42
36
56
90+3'

Bajrami dogrywał w pole karne, ale niedokładnie. Od bramki Szczęsny, który ma sporo czasu.

324
133
35
25
34
90+2'

Polska. Schodzi: Jan Bednarek. Wchodzi: Michał Helik.

223
67
42
23
29
90+1'

To miała być kontra Polaków, ale złe dogranie do Bereszyńskiego.

44
29
33
45
177
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

73
36
151
55
407
90'
90'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Tymoteusz Puchacz.

48
36
32
29
199
89'

Broja ruszył z piłką, minął kilku rywali. Uderzył płasko, ale tam, gdzie stał Szczęsny.

168
56
34
24
36
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ylber Ramadani.

17
88'

Broja przedzierał się i przedarł, ale dośrodkował okropnie. Od bramki Szczęsny.

224
88
38
27
31
87'

Bednarek w ostatnim momencie wybił dogranie z pola karnego. Mogło być bardzo groźnie!

243
56
63
23
59
87'

Rywale opadli z sił. Oni wcześniej dali z siebie wszystko. Piłkarsko przerastamy gospodarzy.

293
119
26
25
26
86'

Sfrustrowani gospodarze. Albańczykom niewiele wychodzi. A czasu mają bardzo mało.

135
106
19
23
20
86'

Ucierpiał Klich. To rywal zagrał zbyt ostro. Będzie dobrze.

40
22
35
32
75
85'

Minuty płyną, Albańczycy nie potrafią nam zagrozić. Szczęsny rozwiązał już wszystkie krzyżówki, nawet genetyczne.

118
349
24
20
34
83'

Lewandowski wyciągnął z bramki golkipera, ale czegoś "Lewemu" we wtorek brakuje.

92
39
28
40
69
81'

Szybki telefon do UEFA i już wiemy, że jest 81. minuta.

56
126
36
16
26
80'

Taka sytuacja: strzelamy gola w 79. minucie, sędzia przerwał mecz i arbiter wznowił go od 78. minuty.

23
131
34
21
37
79'

Broja ruszył z piłką, ale dobrze nasza obrona.

59
15
12
12
10
80'

Albania. Schodzi: Odise Roshi. Wchodzi: Nedim Bajrami.

3
80'

Albania. Schodzi: Keidi Bare. Wchodzi: Enis Cokaj.

Enis Cokaj #9
Keidi Bare #7
4
2
2
3
78'

komentarz

Piłkarze rozgrzewają się. Nie ma to jak szaleni kibice. W sumie czy to są kibice?

24
21
8
16
64
komentarz

Albańczycy już negocjują z sędzią ile ten doliczy. Proponujemy: gramy o złotego gola.

37
131
31
19
93
komentarz

Spiker: mecz zostanie wznowiony. Piłkarze rzeczywiście wracają na murawę!

62
32
29
10
101
komentarz

Informacja dziennikarza TVP. Sędzia czeka aż sytuacja się uspokoi, potem będzie decyzja. Tak to możemy czekać do piątku.

87
149
30
29
50
komentarz

Jeszcze nikt nic nie wie. Sędzia Clement Turpin nie podjął jeszcze decyzji, co dalej z meczem.

komentarz

Albańczycy mają już roraty. Odpalili lampki choinkowe. Trwa zabawa.

170
916
57
47
114
komentarz

Nerwowo, cały czas nerwowo. Trwają rozmowy. Co będzie dalej? Tego nie wiemy. Żal prawdziwych kibiców.

287
71
46
43
107
komentarz

Jeden strzał i święto runęło. Cały czas czekamy na to, co będzie dalej. Piłkarze w korytarzu czekają.

370
132
63
57
102
79'

Mecz przerwany. Na murawie pusto. Mamy wielki skandal. Spiker informuje kibiców o konsekwencjach ich zachowania. Podziała?

724
173
66
53
155
78'

Piłkarze zeszli z boiska. Po bramce dla Polaków z trybun pofrunęły różne przedmioty.

267
116
83
85
422
77'

Gol! Strzelił Karol Świderski. Asystował mu Mateusz Klich. Butelki na murawie! Teraz już mogą. Dośrodkował Klich, a Świderski strzałem z narożnika pola bramkowego do siatki. 0:1!

1812
775
201
151
171
76'

Czterech przy Lewandowskim, a reszta stoi jak bobry na tamie i obserwują.

76
436
18
15
27
76'

Swój mecz rozgrywa Zieliński. Może on przynajmniej z kimś wygra, gdzieś, w coś.

53
164
13
17
28
75'

Zieliński... Przyjęcia i piłka odskoczyła mu na pięć metrów. Przecież to skandal.

28
97
25
26
62
73'

Bednarek zdaniem sędziego faulował. Rywal ucierpiał, a Polak zaskoczony decyzją arbitra.

20
37
25
21
36
72'

Wysoki pressing Polaków. Krychowiak popędził na bramkę i wystraszył się. Zamiast uderzać podawał. Piłkę przed pole karne wybił bramkarz. Po chwili sprzed pola karnego piłkę sto metrów ponad bramką uderzył Zieliński. Znowu mu nic nie przeskoczyło. Cały czas w kadrze zawodzi.

40
58
32
29
83
71'
71'

Polska. Schodzi: Adam Buksa. Wchodzi: Karol Świderski.

93
25
12
15
16
70'

Szczęsny cały w pajęczynach w końcu kopnął sobie piłkę.

30
100
5
5
12
68'

A teraz slalom gigant Puchacza. Za dużo tego było, ale brawo za próbę. Pan Kazek przy mikrofonie zaraz eksploduje. A my z nim.

52
47
16
9
19
67'

Zbledli Albańczycy, Jóźwiak dogrywał z pola bramkowego, ale piłkę zablokował obrońca. Mógł walić ze szpica.

27
47
13
19
22
66'

Manaj minął jednego Polaka, drugiego, ale na ostatnim szarża roku zakończyła się. Następny był już nudzący się Wojciech.

33
45
7
8
16
65'

Albania. Schodzi: Lorenc Trashi. Wchodzi: Ermir Lenjani.

Lorenc Trashi #20
3
6
5
4
11
64'

Ukarany II trener Albanii. Trochę za dużo miał do powiedzenia.

76
37
10
9
11
64'

Mamy więcej miejsca z przodu, ale nie potrafimy tego wykorzystać. Bardzo wolni Polacy.

13
21
14
20
58
63'

Jeszcze trochę i powiemy. Nie ma kataru, koniec... pan... Sousy. Nie wygląda to dobrze.

28
18
5
18
42
61'

Klich szedł z kontrą. Właśnie, szedł. Rywale pobiegli i piłkę przejęli.

16
60'

Dwa kwadranse do końca. Czekamy na nasz moment. Szarżował Lewandowski, ale zabrakło kulek mocy. W efekcie Polak rzucił rywalem o ziemię, a sędzia to dostrzegł.