7
9
10
komentarz

Czyli wszyscy zadowoleni. Dziękujemy bardzo i zapraszamy na nasz portal po echa tego meczu. Obiecujemy, będzie ich dużo!

25
13
7
8
7
komentarz

Mamy 4:1 z Andorą, mamy debiut Matty'ego Casha, mamy gole Lewandowskiego, Milika i Jóźwiaka. A hejterzy będą wypominać tę bramkę dla Andory w 45. minucie.

32
14
5
9
19
90+3'

O, jeszcze Lewandowski sobie uderzył z dystansu. Czyli strzałów mamy już 17.

31
24
11
7
11
90+2'

Pamiętajcie, że w poniedziałek gramy z Węgrami na PGE Narodowym. A biletów już nie ma.

13
22
10
9
9
90+1'

A my zabieramy się za podsumowanie meczu. W strzałach 16:2 dla Polski. W celnych 8:1 dla nas.

13
7
5
7
11
90'

Co najmniej cztery minuty dłużej potrwa druga połowa. Ale umówmy się, zwycięzcę tego meczu już raczej znamy.

9
88'

Robert Lewandowski w dyskusji z arbitrem. Może sędzia też chce koszulkę po meczu?

11
69
7
7
12
87'

Innowacje taktyczne, część 2.

6
16
5
7
2
86'
86'

Piętką chciał wykończyć akcję Lewandowski, ale za mało było na to miejsca.

11
12
4
7
9
85'

Wybija de Pablos piłkę centrowaną w andorskie pole karne.

2
1
1
10
5
84'

Andora. Schodzi: Moises San Nicolas. Wchodzi: Eric De Pablos.

2
84'

Andora. Schodzi: Jordi Alaez. Wchodzi: Marc Garcia.

4
2
2
3
5
83'

Bereszyński otrzymał zadanie dośrodkowania, był tam Piątek, ale mocno pilnowany.

8
8
7
3
7
82'

Fakty. Ludzie. Pien... Bramki.

15
1
4
5
80'

Glik zagrał ponad głowami obrońców do Piątka, ale obchodzący dziś swoje "nazwiskiny" Krzysztof nie zdołał opanować przed linią końcową.

3
79'

Mięciutka wrzutka Zielińskiego na ósmy metr do wbiegającego Lewandowskiego. Łapie Alvarez, ale jego koledzy twierdzą, że Lewy faulował. Nie wierzymy im.

14
77'
9
8
8
4
28
74'

A tymczasem nasi obrońcy sprawdzają czujność Wojciecha Szczęsnego. Efektowny szczupak bramkarza Juventusu we własnym polu karnym.

22
15
9
4
12
73'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Piotr Zieliński.

Klasycznie, podręcznikowo. Świetne dośrodkowanie z dobrą rotacją, Lewandowski w powietrznym pojedynku był bardzo uprzywilejowany i precyzyjnie przy słupku umieścił piłkę w siatce.

244
74
22
25
20
72'

Przerzucamy piłkę z lewa do prawa, bo tak wygląda zabawa (pozdrawiamy Nowatora). Bereszyński do Casha i rzut rożny.

12
18
11
5
9
71'

O, a teraz nawet przyspieszył i dośrodkował piłkę w okolice pola bramkowego. Milika uprzedził Alvarez.

5
8
13
1
4
70'

Chwila przestoju, możemy popatrzeć jak dostojnie biega nasz nowy reprezentant Polski.

12
33
4
2
5
komentarz

Dodajmy jeszcze okolicznościową grafikę.

22
13
3
4
7
66'

Centra Casha z prawej strony boiska. Łapie Alvarez.

18
17
7
9
10
65'

Andora. Schodzi: Marc Vales. Wchodzi: Christian Garcia.

Christian Garcia #22
1
4
1
6
3
65'
64'

Leży jeden z Andorczyków. Chwila przerwy.

