1
1
5
118'

Była możliwość pokonania uderzeniem bramkarza Barcelony. Piłka znalazła się na stopie Julesa Kounde, ale ten nie ominął skoncentrowanego i ustawionego w odpowiednim miejscu Marca-Andrego ter Stegena. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na czyste konto Niemca.

2
3
115'

Duma Katalonii gra na utrzymanie piłki na własnej połowie boiska. Sevilla FC nie ma energii do pressowania gospodarzy. Ataki podopiecznych Julena Lopeteguia nie stanowią niebezpieczeństwa dla Marca-Andrego ter Stegena, a czas ucieka.

2
1
112'

Akcja przeprowadzona przez drużynę z Sewilli z wykorzystaniem lewego skrzydła. Przyjezdni powinni przynajmniej podsumować ją dośrodkowaniem i dać swojemu napastnikowi szansę na strzelenie gola. Tymczasem zabrakło nawet dorzucenia piłki w pobliże bramki Marca-Andrego ter Stegena.

2
1
108'

Sevilla FC ma problem z groźnym zaatakowaniem bramki przeciwnika. Drużyna z Andaluzji musi sobie radzić na boisku w dziesięciu. Być może podopiecznym Julena Lopeteguia uda się jeszcze wykreować jedną szansę, jedną piłkę meczową na odebranie FC Barcelonie awansu.

1
1
3
106'

Sevilla FC. Schodzi: Joan Jordan. Wchodzi: Munir El Haddadi.

2
106'

Gra na Camp Nou została wznowiona po raz ostatni tego długiego wieczoru. Ostatni kwadrans nadziei podopiecznych Julena Lopeteguia na strzelenie gola gospodarzom i tym samym pozbawienie ich awansu do finału Pucharu Króla. Czas pokaże, czy przyjezdnych stać na przeprowadzenie skutecznego ataku.

1
105'

Pierwsza połowa dogrywki pod znakiem uderzenia na 3:0 Martina Braithwaite'a z dośrodkowania Jordiego Alby. Przyjzdni odpowiedzieli głównie wszczynaniem kłotni z prowadzącym zawody arbitrem. Sevilla FC domagała się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką Clementa Lengleta, jednak Jose Maria Sanchez Martinez nie zdecydował się dać gościom szansy na poprawienie wyniku.

5
2
3
104'

Rozgorzała potężna awantura przed przerwą w dogrywce. Sędzia na boisku, a także arbitrzy zajmujący się oceną kontrowersyjnych zdarzeń przy monitorach nie zdecydowali się na przyznanie rzutu karnego Sevilli FC. Żółta kartka dla protestującego Julena Lopeteguia, a czerwona dla zmienionego już Luuka de Jonga.

103'

Żółtą kartkę otrzymał Youssef En-Nesyri za protestowanie.

4
2
1
1
101'

Żółtą kartkę otrzymał Jules Kounde za protestowanie.

5
2
1
1
1
100'

Żółtą kartkę otrzymał Joan Jordan za protestowanie.

Sevilla FC
4
3
98'

Po ostatnim golu zmieniła się zasadniczo sytuacja w Barcelonie. Teraz to nie gospodarze, a przyjezdni muszą zainteresować się stanowczym atakowaniem i próbować poprawić wynik. 3:0 będzie premiować awansem Lionela Messiego i spółkę.

1
95'

Gol! Strzelił Martin Braithwaite. Asystował mu Jordi Alba.

FC Barcelona już na prowadzeniu nie tylko w rewanżu, ale również w dwumeczu. Jordi Alba miał dużo czasu na wykonanie precyzyjnego dośrodkowania, ułożył sobie piłkę na stopie, a wrzutka defensora została podsumowana strzałem "szczupakiem" przez Martina Braithwaite'a. Tomas Vaclik bez szans na uratowanie przyjezdnych i już na pewno wiadomo, że nie będzie na Camp Nou konkursu rzutów karnych.

