Albania chce zdobyć drugą bramkę, ale już gościom to się raczej nie uda.

73
38
17
18
14
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

48
24
15
7
18
89'

Gol! Strzelił Karol Linetty. Asystował mu Karol Świderski. Moder do Świderskiego, ten wyłożył piłkę Linettemu, a ten strzałem od poprzeczki pokonała bramkarza. 4:1! Ależ to jest dziwny mecz.

349
135
25
17
12
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Bednarek.

30
12
36
22
59
85'

Roshi w dobrej sytuacji w bramkę nie trafił, ale wcześniej i tak był na spalonym.

29
17
9
9
8
84'

Dogranie z rogu, wprost w ręce bramkarza.

21
10
14
9
10
83'

Kontra Polaków, ale źle Puchacz, który zbyt daleko wypuścił sobie piłkę.

10
39
11
14
14
83'

Albania. Schodzi: Sokol Cikalleshi. Wchodzi: Myrto Uzuni.

7
82'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Świderski.

13
23
16
10
41
81'
32
10
13
4
7
81'

Polska. Schodzi: Adam Buksa. Wchodzi: Karol Świderski.

9
78'

W ostatniej chwili Bednarek uprzedził rywala. Szczęsny już stał blady. Słabszy moment słabych Polaków.

24
68
9
9
7
77'

Groźnie dogranie Hysaja, ale Roshi nie zdołał z metra skierować piłki do bramki.

15
12
8
6
3
75'

Kolejna indywidualna akcja Lewandowskiego, strzał sprzed pola karnego był jednak niecelny.

37
11
12
10
15
74'

Albania. Schodzi: Amir Abrashi. Wchodzi: Endri Cekici.

Endri Cekici #9
2
4
14
5
3
71'

Błąd naszej defensywy, ale Albańczycy byli tak zdecydowani jak kobieta kupująca sukienkę. Na szczęście.

30
188
12
7
27
69'

Mecz obserwuje 38 254 widzów. Cóż, bywało więcej.

55
31
20
19
24
68'

Lewandowski z bliska wślizgiem do bramki, ale wcześniej był spalony i gola nie ma. Wciąż 3:1.

19
10
16
27
67
68'

Albania. Schodzi: Rey Manaj. Wchodzi: Bekim Balaj.

14
7
15
9
11

Albania. Schodzi: Lorenc Trashi. Wchodzi: Odise Roshi.

Lorenc Trashi #20
4
3
10
4
6
67'

Jeszcze mogą nas dźgnąć rywale, musimy być cały czas czujni.

14
40
7
5
12
66'

Tam mógł być karny, ale VAR obsługuje chyba ktoś z Polski, podobno pan Mietek spod Grudziądza.

44
166
8
10
19
66'

Żółtą kartkę otrzymał Rey Manaj. Albańczyk ukarany za protesty.

45
12
6
4
9
65'

Wściekli Albańczycy, Glik ich zdaniem przewrócił Manaja. Karnego nie ma.

28
14
8
4
12
63'

Hysaj dogrywał w pole karne, Szczęsny złapał piłkę niczym paczkę najdroższych papierosów.

37
155
8
5
7
62'
61'

Obudził się Krychowiak. Strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

20
25
28
3
5
60'

Dwa kwadranse do końca. Rywal leży, nie dajmy mu już się podnieść.

8
60'

Albańczycy na naszej połowie, oni chcą dać sobie jeszcze nadzieję.

16
6
7
8
17
58'

Szkoda, że Lewandowski nie ma brata, nie ma syna. Gdyby nie on, walczylibyśmy o spadek. W sumie tutaj spaść się nie da.

77
75
10
10
19
56'

Tyle się dzieje, że sympatyczny Kazek Węgrzyn już się pogubił i nie wie kto zdobył gola. Rajd Lewandowskiego piękny!

88
59
13
10
14
54'

Gol! Strzelił Grzegorz Krychowiak. Asystował mu Robert Lewandowski. Lewandowski ruszył niczym w grze FIFA 20, poziom amator. Rywale nie byli go w stanie zatrzymać. Dogranie z linii końcowej i nadbiegający Krychowiak z metra omal nie przestrzelił. 3:1!

52'

Jóźwiak runął niczym dąb Bartek, ale o "wapnie" mowa co najwyżej na budowie.

27
127
13
13
13
52'

Jest tutaj jakaś taktyka? Tam tyka, tam tyka. I tyle.

15
51'

Nakręca się Albania, swój mecz rozgrywa Krychowiak. Tylko nie wiemy jeszcze z kim i gdzie jest jego rywal.

24
159
5
9
12
49'

Po przerwie, co nie dziwi Albania ruszyła, Polacy dalej liczą na cud i dowiezienie prowadzenia bez gry.

9
56
8
7
21
47'

I już goście. Strzał z dystansu oddal Djimsiti, ale daleko od celu.

28
9
7
4
18
46'

Wracamy do gry po przerwie!

34
12
11
11
12
45+1'

I kolejna próba gości. Sprzed pola karnego niecelnie przymierzył Klaus Gjasula.

30
20
10
11
22
45'

Sędzia doliczył 2 mminuty.

38
15
12
7
22
44'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Przemysław Frankowski. Można nic nie grać i prowadzić. Cóż, współczujemy Albańczykom. Trzy dogrania w pole karne. Za trzecim razem podawał Frankowski, a Buksa strzałem głową od słupka na 2:1

467
198
49
26
45
43'

Na szczęście w przerwie do szatni wleci Alex Ferguson. A nie, wróć. To Paulo Sousa.

17
134
9
8
21
42'

Hysaj z dystansu, Szczęsny spokojnie złapał.

31
21
19
10
18
42'

Podobno na boisku przebywa Grzegorz Krychowiak. Wierzymy na słowo. Hmmm, "lider".

39
203
17
9
33
42'

Niestety, ale mdli nas. Nie, to nie ciąża, na grę Polaków nie da się patrzeć.

45
158
7
14
24
40'

I znowu Manaj, tym razem płasko z ok. 15 metrów. Szczęsny obronił. Jesteśmy coraz bardziej zażenowani.

14
38'

Znowu Albania ze sporą łatwością, niczym łania na łące. Źle to wygląda, oj źle.

46
87
13
13
23
36'

Albania ciekawie prezentuje się pod naszą bramką, my szukamy szybkiego wyjścia, ale wciąż bardzo chaotycznie.