2
4
5
88'

Końcówka meczu ze wskazaniem na lidera grupy. Szybują dośrodkowania w kierunku ustawionego na desancie Tammy'ego Abrahama, ale jakoś bronią się reprezentanci Węgier. Punkt niewiele daje gościom, ale zawsze lepszy remis niż porażka.

2
5
4
2
84'

Węgrzy mogli pokusić się o rozstrzygnięcie meczu w końcówce podstawowego czasu. Dużo miejsca w polu karnym gospodarzy wypracował sobie Filip Holender, ale nie wytrzymał ciśnienia i nawet nie przymierzył w bramkę strzeżoną przez Jordana Pickforda. Odetchnęli gospodarze!

17
5
12
18
24
82'

Przerwa w grze spowodowana urazem i konieczne będzie doliczenie kilku minut do drugiej połowy spotkania.

2
2
6
8
5
79'
ZMIANA

Węgry. Schodzi: Roland Sallai. Wchodzi: Janos Hahn.

4
2
4
3
4
79'
ZMIANA

Węgry. Schodzi: Andras Schafer. Wchodzi: Balint Vecsei.

3
76'
ZMIANA
76'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Tammy Abraham.

3
2
3
2
4
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu. W ostatnich minutach najciekawsza była akcja przeprowadzona przez Anglię, ale zakończyła się ona niecelnym uderzeniem Harry'ego Kane'a. Niebawem kapitan gospodarzy zejdzie z boiska.

1
2
2
6
72'

Tym razem dośrodkowanie z prawego skrzydła w kierunku bramki Jordana Pickforda. W ostatnim momencie gospodarze zorganizowali się w obronie i nie pozwolili na oddanie uderzenia Dominikowi Szaboszloiowi.

2
3
6
3
70'

Podanie penetrujące w pole karne reprezentacji Węgier. Harry Kane starał się uruchomić rozpędzonego Raheema Sterlinga. Przed zawodnika Manchesteru City rzucił się Peter Gulacsi i interweniował z ogromnym wyczuciem.

1
1
1
3
2
68'
ZMIANA

Węgry. Schodzi: Szabolcs Schon. Wchodzi: Filip Holender.

65'

Anglia zepchnęła przeciwników w pobliże ich pola karnego swoim atakiem pozycyjnym. Podopieczni Garetha Southgate'a prawie przez całe spotkanie wymieniają jednak podania ospale, a Węgrzy są mobilni i zdeterminowani w obronie.

7
2
1
1
2
63'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Jack Grealish. Wchodzi: Bukayo Saka.

3
3
1
3
2
62'

Niewiele brakowało Anglikom do zdobycia prowadzenia. John Stones mógł wyrosnąć na bohatera wieczoru, ale tym razem po wrzutce ze stałego fragmentu gry oddał uderzenie poza lustro bramki Petera Gulacsiego.

2
1
5
3
60'

Minęła godzina konfrontacji i po przerwie generalnie wyrównana rywalizacja. Nie jest to wielki występ wicemistrza Europy. Co prawda ma jeszcze dużo czasu na przekonanie o swojej wyższości nad Węgrami, ale chyba już nie zachwyci brytyjskich mediów.

4
3
5
3
1
55'

Niebezpieczne dośrodkowanie Jacka Grealisha. Jednocześnie rzucili się w kierunku piłki Peter Gulacsi oraz obrońca reprezentacji Węgier. Nieco przeszkodzili oni sobie w interwencji, ale ostatecznie Anglia nie oddała uderzenia.

4
5
2
3
4
53'

Korner dla Węgier po zablokowanym strzale Rolanda Sallaia. Jordan Pickford pieczołowicie rozstawił swoich kompanów z pola, a tym udało się nie dopuścić żadnego z przyjezdnych do oddania groźnego strzału.

1
3
1
3
50'

Tym razem akcja zespołu z Wysp Brytyjskich została zahamowana na obrzeżach pola karnego Węgier. W odpowiedzi wypad przyjezdnych i Loic Nego tym razem nie poradził sobie z powracającym Luke'm Shawem.

1
2
48'

Przeciągnięte podanie prostopadłe i piłka uciekła reprezentantom Anglii poza boisko. Wznowienie zostało przyznane podopiecznym Marco Rossiego.

1
2
3
46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu na Wembley. Reprezentacja Anglii nie zagrała piorunująco w pierwszej połowie i ma co poprawiać. Węgrzy odrobinę zniechęceni utratą prowadzenia, ale zarazem świadomi, że są w stanie zamieszać na terenie faworyta.

1
45'

Doliczona minuta.

3
2
1
1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Andras Schafer za ostre przewinienie.

42'

Ostatnie ataki w pierwszej połowie i aktualnie w lepszej kondycji mentalnej jest reprezentacja Anglii. Była możliwość zdobycia prowadzenia jeszcze przed przerwą, ale sytuacja została zneutralizowana przez Petera Gulacsiego.

3
2
2
7
6
40'

Rozpędzają się gospodarze po wyrównaniu.

2
1
3
4
8
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił John Stones.

Chyba za wcześnie zostali pochwaleni Węgrzy. Inna sprawa, że wicemistrza Europy nie można nigdy lekceważyć, a już na pewno nie przy stałym fragmencie gry. Anglia rozegrała rzut wolny prawie na pamięć, a piłka przedostała się do nieobstawionego Johna Stonesa. Ten pokonał nieobecnego już na posterunku Petera Gulacsiego.