30
29
15
7
11
93'

Junior Firpo zatrudnił Tomasa Vaclika uderzeniem zza pola karnego. Doświadczony golkiper był ustawiony w odpowiednim miejscu na linii bramkowej i nie dał się pokonać. Sevilla FC musi spodziewać się huraganowego ataku Blaugrany w dogrywce.

2
1
1
1
91'

Rozpoczęła się dogrywka na Camp Nou. Jeszcze przynajmniej dwa kwadranse emocji i rywalizacji o awans do finału Pucharu Króla. FC Barcelona postara się w tym okresie strzelić decydującego gola grającemu bez jednego zawodnika w polu przeciwnikowi.

4
90+4'

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Antoine Griezmann.

Piłka znalazła się w bramce Sevilli FC! Ostatnia z doliczonych przez sędziego minut i FC Barcelona odrobiła straty z Estadio Ramon Sanchez Pizjuan. Teraz Duma Katalonii w jedenastu będzie rywalizować z dziesięcioma przeciwnikami w dogrywce. Uciekła znad przepaści, kiedy drużyna z Andaluzji przygotowywała się w duchu do świętowania awansu!

68
44
12
12
20
90+2'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Fernando za przewinienie blisko własnego pola karnego.

7
90'

Doliczone cztery minuty.

2
4
1
1
5
89'
87'

Już nawet Gerard Pique angażuje się w atakowanie bramki przyjezdnych. Doświadczony defensor nie ma nic do roboty na własnej połowie boiska, dlatego postanowił w końcówce drugiej części meczu zostać napastnikiem. Jego ostatnie strącenie zostało powstrzymane przez Tomasa Vaclika.

85'

Lionel Messi strzelał w gąszcz przeciwników z kilkunastu metrów. FC Barcelona reklamuje zagranie ręką blokującego zawodnika, ale sędzia dał jej do zrozumienia, że nie ma podstaw do podyktowania rzutu karnego.

1
2
82'

Muszą mobilizować się do pościgu gospodarze. W ostatnich minutach Sevilli FC na pewno nie zabraknie energii do odpierania ataków przeciwnika. Tomas Vaclik organizuje swoich kompanów z pola, a ci ponownie nie pozwolili FC Barcelonie przedostać się w pole karne.

1
1
1
79'

Sevilla FC. Schodzi: Suso. Wchodzi: Alejandro Gomez.

78'

FC Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Ilaix Moriba.

Ilaix Moriba #27
1
76'

FC Barcelona niezmiennie ma możliwość dopadnięcia przeciwnika. Brakuje jej tylko i aż jednego gola. Kolejne uderzenie gospodarza zostało odprowadzone wzrokiem poza boisko przez Tomasa Vaclika.

3
1
1
73'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Lucas Ocampos!

Możliwość podsumowania dwumeczu uderzeniem z rzutu karnego do bramki została zmarnowana. Lucas Ocampos oddał beznadziejne uderzenie prosto w leżącego na murawie Marca-Andrego ter Stegena. FC Barcelona uratowana przez Niemca i pozostaje w kontakcie ze swoim przeciwnikiem.

30
18
7
7
9
73'

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi za niesportowe zachowanie po decyzji sędziego o przyznaniu rzutu karnego.

1
2
71'

Rzut karny dla Sevilli FC! Oscar Mingueza sfaulował w szesnastce Lucasa Ocamposa.

7
3
3
3
8
69'

Strzał Jordiego Alby może być ostatnim ostrzeżeniem dla zespołu w białych strojach. Miał dużo szczęścia i próbuje temu szczęściu pomóc. Sevilla FC znajduje się aktualnie na połowie Dumy Katalonii.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Oscar Mingueza za ostre przewinienie.

3
1
1
66'

Lionel Messi ułożył sobie piłkę blisko pola karnego przeciwnika i starał się zmusić Tomasa Vaclika do kapitulacji potężnym uderzeniem. Blisko Argentyńczyka był defensor i nie pozwolił futbolówce przejść. Kolejna akcja FC Barcelona podsumowana strzałem Jordiego Alby w poprzeczkę!

