Jeszcze czas doliczony. United próbuje. Główkę Martiala pewnie złapał jednak Schmeichel.

Manchester United. Schodzi: Fred. Wchodzi: Amad Diallo.

83'

Leicester City. Schodzi: Jamie Vardy. Wchodzi: Hamza Choudhury. Leicester ma wszystko pod kontrolą.

78'

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho. Asystował mu Marc Albrighton. Mocne dośrodkowanie na dalszy słupek, tam zamyka niepilnowany Iheanacho i strzela pod poprzeczkę! Jeszcze bramkarz to odbił, ale już za linią! Leicester bardzo blisko półfinału!

6
3
1
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Jonny Evans.

Leicester City
1
73'
72'

Żółtą kartkę otrzymał Scott McTominay.

Manchester United
69'

Żółtą kartkę otrzymał Marc Albrighton.

67'

Bierze se do roboty United, nęka wrzutkami pole karne Leicester City.

2
1
1
2
2
64'
63'

Szykuje się POCZWÓRNA zmiana w United.

1
62'

Perez z dystansu, ale wysoko nad bramką.

59'

Uwaga, pędzi Vardy, kiwa Maguire'a jak amatora, Vardy sam na sam i... nie ma bramki, to jest niewiarygodne, jak przestrzelił!

57'

Bomba Tellesa z dystansu, ale niecelna.

56'

Niezłe dośrodkowanie w pole karne, Soyuncu jednak świetnie wybija głową. Za chwilę kolejna wrzutka Tellesa i znowu dobrze interweniuje Soyuncu.

52'

Gol! Strzelił Youri Tielemans. Asystował mu Kelechi Iheanacho. Sklepał Belg z kolegą, popędził pół boiska i strzelił mocno po ziemi. Ogromna dziura w obronie United, znowu Leicester prowadzi!

48'

WAŻNE - w przerwie meczu rozlosowano półfinały. Zwycięzca tego meczu zagra z Southampton Jana Bednarka. Drugą parę stworzą Chelsea i Manchester City.

1
2
47'

United rozgrywa, ale bez pomysłu. Leicester nie musi się wysilać.

1
1
czas Druga połowa
44'

Perez kręci rywalami, strzela zza pola karnego, ale obok bramki.

1
41'

Pogba teraz z dystansu, ale prosto do rąk Schmeichela, anemiczny strzał Francuza.

38'

Gol! Strzelił Mason Greenwood. Asystował mu Paul Pogba. W końcu wyszła akcja United! Pogba odpycha Fofanę, gra płasko w pole karne z lewej strony, van de Beek przepuszcza piłkę, Greenwood urywa się Castagne'owi i strzela nisko. Schmeichel zaskoczony, jest remis!

8
5
3
35'

Van de Beek i Greenwood zupełnie nie istnieją w grze. Bardzo wysoko gra obrona Leicester. Znów dużo walki w środku pola.

2
1
1
2
2
33'

Leicester gra daleko od bramki, ale spokojnie wymienia podania. W przeciwieństwie do United, które rozgrywa dość nerwowo.

1
1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Maguire.

29'

Leicester dalej naciska, Manchester głęboko cofnięty. Goście wszystko muszą grać na osamotnionego Martiala, ale ten nie daje rady.

25'

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho. Koszmarne wycofanie Freda, Iheanacho wychodzi sam na sam. Maguire za nim nie nadąża, napastnik mija bramkarza i daje prowadzenie Leicester City!

3
1
22'

Naciska Leicester. Wszyscy gracze z pola są na połowie rywala. Manchester broni się całą drużyną.

1
17'

Vardy wrzuca, zablokowany. Od razu dobija i świetnie to broni Henderson! Kąt był też ostry.

13'

Prawie kwadrans za nami, statystycy policzyli tylko jeden strzał Manchesteru United. Dużo fizycznych starć.

1
8'

Trochę teraz spokojniejszy fragment. Leicester prowadzi piłkę, gra powoli.

5'

Ostry wślizg Martiala w nogi Tielemansa. Sędzia jednak uznał, że najpierw trafił Francuz w piłkę, ale powtórki temu zaprzeczają. To powinna być kartka dla napastnika MU.

1
1
4'

Groźne podanie Vardy'ego do Iheanacho, ale wcześniej był spalony.

2'

Szarpie grę Manchester na skrzydłach, to może sprawiać problemy "Lisom".

czas Start meczu
Kto wygra mecz?
17:56

Sędziować będzie Andre Marriner.

17:56

To ostatni ćwierćfinał. W półfinale czekają Southampton, Manchester City i Chelsea.

17:56

Patrząc na tę parę, pomyślałoby się, że to walka o wicemistrzostwo. Jednak dziś Leicester City walczy z Manchesterem United w ćwierćfinale Pucharu Anglii. Dzień dobry, zapraszamy na relację live!