Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Rovella za spóźniony atak w nogi przeciwnika.

Żółtą kartkę otrzymał Mattia Bani za przewinienie na Radu Dragusinie.

Mattia Bani #13
Genoa CFC
114'

Nie rezygnują do końca zawodnicy z Genui. Uderzenie zza pola karnego oddane przez Lukasa Leragera zostało przyblokowane przez Federico Bernardeschiego. Podopieczni Davide Balardiniego mieli jeszcze korner, ale żaden z nich nie zagroził Gianluigiemu Buffonowi.

1
2
1
112'

Genoa CFC. Schodzi: Lennart Czyborra. Wchodzi: Steeve Mike Eboua Ebongue.

wchodzi Wchodzi
Steeve Mike Eboua Ebongue #89
schodzi Schodzi
Lennart Czyborra #99
1
110'

Podanie do Dejana Kulusevskiego, który zaplątał się w polu karnym przeciwnika. Reprezentant Szwecji ma już mało energii na kontynuowanie walki z przeciwnikami.

108'

Juventus wrócił z dalekiej podróży po wznowieniu gry. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Nicolo Rovella nieomal doprowadził do remisu. Futbolówka została wybita z linii bramkowej przez Arthura Melo!

1
106'

Gra została wznowiona po raz ostatni.

106'

Genoa CFC. Schodzi: Filippo Melegoni. Wchodzi: Ivan Radovanović.

Filippo Melegoni #24
1
105+1'

W pierwszej połowie dogrywki piłkarze Juventusu zdobyli prowadzenie. W tej sytuacji Genoa CFC ponownie potrzebuje oddania strzału do bramki, a pozostał jej zaledwie kwadrans na reakcję.

2
1
1
105'

2
104'

Gol! Strzelił Hamza Rafia. Asystował mu Alvaro Morata.

Łapią się za głowy przyjezdni, ponieważ ich defensywa została rozbrojona w dogrywce. Alvaro Morata skierował futbolówkę w pobliże bramki Alberto Palearego, a Hamza Rafia zachował się przytomnie, obrócił szczęśliwie i oddał uderzenie na 3:2 dla Bianconerich!

2
102'

Korner po zablokowanym dośrodkowaniu Federico Bernardeschiego. Tym razem odchodząca piłka skierowana w kierunku Leonardo Bonucciego. Wprowadzonemu z ławki rezerwowych defensorowi nie udało się oddać strzału pod naporem przeciwnika.

1
99'

Alberto Paleari zapracował na wysoką notę. Bramkarz Genoi poradził sobie z wstrzeleniem Federico Bernardeschiego. Reprezentant Włoch został posłany w bój na lewym skrzydle przez Adriena Rabiota.

1
1
97'

Genoa CFC. Schodzi: Daniel Dumbravanu. Wchodzi: Darian Males.

Darian Males #79
Daniel Dumbravanu #90
1
1
96'

Ogromna szansa na zdobycie prowadzenia dla Juventusu. Akcja Cristiano Ronaldo oraz Dejana Kulusevskiego przyniosła gospodarzom korner, a po dośrodkowaniu spod chorągiewki główkował Adrien Rabiot. Uderzenie reprezentanta Francji obronił Alberto Paleari, a dobitka była ze zbyt ostrego kąta.

3
95'

Cristiano Ronaldo stara się przebudzić swoich kompanów z Juventusu. Futbolówka trafia do lidera Bianconerich, który przed momentem próbował zbudować niebezpieczny atak w porozumieniu z Dejanem Kulusevskim.

1
1
1
93'

Stara Dama potrzebuje przebudzenie Alvaro Moraty.

91'

Trudno było obstawiać przed meczem, że potrwa on 120 minut, a już przy dwubramkowym prowadzeniu Juventusu wydawało się to prawie niemożliwe. A jednak rozpoczęła się dogrywka.

2
1
komentarz

Rossoblu walczą o sprawienie sensacji.

Czy w dogrywce nastąpi rozstrzygnięcie?
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Edoardo Goldaniga za przewinienie na Cristiano Ronaldo.

1
1
2
90'

Doliczone trzy minuty.

89'

Marko Pjaca nie wyprzedził interweniującego na przedpolu Gianluigiego Buffona. Akcja zainicjowana przez byłego reprezentanta Włoch zakończyła się rzutem rożnym. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Federico Bernardeschi, którego dośrodkowanie było beznadziejne.