2
1
62'
60'

Godzina rywalizacji za zawodnikami i niezmiennie wynik premiujący awansem posiada Sevilla FC. Po przeprowadzeniu trzech zmian widać, że sytuacja nieco uspokoiła się. Ivan Rakitić, a także Lucas Ocampos pojawili się na boisku ze świeżym spojrzeniem.

58'

Nieciekawy obraz spotkania. Uczestnik Ligi Mistrzów broni się kurczowo na terenie FC Barcelona i nie ma nic do zaproponowania w ofensywie. Podopieczni Ronalda Koemana praktycznie nieustannie napierają na przeciwnika, ale aktualne prowadzenie nie premiuje ich awansem.

3
54'

Sevilla FC. Schodzi: Marcos Acuna. Wchodzi: Karim Rekik.

54'

Sevilla FC. Schodzi: Aleix Vidal. Wchodzi: Jesus Navas.

54'
50'

Rozegranie gospodarzy na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Futbolówka trafiła od Ousmene'a Dembele na lewe skrzydło do Jordiego Alby. Dośrodkowanie doświadczonego defensora zostało zablokowane i FC Barcelona musiała zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

48'

Widać, że Duma Katalonii podejmuje ryzyko i stara się przycisnąć przeciwnika podobnie jak miało to miejsce na początku meczu. Powstają w ten sposób wolne przestrzenie, które próbują wykorzystać przyjezdni z Estadio Ramon Sanchez Pizjuan.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa pojedynku w Barcelonie. Gospodarze mają coraz mniej czasu na odrobienie strat do przeciwnika, więc można spodziewać się ich huraganowego ataku po powrocie z szatni na boisko. Ciekawe, czy Sevilla FC poszuka gola czy skoncentruje się wyłącznie na odpieraniu ataków przeciwnika.

1
Czy Sevilla FC wyrówna po przerwie?
3
2
42'

Pozostało kilka minut na poprawienie rezultatu w pierwszej połowie obu drużynom. Futbolówka głównie na połowie Sevilli FC, ale przyjezdni od czasu do czasu odpowiadają. Strącenie piłki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zostało powstrzymane przez Marca-Andrego ter Stegena.

2
1
2
40'

FC Barcelona rozgrywa piłkę na połowie przeciwnika. Zabrakło tym razem przyspieszenia w odpowiednim momencie, dzięki czemu kompani z pola Tomasa Vaclika nie pozwolili na zatrudnienie, a tym bardziej pokonanie bramkarza.

1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Fernando za przewinienie taktyczne na Sergio Busquetsie.

Sevilla FC
2
1
1
36'

Lionel Messi zabrał się za wykonanie rzutu wolnego nieopodal pola karnego przeciwnika. Miękka wrzutka reprezentanta Argentyny nie poszybowała w odpowiednie miejsce i została poskromiona przez defensora ustawionego odpowiednio przez Tomasa Vaclika.

1
33'

Lionel Messi długo utrzymał się w posiadaniu piłki w pobliżu bramki przeciwnika. Kilkakrotnie Argentyńczyk miał możliwość oddania strzału w gąszczu defensorów i wreszcie to zrobił, ale miękka próba została wyekspediowana sprzed linii bramkowej przez Marcosa Acunę. FC Barcelona rzuciła się do ataku jeszcze raz w pierwszej połowie!

3
1
30'

Najlepsza szansa na poprawienie wyniku dla Sevilli FC. Podanie w pole karne gospodarzy do Luuka de Jonga, któremu na oddanie skutecznego uderzenia nie pozwolił Marc-Andre ter Stegen. Intuicyjna interwencja Niemca i wygarnął on futbolówkę spod nóg atakującego napastnika.

1
28'

W ostatnich minutach FC Barcelona nie jest równie zaangażowana w atakowanie. Początkowy napór gospodarzy poskutkował golem Ousmane'a Dembele. Poszukali również okazji do podwojenia prowadzenia, jednak Sevilla FC uszczelniła swoją obronę na Camp Nou.

