1:1
Zakończony
Francja
90+6'

Ostatnia minuta doliczonego czasu gry. Ukraina blisko piątego remisu w piątym meczu el. mistrzostw świata.

6
9
2
2
2
90+5'

Dubois centrował w pole karne, ale raz jeszcze bez zarzutu radzą sobie w defensywie gospodarze.

1
3
2
90+4'

Dobra postawa Ukrainy w defensywie. Francuzi zmuszeni wycofywać piłkę do Llorisa.

1
1
90+3'

Niewiele dzieje się w doliczonym czasie. Gra toczy się głównie w środku pola.

1
90'

Minimum sześć minut doliczyli sędziowie.

1
1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Rusłan Malinowski. Faul taktyczny.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Presnel Kimpembe.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Andrij Jarmolenko.

86'

Zablokowane dośrodkowanie Dubois. Po chwili huknął z dystansu Rabiot, ale doskonałą interwencją popisał się Pjatow.

1
84'

Mniej ciekawy okres meczu. Jakby oba zespoły były usatysfakcjonowane jednym punktem. Nikt nie rzuca się do ataku.

82'

Ukraina. Schodzi: Roman Jaremczuk. Wchodzi: Danyło Sikan.

wchodzi Wchodzi
Danyło Sikan #20
schodzi Schodzi
79'

Pogba strzelał z dalszej odległości, ale dość spokojnie interweniował Pjatow.

79'

Pogba podawał niedokładnie w kierunku Benzemy. Rozpędza się Francja. Co chwilę rusza z kolejnym atakiem.

78'

Diaby zabawił się z obrońcami Ukrainy, mijał ich jak tyczki w polu karnym, ale strzelił tylko w słupek!

1
76'

Przed nami ostatni kwadrans rywalizacji w Kijowie. Mecz się wyrównał.

1
1
75'

Gra została przerwana przez sędziego. Jakiś mały kibic wbiegł na murawę.

73'

Tymczyk centrował z prawej strony, ale piłka tylko odbiła się od zaskoczonego Jaremczuka.

2
1
72'

Ukraina szybko otrząsnęła się po stracie gola. Lepszy okres gry w ich wykonaniu.

1
69'

Dobra akcja gospodarzy. Dośrodkowanie z lewej strony, po chwili z prawej, ale za każdym razem dobrze reagują Francuzi.

67'

Krótko rozegrany ten stały fragment, dośrodkowywał Griezmann, a tuż nad poprzeczką główkował Zouma!

66'

Diaby wpadł w pole karne, miał okazję do strzału lub dośrodkowania, jednak Matwijenko świetnym wślizgiem wybił piłkę na rzut rożny.

64'

Francja. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Moussa Diaby.

64'
63'

Griezmann dostał podanie na szesnastym metrze od Comana, przyjął sobie piłkę na prawą nogę, ale strzelił nad poprzeczką.

1
62'

Kimpembe miał ciekawy pomysł, zagrał na kilkadziesiąt metrów do Martiala, ale ten raz jeszcze nie potrafił dobiec do piłki przed Pjatowem. Czujny ukraiński bramkarz.

59'

Cyhankow świetnie dokręcił piłkę z rzutu rożnego, próbował zaskoczyć Llorisa bezpośrednio, ale dobrze interweniował w tej sytuacji Pogba. Wyręczył kolegę w bramce.

59'

Zouma ratuje Francję i wybija piłkę tuż sprzed nóg Jaremczuka. Rzut rożny.

1
1
1
1
1
58'

Gramy. Okazuje się, że to Mykołenko był faulowany przez Tchouameniego, jednak nie dostrzegł tego arbiter.

57'

Zwija się z bólu Mykołenko, a - co ciekawe - to on faulował rywala. Gra przerwana przez sędziego.

56'

Ładna akcja gości, Digne zagrał do Rabiota, który miał dużo miejsca w polu karnym. Próba odegrania piłki na szesnasty metr... ale nie było tam żadnego z partnerów.

53'

A Tymczyk wraca na boisko z opatrunkiem na głowie.

1
53'

Protestowali Ukraińcy, ale gol nie będzie anulowany. Wynik brzmi 1:1, gra wznowiona od środka.

1
51'

Jeszcze jakiegoś urazu doznał w tej sytuacji Tymczyk. Potrzebuje pomocy medycznej.

50'

Gol! Strzelił Anthony Martial.

Dobre dośrodkowanie Comana z prawej strony, powalczył w powietrzu Rabiot, po czym piłka spadla prosto pod nogi Martiala, a ten oddał sytuacyjny strzał i pokonał Pjatowa. Sporo pecha miał w tej sytuacji bramkarz gospodarzy. Miał futbolówkę na rękach.

3
7
2
5
48'

Francja w ataku pozycyjnym, ale cały czas bezbłędnie ustawieni są Ukraińcy. Nie pozwalają rywalom na wiele na swojej połowie.

46'

Nie mamy informacji o zmianach w żadnej z ekip.

46'

To była euforia radości po stronie gospodarzy:

45+1'

Mieli okazję do kontrataku gospodarze, ale Jarmołenko wybił piłkę w aut, gdyż leżał na murawie Jaremczuk.

45'

Dwie minuty doliczone.

1
44'

Gol! Strzelił Mykoła Szaparenko.

