1
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Renato Sanches.

80'

Gol! Strzelił Joao Palhinha. Asystował mu Pedro Neto. Zaspali gospodarze, dogranie Neto, a Palhinha głową na 1:3!

Joao Palhinha #11
Portugalia
11
6
3
6
78'

Ronaldo w sytuacji sam na sam, ale górą bramkarz. Fatalnie zachował się zawodnik gospodarzy, który... podawał do bramkarza. Po chwili Portugalczyk trafił do siatki, ale ze spalonego. Wciąż 1:2.

6
4
3
3
76'

Może zabrzmi to dziwnie, ale Portugalia broni się przed atakami Luksemburczyków. Do końca ok. kwadrans.

1
3
3
1
74'

Uwidoczniła się przewaga gospodarzy. Słabszy fragment w wykonaniu mistrzów Europy.

7
7
7
72'

Kolejna próba gospodarzy. Strzał Barreiro był jednak niecelny.

1
1
2
71'

Thill niespodziewanie uderzył z rzutu wolnego, bramkarz wybił piłkę na korner.

3
2
4
70'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Dias.

Portugalia
1
68'

Portugalia. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Rafa Silva.

3
1
1
1
68'

Portugalia. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Joao Palhinha.

2
1
1
1
1
65'

Luksemburg. Schodzi: Michael Pinto. Wchodzi: Marvin Martins.

2
63'

Portugalczycy nie szarżują, oszczędzają siły. Prowadzą, a każda minuta przybliża ich do wygranej.

1
3
6
60'

Powinno być 1:3. Strzał Joty, piłka wylądowała na poprzeczce!

6
5
1
1
58'

Luksemburg. Schodzi: Vincent Thill. Wchodzi: Maurice Deville.

Vincent Thill #11
2
58'

Luksemburg. Schodzi: Olivier Thill. Wchodzi: Sebastien Thill.

Sebastien Thill #21
Olivier Thill #15
1
58'

Starają się zaatakować gospodarze, ale ich próby bez większych problemów rozbijają goście.

2
2
1
4
55'

Pierwsza próba po przerwie gospodarzy. Strzał Rodriguesa był jednak niecelny.

2
1
3
1
54'

Portugalia w ataku, goście chcą zamknąć mecz i myśleć o powrocie piłkarzy do klubów.

4
1
2
1
51'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Joao Cancelo. Do dogrania Cancelo doszedł Ronaldo. Strzał Portugalczyka w końcu znalazł drogę do bramki. Już chyba po emocjach. 1:2!

24
17
10
7
17
48'

CR7 w dobrej sytuacji skiksował, ale na swoje szczęście był na spalonym.

2
4
2
2
47'

Sanches kolejny raz starał się pokonać bramkarza rywali, ale został zablokowany.

2
46'

Wracamy do meczu!

1
2
3
2
2
45+2'

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Pedro Neto. Napór gości przyniósł skutek. Do dośrodkowania z rogu doszedł Jota i chwilę przed przerwą mamy remis! 1:1.

7
8
4
10
19
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
3
1
1
45'

CR7 uderzał głową z kilku metrów, ale przestrzelił!

7
12
1
2
3
44'

Po dograniu z rogi Dias uderzył wprost w Morisa.

2
1
43'

Przed szansą Renato Sanches, zawodnik gości nie był w stanie jednak skutecznie uderzyć. Moris zdołał wybić piłkę ponad bramkę.

4
1
2
1
42'

Zagranie do Cristiano Ronaldo, ten jednak znalazł się na spalony. I znowu płacz.

9
6
1
4
6
41'

Portugalia. Schodzi: Joao Felix. Wchodzi: Pedro Neto. Zawodnik gości doznał urazu.

39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diogo Jota.

Portugalia
5
36'

Bernardo Silva ruszył z piłką, ale strzał zdołał obronić Moris.

10
4
2
4
35'

Ponownie mogło być groźnie pod bramką mistrzów Europy. Rodriguesowi zabrakło jednak trochę zdecydowania.

2
2
4
1
32'

Dzieje, się! Po niewiele ponad dwóch kwadransach sensacja na Wembl... wróć, sensacja na Stade Josy Barthel.

7
10
1
2
5
30'

Gol! Strzelił Gerson Rodrigues. Asystował mu Danel Sinani. No i będzie płacz! Po dośrodkowaniu z prawej strony Sinaniego do uderzenia głową z ok. siedmiu metrów doszedł Rodrigues i Lopes skapitulował. 1:0!

7
29'

Składna akcja gości zakończona celnym strzał Renato Sanchesa. Bramkarz nie dał się jednak zaskoczyć.

1
2
28'

Cały czas bez goli. Minuty płyną, a goście niewiele robią, aby napocząć rywala. Luksemburg jak na razie spisuje się w defensywie bardzo dobrze. Z przodu czeka na swój moment.

1
2
1
25'

Z rzutu wolnego w światło bramki uderzył Cristiano Ronaldo. Bramkarz był jednak dobrze ustawiony i piłkę złapał. Pierwszy celny strzał w meczu za nami.

4
5
2
3
3
22'

Błąd Cancelo, gospodarze wyszli 3 na 2, ale Portugalczyk naprawił to, co wcześniej zepsuł.

3
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maxime Chanot.

3
1
3
19'

Nie klei się gra Portugalczykom. Coraz bardziej zniecierpliwiony CR7. Luksemburczycy spokojnie grają swoje.

2
4
1
2
16'

Ucierpiał Ronaldo. Trochę łez, pretensji, ale przytulenie wystarczyło i CR7 pozbierał się z boiska. Już go nic nie boli.

3
6
1
1
7
14'

Piłka w polu karnym trafiła do Sinaniego. Ten uderzył, ale został zablokowany. Mogło być bardzo groźnie!

1
12'

Ożywili się Portugalczycy. Na razie jednak mistrzowie Europy bez okazji bramkowej.

9'

Portugalczycy częściej utrzymują się przy piłce. Gospodarze po jej przejęciu od razu ruszają z akcją. Przed momentem akcja gości. Joao Felix zagrywał, ale sprytniejszy bramkarz.

1
1
6'

Bez kompleksów gospodarze. Portugalczycy nie potrafią zdominować rywala.

1
3'

Dobre tempo gry w pierwszym minutach. Gospodarze bardzo bojowi. Na jak długo wystarczy im odwagi.