5
11
7
82'

Strzela kolejnego gola Abraham, ale raz jeszcze został on anulowany przez sędziego. Angielski napastnik faulował obrońcę.

3
4
3
3
8
81'
ZMIANA

San Marino. Schodzi: Filippo Fabbri. Wchodzi: Giacomo Conti.

2
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bukayo Saka. Asystował mu Trent Alexander-Arnold.

I mamy dwucyfrówkę! Dośrodkowanie Alexandra-Arnolda, a nieatakowany Saka z pięciu metrów strzela dziesiątego gola dla Anglików!

78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tammy Abraham. Asystował mu Trent Alexander-Arnold.

Abraham fantastycznie opanował piłkę w polu karnym i strzelił gola precyzyjnym uderzeniem przy dalszym słupku.

77'

Podskoczyła piłka na murawie, gdy do dośrodkowania składał się Chilwell. Wydawało się, że nic z tego nie będzie, a tymczasem futbolówka spadła na poprzeczkę.

1
74'
ZMIANA

San Marino. Schodzi: Lorenzo Lunadei. Wchodzi: Andrea Grandoni.

Lorenzo Lunadei #5
2
3
73'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Emile Smith Rowe. Wchodzi: John Stones.

73'

3
73'

Gol został anulowany!

11
3
3
1
2
72'

Mamy jednak analizę VAR, bo chwilę wcześniej Abraham mógł faulować rywala.

3
1
1
4
2
71'

Gol! Strzelił Jude Bellingham.

Leżał na boisku jeden z zawodników San Marino, ale sędzia nie przerwał gry, nie wybili też piłki Anglicy. Bellingham oddał mocny strzał z obrębu pola karnego i choć trafił w środek bramki, to zaskoczył Benedettiniego.

7
4
5
4
11
71'

Nie ma dziś szczęścia Gallagher. Trafia w słupek z paru metrów!

3
2
1
1
6
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tyrone Mings. Asystował mu Trent Alexander-Arnold.

Dobre dośrodkowanie Alexandera-Arnolda z rzutu wolnego, po którym efektownym strzałem głową popisał się Mings i goście cieszą się z ósmego gola w tym meczu.

68'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Dante Rossi. Urwał mu się Gallagher i obrońca San Marino faulował taktycznie.

San Marino
2
8
3
67'

W odpowiedzi bardzo niecelny strzał z trzydziestu metrów oddał Golinucci. Piłka poszybowała wyraźnie obok słupka.

2
1
66'

Prostopadłe zagranie w kierunku Abrahama, jednak przeczytał to Benedettini i był szybszy przy piłce.

1
1
1
1
64'

Świetne dośrodkowanie w pole karne, ale debiutujący w kadrze Gallagher spanikował i strzelił prosto w bramkarza z kilku metrów.

1
63'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Reece James.

61'

Spokojnie, cierpliwie budują swoje akcje goście. Obraz gry jest identyczny od pierwszych minut.

1
1
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Emile Smith Rowe. Asystował mu Tammy Abraham.

Zrehabilitował się Abraham efektowną asystą. Saka w pole karne, odegranie piętą Abrahama i Smith Rowe pewnym strzałem przy bliższym słupku pakuje piłkę do siatki!

56'

Abraham fatalnie pudłuje w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Strzelił nad poprzeczką, pozbawiając tym samym asysty Kane'a.

3
2
1
3
2
55'

W drugiej połowie Anglikom brakuje konkretów. Dłużej utrzymują się przy piłce, w zasadzie cały czas są w okolicy pola karnego, ale... nie ma z tego strzałów.

2
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Battistini. Brzydko faulowany Smith Rowe.

Manuel Battistini #22
San Marino
1
1
52'

Za bardzo kombinują przyjezdni. Smith Rowe chciał lobować bramkarza z kilkunastu metrów, jednak strzelił w bardzo czytelny sposób i Benedettini nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
49'

Smith Rowe dośrodkowywał w pole karne, jednak Abraham faulował obrońcę w walce o piłkę. Sędzia pokazał mu plastycznym gestem, że odpychał nieprzepisowo swojego rywala.

1
2
46'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Phil Foden. Wchodzi: Tammy Abraham.

46'
ZMIANA
46'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Harry Maguire. Wchodzi: Ben Chilwell.

46'
ZMIANA

San Marino. Schodzi: Jose Hirsch. Wchodzi: Alessandro Golinucci.

Alessandro Golinucci #17
Jose Hirsch #20
1
1
46'
ZMIANA

San Marino. Schodzi: Fabio Tomassini. Wchodzi: Matteo Vitaioli.

Matteo Vitaioli #10
Fabio Tomassini #7
1
46'
ZMIANA

San Marino. Schodzi: Alessandro D'Addario. Wchodzi: Luca Censoni.

Luca Censoni #3
Alessandro D'Addario #2
1
46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu San Marino - Anglia.

2
1
1
komentarz

Dojdzie do roszad również w składzie gości.

1
komentarz

Szykują się zmiany w ekipie San Marino.

1
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko. Za kilka chwil początek drugiej połowy.

