2:0
Zakończony
Finlandia
90+7'

Upływają kolejne minuty, a Francuzi wciąż w posiadaniu piłki. Niewiele dzieje się na murawie.

4
1
1
1
1
90+3'

Francja utrzymuje się przy piłce w środkowej strefie boiska. Kibice już świętują kolejne trzy punkty w eliminacjach.

3
1
90'

Druga połowa potrwa o minimum siedem minut dłużej.

89'

Jeszcze ucierpiał w tej sytuacji Kimpembe.

88'

Błąd Theo Hernandeza, po którym w dobrej sytuacji znalazł się Pukki. Próbował minąć Llorisa, ale ten wyciągnął rękę i jakimś cudem zdołał odbić piłkę.

86'

Ależ podanie Pogby w stronę Benzemy! Ten miał dogodną okazję do strzelenia gola, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Hradecky!

84'

Kontratak Francuzów, Mukiele zagrał prostopadle do Ben Yeddera, ale ten nie poradził sobie w fizycznym starciu z Kamarą.

1
81'

Za krótko wybili piłkę obrońcy gości i przed szansą na gola stanął Mukiele, oddał natychmiastowy strzał z obrębu pola karnego, jednak nie trafił w bramkę.

80'

Finlandia. Schodzi: Nikolai Alho. Wchodzi: Jukka Raitala.

79'

Na strzał z rzutu wolnego zdecydował się Benzema, ale trafił tylko w mur.

78'

Benzema faulowany tuż przed polem karnym. Będzie świetna okazja dla Francji ze stałego fragmentu gry.

77'

Nie spieszą się gospodarze, choć sądząc po reakcji trybun... 2:0 jest zbyt niskim wynikiem. Oni chcą więcej goli.

75'

Długo rozgrywają swoje akcje Francuzi. Zmuszają rywali do biegania.

73'

Finlandia. Schodzi: Urho Nissila. Wchodzi: Kaan Kairinen.

wchodzi Wchodzi
Kaan Kairinen #21
schodzi Schodzi
Urho Nissila #16
72'

Żółtą kartkę otrzymał Paulus Arajuuri.

72'

Griezmann faulowany przy narożniku boiska.

1
1
71'

Pogba do Benzemy, ten odegrał piłkę Griezmannowi, który jednak strzelił obok bramki.

70'

Okres słabszej gry z obu stron. To znaczy, Francja nic już nie musi, a Finlandia nie ma argumentów.

1
67'

Francja. Schodzi: Leo Dubois. Wchodzi: Nordi Mukiele.

66'

Dubois usiadł na murawie. Finowie wybili piłkę.

1
65'

Francja panuje nad wydarzeniami na boisku i nie dopuszcza swoich rywali do pola karnego.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Teemu Pukki.

62'

Finlandia. Schodzi: Jere Uronen. Wchodzi: Pyry Soiri.

60'

To jest niemożliwe. Magiczna akcja Francuzów, kolejny raz pograli Griezmann i Benzema, ale ten pierwszy strzelił nad poprzeczką!

1
1
1
1
1
58'

W poszukiwaniu kolejnej asysty Dubois, ale stracił równowagę w polu karnym.

56'

Co za kontratak Francji! Theo Hernandez był niedościgniony na lewym skrzydle, zagrał mocno w pole karne, ale nie trafił w piłkę Martial!

56'

Z łatwością wybijają piłkę Francuzi, a konkretnie Benzema.

55'

A tymczasem szansa dla gości. Korner.

53'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Leo Dubois.

Ależ rozpędził się Griezmann, wydawało się, że kąt jest zbyt ostry, a mimo to napastnik Atletico zmieścił piłkę między bramkarzem a słupkiem!

7
1
1
2
1
52'

Mocny strzał z dystansu oddał Rabiot i Hradecky z najwyższym trudem odbija piłkę.

1
52'

Indywidualny rajd Dubois, podanie po ziemi wzdłuż pola karnego, ale nie ruszył na bliższy słupek żaden z partnerów.

51'

Uronen potrzebuje pomocy medycznej.

50'

Starcie Uronena z Dubois przy linii bocznej. Cierpi zawodnik gości, choć wydaje się, że nie było między nimi kontaktu.

49'

Ależ teraz bliski trafienia był Dubois. Zaskakujące uderzenie zza pola karnego, po którym piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

48'

Theo Hernandez potrzebuje pomocy medycznej. Został trafiony w twarz przez rywala.

1
47'

Griezmann strzelał z ostrego kąta i piłka trafiła w boczną siatkę. Będzie jednak rzut rożny, bo był w tej sytuacji rykoszet.

46'

Bez zmian w przerwie obie reprezentacje.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

komentarz

Piłkarze wracają na boisko.

45'

Minimum jedna minuta doliczona.

45'

Spokojnie grają Francuzi w końcówce pierwszej połowy. Kontrolują ten mecz.

43'

Fatalne dośrodkowanie Uronena. Nikt nie ruszył do piłki i pewnie interweniował na przedpolu Lloris.

42'

Pukki wywalczył rzut wolny parę metrów przed polem karnym Francji.

41'

Pogba bliski straty piłki we własnym polu karnym, wdał się w niepotrzebny drybling, ale ostatecznie był faulowany.