Ależ odpowiedź Ukrainy! Znakomite uderzenie Szaparenki zza pola karnego. Mocno, precyzyjnie, przy samym słupku. Nie miał żadnych szans Lloris!

18
16
1
1
4
44'

Kapitalne prostopadłe podanie Pogby, urwał się defensywie Ukrainy Martial i stanął oko w oko z Pjatowem, ale strzelił prosto w niego! Francja powinna prowadzić.

2
1
42'

Chwilę trwała przerwa w grze, ale Cyhankow wrócił już na murawę.

1
40'

Problemy zdrowotne Cyhankowa, który ucierpiał po starciu z Zoumą.

38'

Kolejny raz znakomicie rozegrali rzut wolny Ukraińcy. Zagrywał Cyhankow, Jarmołenko był kompletnie niepilnowany w polu karnym, oddał sytuacyjny strzał głową, lecz na dobrą sprawę podał piłkę Llorisowi.

37'

Naiwny faul Pogby i Ukraina będzie mieć rzut wolny ok. trzydzieści metrów od francuskiej bramki.

36'

Aż złapał się za głowę selekcjoner reprezentacji Ukrainy.

35'

Ależ pudłują gospodarze! Świetnie rozegrany ten stały fragment gry, najpierw strzelał Jarmołenko i kapitalnie bronił Lloris, a po chwili dobijał jeszcze Zabarnyj, jednak z bliska uderzył nad poprzeczką!

2
34'

Będzie rzut rożny dla Ukrainy.

1
33'

Coman ograł dwóch rywali na skrzydle, złamał akcję na prawą nogę, ale strzelił z narożnika pola karnego bardzo niecelnie.

31'

Akcja Ukrainy, ciekawa próba Jaremczuka, który starał się odegrać na jeden kontakt do Mykołenki, jednak ten nie podążył za akcją.

28'

Ładna akcja gospodarzy, jednak nie wyszło dośrodkowanie Szaparence. Posłał piłkę idealnie w ręce Llorisa.

1
4
2
2
1
27'

Griezmann oddał zaskakujący strzał z osiemnastu metrów, po którym piłka przeleciała nieznacznie obok słupka.

1
2
26'

Początek meczu był dość obiecujący, ale ostatnie minuty są zwyczajnie słabe. Francja atakuje, ale jakby bez pomysłu. Ukraina się broni i próbuje wyprowadzać kontrataki, jednak nie wychodzi jej to najlepiej.

25'

Dubois miał trochę miejsca z prawej strony, centra w pole karne, ale spokojnie piąstkuje Pjatow.

22'

Nie mają miejsca Francuzi w środkowej strefie boiska. Rozgrywają swoje akcje bardzo powoli, wyczekują na jakikolwiek błąd przeciwnika.

1
1
1
1
1
21'

Bardzo nieudany strzał Pogby zza pola karnego.

19'

Miękkie dośrodkowanie z prawej strony, ale przeszkadzali sobie Jaremczuk i Mykołenko. Ten pierwszy oddał niecelny strzał, a jego kolega miał spore pretensje, że to on decydował się na finalizowanie akcji.

17'

Przedzierał się prawą flanką Martial, ale uprzedził go Matwijenko i odegrał piłkę do własnego bramkarza. Na razie brakuje dogodnych sytuacji.

16'

Opłacił się agresywny doskok gospodarzy. Zouma miał problemy z utrzymaniem piłki i wykopał ją w aut.

14'

Francja ma sporą przewagę w posiadaniu piłki, choć Ukraina jest groźna w kontratakach. Gospodarze wysoko wychodzą do pressingu.

12'

Ważna interwencja Rabiota, który przeciął groźne dośrodkowanie Tymczyka. Było trzech ukraińskich zawodników w polu karnym.

11'

Dośrodkowanie Griezmanna z rzutu rożnego, Pogba wygrał pojedynek w powietrzu, lecz uderzył lekko i w środek bramki, wobec czego Pjatow nie miał problemów ze złapaniem piłki.

10'

Korner dla Francji po akcji Comana.

9'

Centrował z prawej strony Jarmołenko, jednak Cyhankow nie oddał czystego strzału głową i piłka przeleciała wyraźnie obok słupka.

8'

Pjatow kolejny raz bardzo pewnie interweniuje na przedpolu. Tchouameni podawał niedokładnie w stronę Pogby.

7'

Dośrodkowanie Digne z lewej strony, był na piątym metrze Martial, ale nie popełnił błędu Krywcow i wybił piłkę.

5'

Przedzierał się prawą stroną Jarmołenko, był już przy linii końcowej, jednak nie utrzymał piłki w obrębie boiska.

5'

Długie podanie w kierunku Martiala, ale dobrze na przedpolu spisał się Pjatow.

1
4'

Francuzi w ataku pozycyjnym. Gwizdy ukraińskich kibiców.

3'

Niecelny strzał Jarmołenki z dystansu.

3'

W odpowiedzi gospodarze. Jaremczuk minął już Kimpembe w polu karnym, ale po chwili odebrał mu piłkę kolejny obrońca Francji.

2'

Coman na linii pola karnego, ale znakomicie w defensywie spisali się Ukraińcy. Nie pozwolili na odwrócenie się w kierunku bramki.