1
1
1
88'

Juventus FC. Schodzi: De Oliveira Wesley. Wchodzi: Cristiano Ronaldo.

De Oliveira Wesley #52
1
1
85'

Alvaro Morata szuka niekonwencjonalnych rozwiązań. Inna sprawa, że jego akcja indywidualna zakończyła się jednym wielkim rozczarowaniem. Piłka odbiła się od reprezentanta Hiszpanii i ten nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

1
84'

Będzie akcja ratunkowa Cristiano Ronaldo. Po drugim uderzeniu do bramki Alvaro Moraty trudno było spodziewać się, że interwencja Portugalczyka będzie niezbędna.

1
82'

Nie ma sytuacji podbramkowych Juventusu po wyrównaniu Filippo Melegoniego. Piłka daleko od bramki Alberto Palearego, a Rossoblu wciąż w podstawowym zestawieniu i podbudowani swoim spektakularnym pościgiem.

1
80'

Genoa odrobiła dwubramkową stratę do Juventusu. 2:2 w Turynie.

77'

Juventus FC. Schodzi: Manolo Portanova. Wchodzi: Hamza Rafia.

Manolo Portanova #39
1
74'

Gol! Strzelił Filippo Melegoni. Asystował mu Paolo Ghiglione.

To może nie być koniec piłkarskiego wieczoru w Turynie! Genoa CFC odrobiła dwubramkową stratę do Juventusu. Pozostało gospodarzom kilkanaście minut na uchronienie się przed dogrywką. Filippo Melegoni dostał podanie od Paolo Ghiglione i przymierzył w narożnik bramki zza pola karnego. Gianluigi Buffon nie zdołał zatrzymać tego uderzenia!

3
72'

Wesley pracuje wytrwale na swoim skrzydle.

2
1
1
1
70'

Szansa na pokonanie Gianluigiego Buffona strzałem z rzutu wolnego. Piłka kopnięta przez Gianlucę Scamaccę poleciała wyraźnie ponad poprzeczką. Możliwość wyrównania została zmarnowana.

1
68'

Genoa CFC w ostatnich kilku minutach wymieniła podania w centrum boiska i zmusiła Bianconerich do wycofania się w jedenastu na własną połowę boiska. Podopieczni Davide Ballardiniego zaprezentowali się w ataku pozycyjnym.

1
65'

Juventus FC. Schodzi: Merih Demiral. Wchodzi: Danilo.

62'

Może najlepszym pomysłem Juventusu jest przeprowadzenie indywidualnego rajdu. Zdecydował się na taki Alvaro Morata. Jego uderzenie zostało przyblokowane i reprezentant Hiszpanii musiał zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

1
60'

Minęła godzina spotkania w Turynie. Najbliżej zmiany wyniku był w kwadransie po przerwie Marko Pjaca, ale piłka kopnięta przez ofensywnego zawodnika Genoi zatrzymała się na poprzeczce w bramce Gianluigiego Buffona. Z kolei Stara Dama bez pomysłu na przeprowadzenie równie ładnego ataku jak w pierwszej połowie.

1
58'

Arthur Melo poradził sobie z Filippo Melegonim, ale nie znalazł miejsca do zakończenia swojego ataku indywidualnego strzałem.

56'

Genoa w kolejnym szybkim wypadzie. Lennart Czyborra uruchomił podaniem Marko Pjacę, ale blisko zawodnika związanego w przeszłości z Juventusem znajdował się Merih Demiral. Turek interweniował tak skutecznie, że nie pozwolił nawet na wywalczenie rzutu rożnego.

1
53'

Futbolówka pozostaje na obrzeżach pola karnego Genoi, ale przyjezdni zablokowali korytarze i nie pozwolili na oddanie strzału. W odpowiedzi ruszyli do przodu piłkarze Davide Ballardiniego, a akcja zainicjowana przechwytem Edoardo Goldanigi zakończyła się uderzeniem w poprzeczkę Marko Pjacy. Blisko wyrównania!

48'

Bianconeri w rozegraniu piłki na połowie przeciwnika. Trudno się dziwić, że Genoa pozostaje ostrożna, skoro w pierwszej połowie dopuściła do 13 strzałów, a osiem z nich było w bramkę Alberto Palearego.

46'

Rywalizacja została wznowiona przez sędziego. Juventus zapewne postara się o odzyskanie bardziej wyraźnego prowadzenia. Genoa CFC w kontakcie z przeciwnikiem, więc pozostaje w jej obozie wiara w sprawienie niespodzianki.