40'

Ależ luz złapali Francuzi. Jeszcze jedna efektowna akcja i zabrakło precyzji przy dośrodkowaniu Dubois. Miał jeszcze szansę do strzału z dwudziestego metra Pogba, lecz nie trafił w bramkę.

38'

Kolejna znakomita akcja Francuzów, kilka podań na jeden kontakt, wreszcie sytuację do strzału miał Benzema, ale ofiarnie zablokował go O'Shaughnessy.

36'

Strata Pogby i od razu mieliśmy dalsze podanie w stronę Pukkiego, jednak czujny był Varane i ze spokojem odegrał piłkę do własnego bramkarza.

1
35'

Schuller zagrywał na pamięć na prawą stronę, jednak nie ruszył do piłki partner z drużyny.

35'

Finowie przy piłce, ale Francja jest dobrze ustawiona. Nie ma żadnej luki, by futbolówka przedostała się pod pole karne gospodarzy.

32'

Hradecky pewnie piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu Griezmanna.

31'

Rabiot zagrywał na dalszy słupek do Benzemy, ale nieoczekiwanie przed szansą na strzelenie gola stanął Dubois. Został jednak zablokowany przez obrońcę i tylko rzut rożny dla Francji.

30'

Cała reprezentacja Finlandii ustawiona na własnej połowie i wyczekująca na jakiś błąd Francji w rozegraniu piłki.

28'

Zablokowany strzał Pogby zza pola karnego. Przycisnęli teraz Francuzi!

27'

Kąśliwe dośrodkowanie Pogby, ale dobrze ustawiony był O'Shaughnessy i wybił piłkę.

1
1
1
25'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Karim Benzema.

Co za akcja, Finowie stali jak wryci! Benzema do Griezmanna, ten łatwo zgubił w polu karnym obrońcę i wewnętrzną częścią stopy strzelił nie do obrony przy dalszym słupku!

24'

Wyjaśniają sytuację Finowie, jednak szybko oddają piłkę rywalom. Ci mogą konstruować kolejny atak pozycyjny.

1
23'

Kolejna szybka akcja gospodarzy, strzał Benzemy blokuje obrońca i będzie jeszcze jeden korner.

23'

Kimpembe strzelił zza pola karnego... tzw. uderzenie na uniknięcie kontrataku. Mocno, wysoko, nad poprzeczką.

1
22'

Kontratak Francuzów... i Hradecky w doskonałym stylu broni strzał Benzemy z pola karnego! Ależ rozklepali defensywę gości.

21'

Wysoki pressing gości i Francja łatwo traci piłkę. Coraz groźniejsi są reprezentanci Finlandii.

19'

Świetna okazja dla Finlandii. Schuller zagrywał spod linii końcowej i Vaisanen strzela nad poprzeczką!

1
19'

Nissila ze spokojem ograł Griezmanna i oddał strzał zza pola karnego. Po rykoszecie piłka leciała pod poprzeczkę, ale Lloris wybił ją poza boisko.

1
17'

Od kilku minut bardzo dobrze w środkowej strefie boiska wyglądają Finowie. Grają na jeden kontakt, potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

1
1
16'

Dalekie podanie w stronę Pohjanpalo, ale bardzo dobrze w defensywie spisał się Zouma i nie pozwolił rywalowi opanować piłki.

13'

Ciekawa próba Pogby, który dostrzegł ustawionego daleko poza własnym polem karnym Hradecky'ego. Nie wyszedł mu jednak strzał prawie z połowy boiska.

12'

Pukki urwał się francuskiej defensywie, był już w polu karnym i mógł strzelać z ostrego kąta, ale zdecydował się na podanie w kierunku Pohjanpalo... nie dotarło do adresata. Najlepsza, jak dotąd, okazja dla gości.

11'

Zaskakujący strzał Theo Hernandeza z dalszej odległości, po którym piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

10'

I ponownie Griezmann zagrywał z narożnika, ale na razie nie popełniają błędów przyjezdni.

10'

Nie patyczkował się Arajuuri i będzie jeszcze jeden rzut rożny dla Francji.

9'

Chaotycznie w obronie Finowie, lecz ostatecznie udało im się zażegnać niebezpieczeństwo.

8'

Ładna akcja Francji. Benzema na jeden kontakt do Theo Hernandeza, ale jego centrę blokują obrońcy. Korner.

6'

Dośrodkowanie Griezmanna, jednak wybili piłkę goście. Po chwili faulował jeszcze Theo Hernandez.

1
5'

Taniec Benzemy w polu karnym, próba dośrodkowania i będzie korner dla Francji.

4'

Kimpembe szukał prostopadłego podania z pominięciem drugiej linii, ale nie odczytał jego intencji Benzema, ani żaden inny partner z drużyny. Łapie piłkę Hradecky.

1
1
3'

Żółtą kartkę otrzymał Rasmus Schuller.

Wybronili się Francuzi i natychmiast ruszyli z kontratakiem. Schuller ukarany za faul taktyczny.

2'

O'Shaughnessy daleko wyrzucił piłkę z autu, lekkie zamieszanie w polu karnym i Dubois wybija piłkę na rzut rożny.