AC Milan
65' Pierre Kalulu 77' Diogo Dalot 85' Simon Kjaer 90+5' Theo Hernandez
Manchester United
48' Paul Pogba 90+4' Luke Shaw
0:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec meczu. Manchester United w ćwierćfinale Ligi Europy!

Żółtą kartkę otrzymał Theo Hernandez (AC Milan).

Żółtą kartkę otrzymał Luke Shaw (Manchester United).

Milan jeszcze w ataku, goście skupiają się na obronie. To już końcowe sekundy gry!

Sędzia doliczył 5 minut.

W dobrej sytuacji znalazł się Pogba, strzał jednak poszybował obok słupka.

Żółtą kartkę otrzymał Simon Kjaer (AC Milan).

Problemy ma Fred. Zawodnik United potrzebuje konsultacji z medykiem.

Nie potrafi Milan po raz kolejny zagrozić gościom. Gospodarze czasu mają coraz mniej.

W ataku Milan. Włoska drużyna szuka wyrównania i w konsekwencji dogrywki.

Fernandes uderzył z rzutu wolnego, Gianluigi Donnarumma dobrze się ustawił i złapał piłkę.

Żółtą kartkę otrzymał Diogo Dalot (AC Milan).

Dośrodkował Diaz, do uderzenie głową doszedł Ibrahimović. Świetnie w bramce zachował się Henderson!

AC Milan - zmiana: schodzi Rade Krunic, wchodzi Brahim Diaz.

Ożywił się Milan. Gospodarze szukają na murawie Ibrahimovicia, który przed momentem znalazł się na spalonym.

Zagranie do Alexisa Saelemaekersa, zawodnik Milanu na spalonym.

AC Milan - zmiana: schodzi Samuel Castillejo, wchodzi Zlatan Ibrahimovic.

AC Milan - zmiana: schodzi Pierre Kalulu, wchodzi Diogo Dalot.

Żółtą kartkę otrzymał Pierre Kalulu (AC Milan).

Nie potrafi Milan znaleźć sposobu na rywala. Goście są dobrze zorganizowani w defensywie.

Dwa kwadranse pozostały gospodarzom na doprowadzenie do dogrywki. Wydaje się, że Milan może mieć z tym spory problem. Miejscowi mają jednak na ławce Zlatana Ibrahimovicia.

Wejście Pogby to była dobra zmiana. Francuz oddał kolejne uderzenie, tym razem jednak niecelne.

Goście cały czas nie pozwalają Milanowi na wiele. United w ataku, gospodarze bezradni.

Greenwood uderzył, ale Gianluigi Donnarumma nie dał się zaskoczyć. United zdobywając drugą bramkę zamknie mecz.

Akcja Milanu, strzelał Alexis Saelemaekers, ale dobrze interweniował Henderson. Wcześniej chyba był jednak spalony.

Goool! Bramkę strzelił Paul Pogba (Manchester United). I jest gol dla United. W zamieszaniu w polu karnym piłkę pozwolił sobie odebrać jeden z graczy Milanu. Dopadł do niej Pogba i pokonał bramkarza. 0:1!

Czytelnicy pytają w listach na czym stoimy. Otóż na teraz awansuje Milan, United potrzebuje jednego gola.

Manchester United - zmiana: schodzi Marcus Rashford, wchodzi Paul Pogba.

Rozpoczęła się druga połowa.

Przerwa.

Zagranie do Krunicia, ten jednak przestrzelił! A do bramki miał zaledwie kilka metrów!

Strzelał Hernandez, piłkę zablokował Aaron Wan-Bissaka.

Groźny strzał oddał Alexis Saelemaekers, Henderson zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

Chcąc czy nie, ale zbliżamy się do przerwy. Przyznać należy, że po spotkaniu spodziewaliśmy się dużo więcej.

Szuka Milan premierowego trafienia, ale gospodarze przede wszystkim nie chcą stracić gola.

Minuty płyną, Milan nie pozwala gościom na wiele.

Dośrodkowanie z rogu, głową uderzał Maguire, ale piłka poszybowała ponad bramką.

Manchester United cały czas musi odpierać ataki Milanu. A czas płynie.

Szybkie wyjście United. Piłka trafiła do Freda. Bramkarz pewnie obronił.

Do dogrania z rogu doszedł Hakan Calhanoglu, strzał był jednak niecelny. W ostatnich minutach więcej z gry ma Milan.

James padł w polu karnym, ale nad stadionem słychać: Nein, keine elfmeter.

Do uderzenia doszedł Rashford, próbę zablokował Kessie.

Nikt nie chce zbytnio ryzykować. Niczym na randce z ładną dziewczyną. Każdy zły ruch i... po imprezie.

Odpowiedź Milanu. Płaski strzał oddał Franck Kessie, wprost w dobrze ustawionego Hendersona.

W końcu mamy uderzenie. Strzelał Fernandes, ale próba z ok. 15 metrów była bardzo niecelna.

James dogrywał w pole karne do Fernandesa, ale niedokładne podanie przejęli obrońcy.

Jak na razie pod bramkami niewiele się dzieje. Czekamy na pierwsze sytuacje.

Manchester United musi atakować i stara się to czynić. Jednak na razie dość chaotyczne próby gości.

Fernandes dogrywał, ale Greenwood pogubił się w polu karnym. United w ataku!

Jak na razie niewiele się dzieje. Czekamy na pierwsze okazje.

Początek meczu.

Mecz poprowadzi Felix Brych (Niemcy).

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?

Przed nami rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Europy. W pierwszym spotkaniu padł remis 1:1. AC Milan do wyrównania doprowadził w końcówce.