1
1
26'

Rozegranie przyjezdnych przerwane przytomną interwencją przez Gerarda Pique. Doświadczony defensor poradził sobie z Joanem Jordanem szturmującym w kierunku bramkę Marca-Andre ter Stegena.

1
23'

Sędzia miał uwagi w kierunku ławek rezerwowych, na których podniosła się temperatura. Dużo do powiedzenia mieli współpracownicy Ronalda Koemana, których zdaniem Sevilla FC zaczęła grać zbyt agresywnie i nie spotyka się to z reakcją arbitra.

1
1
20'

Podanie Suso do Joana Jordana. Pomocnik Sevilla FC był ustawiony kilkanaście metrów od bramki FC Barcelona. Jego uderzenie bez przyjęcia, mimo to odrobinę spóźnione i defensor zdołał sparować futbolówkę na korner. Musieli zadowolić się takim stałym fragmentem gry przyjezdni.

3
1
17'

Odpowiedziała drużyna z Sewilli po trudnym dla siebie fragmencie rywalizacji na Camp Nou. Marc-Andre ter Stegen został sprawdzony uderzeniem z dystansu przez Aleixa Vidala. Niemiec interweniował na raty, odrobinę niepewnie, jednak skutecznie.

15'

Kwadrans dynamicznej rywalizacji za zawodnikami. FC Barcelona już znalazła sposób na umieszczenie piłki w bramce Tomasa Vaclika i przeprowadza kolejne dynamiczne ataki. Sevilla FC odpowiada sporadycznie i nie podnosi ciśnienia kibicom w stolicy Katalonii.

2
1
2
12'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele.

Druga szansa tego zawodnika na gola, nawet trudniejsza niż poprzednia, a tym razem wykorzystana. Trudno powiedzieć, co wyprawiała obrona z Sewilli. Przyjezdni pozwolili Ousmane'owi Dembele na swobodne bieganie po obrzeżach ich pola karnego, ułożenie sobie futbolówki na stopie i przymierzenie w okienko. FC Barcelona odrobiła połowę strat z Estadio Ramon Sanchez Pizjuan!

42
25
3
2
7
10'

Sergio Busquets zatrudnił pierwszym uderzeniem celnym Tomasa Vaclika. Odpowiednia energia strzału, ale nieodpowiednia rotacja, dlatego futbolówka poszybowała prosto w rękawice odpowiednio ustawionego bramkarza.

4
8'

Sevilla FC uspokoiła sytuację we własnym polu karnym, a nawet przetransportowała piłkę spod bramki Tomasa Vaclika pod bramkę Marca-Andrego ter Stegena. Każda minuta meczu będzie pracować na korzyść zespołu z Andaluzji.

2
5'

Podanie z prawego skrzydła w pole karne Sevilla FC. Piłka trafiła pod nogi Ousmane'a Dembele, który powinien oddać uderzenie z dogodnej pozycji do bramki strzeżonej przez Tomasa Vaclika. Składał się jednak topornie i pozwolił na interwencję rozpaczliwym wślizgiem Fernando.

3
3'

Gospodarze w klasycznych granatowo-bordowych strojach, natomiast Sevilla FC w białych koszulkach i spodenkach z czerwonymi elementami. Nie było huraganowego natarcia podopiecznych Ronalda Koemana w początkowych minutach. Przyjezdni spokojnie wymienili podania w swoich szykach obronnych.

16:28

Trening zawodników z Sewilli przed wylotem do Katalonii.

16:28

W tabeli La Ligi wyżej znajduje się FC Barcelona. Drużyna prowadzona przez Ronalda Koemana ma na koncie 53 punkty po rozegraniu 25 spotkań i jest wiceliderem. Sevilla FC znajduje się na czwartej lokacie z 48 punktami wywalczonymi w 24 kolejkach.