2
1
45+2'

Nieudany strzał z ostrego kąta oddał Saka. Tym razem nie szukał podania, a sam chciał kończyć akcję.

2
2
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minimum dwie minuty.

1
1
3
45'

Teraz dla odmiany Kane w poszukiwaniu asysty, lecz jego dośrodkowanie było zbyt głębokie i sięgnął piłkę Benedettini.

1
1
1
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane.

Bawią się goście, bawi się Harry Kane. Zatańczył w polu karnym z obrońcami, miał dużo swobody i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

12
3
3
8
18
40'

D'Addario blisko czerwonej kartki, jednak oszczędził go sędzia. Ostro faulował Phillipsa zawodnik San Marino, choć można odnieść wrażenie, że po prostu się w tej sytuacji poślizgnął.

1
1
2
1
39'
GOOOOOOL!!!

Ależ to uderzył. Pewnie, mocno, pod poprzeczkę, niemal w samo okienko!

11
2
3
6
10
38'

Kane strzelał głową, a D'Addario blokował to ręką.

2
3
2
1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro D'Addario.

San Marino
1
1
37'

Rzut karny dla Anglii!

2
1
1
2
3
34'

Gospodarze mieli jeszcze rzut rożny, jednak Ramsdale pewnie piąstkował na przedpolu własnej bramki.

1
1
1
1
2
33'

Szansa dla San Marino! Ramsdale z trudem broni płaski strzał Nanniego z dystansu.

3
2
1
2
1
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Emile Smith Rowe.

Goście ani myślą się zatrzymywać. Ładna akcja. Phillips zagrał na lewe skrzydło, Smith Rowe wypatrzył w polu karnym Kane'a, który precyzyjnym strzałem z jedenastu metrów podwyższa prowadzenie Anglików.

4
2
1
2
12
30'

Długie podanie Fodena w kierunku Saki, który zamykał akcję na dalszym słupku, lecz nie za bardzo miał z czego uderzyć. Strzelił lekko i nie sprawił tym problemów bramkarzowi.

1
1
1
27'
GOOOOOOL!!!

Bardzo pewny strzał w środek bramki. Benedettini rzucił się w swoje lewo.

5
1
1
1
11
26'

Żółtą kartkę otrzymał Dante Rossi.

San Marino
3
26'

I mamy rzut karny! Absolutnie kuriozalne zachowanie obrońcy gospodarzy.

1
5
1
25'

Sędzia podbiegł do monitora, by osobiście ocenić sytuację.

2
24'

Sprawdzane jest jeszcze ewentualne zagranie piłki ręką przez obrońcę San Marino.

23'

Ależ to byłby gol! Dośrodkowanie Saki z lewej strony, po którym hektary wolnego miejsca w polu karnym miał Foden. Złożył się do uderzenia nożycami i piłka przeleciała minimalnie obok bramki!

3
1
1
2
6
21'

Ambitnie grają gospodarze, natomiast umiejętności nie pozwalają im nawet na przedostanie się w okolice pola karnego Anglików, nie mówiąc już o oddaniu jakiegoś strzału.

5
18'

Bellingham oddał płaski strzał z dystansu, jednak piłka leciała dokładnie tam, gdzie ustawiony był Benedettini. Pewna interwencja bramkarza San Marino.

2
2
2
16'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Tomassini. Faul taktyczny na Fodenie.

San Marino
1
4
15'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Filippo Fabbri.

Nic się nie działo, Anglicy długo budowali swoją akcję, aż wreszcie bardzo nieudany strzał z narożnika pola karnego oddał Saka. Nic by z tego nie było, ale Fabbri interweniował tak niefortunnie, że skierował piłkę do własnej bramki.

San Marino
5
3
3
5
14
11'

Aktywny jest dziś Saka - ma mnóstwo miejsca z lewej strony. Dośrodkowanie na dalszy słupek do Smith Rowe'a, jednak ten skiksował, gdy składał się do strzału głową.

2
2
2
10'

Anglia non stop przy piłce. San Marino nie za bardzo ma pomysł na to, jak odebrać futbolówkę.

1
1
4
1
8'

Kolejny rzut rożny dla gości. Centra Fodena, jednak tym razem Bellingham nie trafił czysto w piłkę.

3
3
1
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Maguire. Asystował mu Phil Foden.

Anglicy nie kazali zbyt długo czekać swoim kibicom na pierwszego gola. Bardzo dobre dośrodkowanie Fodena z rzutu rożnego, wygrał walkę w powietrzu Maguire i pewnym strzałem pokonał bramkarza.

9
3
6
11
13
4'

Saka przedarł się lewą stroną w okolice pola karnego, szukał dośrodkowaniem Kane'a, ale zagrał zbyt mocno i napastnik Anglików nie miał szans dojść do sytuacji strzeleckiej.

2
1
4
1
3'

Gospodarze ustawieni oczywiście bardzo głęboko. Napastnicy biegają na 40. metrze od własnej bramki. Anglia będzie przez całe spotkanie grać w ataku pozycyjnym.