4
5
8
9
9
63'
35
21
8
9
13
63'
161
64
15
12
13
63'
62'

Andora. Schodzi: Marc Pujol. Wchodzi: Albert Rosas.

Albert Rosas #19
2
1
2
3
5
61'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Krychowiak za zapasy z Pujolem. Doigrał się.

35
31
4
12
26
komentarz

Rozgrzewa się Matty Cash. Szykujcie transparenty powitalne.

38
24
6
7
10
59'

Klich wykłada Zielińskiemu na 10. metr, ale jego strzał broni Alvarez.

7
6
7
5
11
58'

No cóż, wideoweryfikacja potwierdza: Milik był na spalonym. Jakby nie obciął paznokci przed meczem, to by nie było.

9
36
7
10
23
57'

Emocje udzielają się trenerowi Koldo Alvarezowi. Właśnie zdjął marynarkę i ją rzucił na ławkę.

9
22
5
6
9
56'

Oho, z tym, że nie na pewno. VAR w akcji.

14
12
12
6
12
55'

Gooool! Ale niestety na spalonym Milik. Świetnie urwał się piłkarz Marsylii, był sam na sam z Alvarezem, położył bramkarza Andory i go pokonał. No ale sędzia asystent uniósł chorągiewkę.

24
15
9
16
25
komentarz

Aut dla Andory. Puyol wyprzedza Kamila Glika, ale uderza bardzo źle.

2
5
2
3
1
53'

Frankowski lewą nogą z lewej strony, na głowę Lewandowskiego i... ładny strzał tuż przy słupku, ale Alvarez dobrze się rzucił.

8
5
5
4
5
52'

Alavedra lobikiem do Alaeza, ale za mocno. Obaj zdziwieni, że zagrali to dziesiąty raz i nie wyszło.

3
20
3
4
5
51'

Lewandowski znów próbował "przyjęciozgrania" do Milika, ale tym razem się nie udało.

6
15
3
6
9
50'

Takie są fakty.

9
19
4
13
10
49'

O, Lewandowski próbował. W sumie widać zamalowane linie do rugby. Na rugbową bramkę by to weszło. Na piłkarską - niestety nie.

4
28
4
9
10
48'

Zamknęliśmy Andorę w hokejowym zamku. Będziemy zadawać cios pewnie zaraz.

6
12
5
3
8
47'

Wrzutka Zielińskiego na głowę Milika, ale strzał niecelny.

4
9
5
4
12
46'

Milik faulowany przez Clemente. Do bramki jakieś 25 metrów. Można próbować.

komentarz

A jeśli macie ochotę sprawdzić, jak tam Anglia z Albanią, to zapraszamy TUTAJ.

1
2
2
6
2
Pytanie do ekspertów: ile goli wpakujemy jeszcze Andorze w II połowie?
komentarz

Nie oszukujmy się, trzeba się delektować wygraną młodzieżówki. Do poczytania w przerwie prasa niemiecka po łomocie od Polaków.

komentarz

Wiadomo, nasi zawsze gdzieś się wcisną. Nawet jak nie wolno...

17
6
4
6
14
45+2'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Robert Lewandowski.

Ufff... winy odkupione. Górna piłka z prawej strony do Lewandowskiego, ten ją zgasił tak, że odegrał jednocześnie do Milika. I bardzo dobrze, humorek przed przerwą gitówa.

296
121
26
25
40
45+1'

Pogramy co najmniej dwie minuty dłużej.

9
12
7
7
20
45'

Gol! Strzelił Marc Vales. Asystował mu Joan Cervos.

Trochę przypał panowie. Wrzutka na piąty metr, kilku piłkarzy minęło się z piłką, ale Marc Vales utrzymuje, że ją musnął i cieszył się najbardziej z tego gola. Wiadomo, to historyczna chwila dla kraju, ale... tak na poważnie, to nie powinno się wydarzyć.

159
44'

A teraz mamy "faul w bocznym sektorze boiska oznaczający rzut wolny dla rywala". W sumie niezła szansa dla gospodarzy.