6
4
10
90+4'

Piłka w bramce Serbów czy nie? Strzelał Ronaldo, arbiter uznał, że Mitrović zdołał wybić futbolówkę sprzed linii.

22
12
8
6
18
90+2'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Nikola Milenković. Ostry faul Serba i sędzia nie miał wątpliwości.

13
3
2
6
4
90+1'

Portugalia. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Joao Palhinha.

wchodzi Wchodzi
Joao Palhinha #11
schodzi Schodzi
1
4
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
1
1
5
1
87'
85'

Portugalia. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Joao Felix.

2
2
2
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Mitrović.

81'

Serbia. Schodzi: Dusan Tadić. Wchodzi: Filip Djuricić.

79'

Portugalczycy szukają zwycięskiego gola. Serbowie zaczynają cenić punkt z wyżej notowanym rywalem.

2
2
2
76'

Strzelał Cristiano Ronaldo, piłka minęła jednak bramkę Serbów.

3
3
1
2
1
74'

Do dogrania doszedł Ronaldo. CR7 skiksował, ale dodatkowo był na spalonym.

5
3
1
1
2
72'

Portugalia. Schodzi: Joao Cancelo. Wchodzi: Nuno Mendes.

Nuno Mendes #5
4
1
1
71'

Serbia. Schodzi: Filip Kostić. Wchodzi: Mihailo Ristić.

Mihailo Ristić #19
3
1
1
71'

Próba Milenkovicia, piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę Portugalczyków.

3
2
3
68'

Serbowie cały czas mają ochotę na gola numer trzy. Portugalczycy trochę zaskoczeni obrotem sytuacji. Wszak mieli rywala w garści.

3
1
65'

Zamieszanie w polu karnym Portugalczyków, ale Ronaldo i spółki z opresji wyszli cało.

3
3
1
2
63'

Kolejne zamieszanie pod bramką gości. Do piłki starał się dojść Maksimović, ale został przyblokowany.

2
2
1
61'

Dwa kwadranse do końca, ale zaczynamy wszystko od początku.

5
2
60'

Gol! Strzelił Filip Kostić. Asystował mu Nemanja Radonjić. Szybka akcja Serbów. Radonjić zwolnił kontrę, ale genialnie zagrał do Kosticia, a ten w sytuacji sam na sam doprowadził do remisu. 2:2!

58'

Ronaldo uderzył z rzutu wolnego, trafił jednak w mur.

5
4
1
1
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Maksimović.

55'

Mógł być remis, najpierw Lopes uratował zespół broniąc strzał Tadicia, po chwili strzał Milinkovicia-Savicia minął cel. Jak to nie wpadło?

6
5
3
4
6
54'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Fonte.

Portugalia
4
5
53'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Fernandes.

51'

Portugalczycy po przerwie spodziewali się spacerku, tymczasem mają problemy i muszą mieć się na baczności.

6
4
2
2
1
49'

Wściekły na sędziego CR7. Nie ma racji, arbiter słusznie odgwizdał spalonego.

5
4
1
1
46'

Gol! Strzelił Aleksandar Mitrović. Asystował mu Nemanja Radonjić. Kapitalny początek 2. połowy w wykonaniu gospodarzy. Rezerwowy Radonjić dograł do Mitrovicia, a ten zdobył kontaktowego gola. 1:2!

46'

Serbia. Schodzi: Dusan Vladović. Wchodzi: Nemanja Radonjić.

Dusan Vladović #18
3
4
1
46'

Wracamy do gry!

3
3
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
4
2
44'

Z rzutu wolnego ponad bramką uderzył Cristiano Ronaldo.

4
5
42'

Na strzał z dystansu zdecydował się Mitrović. Piłka poszybowała wprost w bramkarza gości.

5
4
39'

Szukają swojej szansy Serbowie, ale gospodarzom brakuje precyzji i przede wszystkim spokoju w polu karnym.

6
5
36'

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Cedric. Dośrodkowanie w pole karne, do piłka doszedł Jota i podwyższył prowadzenie Portugalii. 0:2!

6
35'

Mocny strzał Lazovicia, piłka poszybowała daleko od celu.

6
6
34'

Spokokniejszy fragment gry, niewiele się dzieje na boisku.

5
6
1
31'

Strzelał Vlahović, piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę gości.

8
6
30'

Po rzucie rożnym uderzał Pavlović, jednak został zablokowany.

7
7
1
29'

Serbowie w ataku, gospodarze coraz bliżej bramki Portugalczyków. Może za moment będzie ciekawie.

6
7
1
26'

Zamieszanie w polu karnym gości. Sędzia jednak przerwał akcję dopatrując się faulu w ataku.

7
6
1
1
25'

Ronaldo po raz kolejny starał się urwać obrońcom, ale szybszy bramkarz Serbów.

10
6
22'

Portugalia czeka na swój kolejny moment. Niewiele pod polem karnym rywala wychodzi Serbom.

8
7
1
19'

Zagranie do CR7, ten jednak trochę przysnął i został złapany na spalonym.

8
6
1
17'

Po golu dla Portugalczyków goście zaczęli szanować piłkę. Oni swoje zrobili, a rywala na razie na niezbyt wiele stać.

5
4
2
1
14'

Po stracie gola Serbowie nie są w stanie zagrozić Portugalczykom. Gospodarze starają się atakować, ale do bramki daleko.

9
7
2
11'

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Bernardo Silva. Dogranie w okolice środka pola karnego. Jota wykorzystał moment zawahania obrońcy i uprzedził go. Po chwili piłka znalazła się w bramce Serbów. 0:1!

18
10
2
3
12
8'

Urwał się obronie gospodarzy CR7, Portugalczyk momentalnie uderzył, ale w bramkę nie trafił.

7
11
2
3
1
6'

Pierwszy groźniejszy atak Serbów. Dogranie do Kosticia, ten jednak nie zdołał uderzyć.

9
8
3'

W ataku Portugalia. Dogranie do Ronaldo, bramkarz jednak zorientował się w sytuacji i złapał piłkę.

8
8
1
2
20:29

Mecz poprowadzi Danny Makkelie (Holandia).