Baraże o ekstraklasę: Półfinały
16 cze 2021 20:30
90+6'

Dąbrowski sprezentował sytuację strzelecką da Silvie, ale rezerwowy zawodnik Arki źle przyłożył nogę do piłki i kopnął w trybuny.

38
27
3
8
10
90+6'

Nie spieszy się przyjezdnym.

46
15
2
7
13
90+5'

Piłka spadła przed pole karne, gdzie był Letniowski, ale pomocnik Arki oddał bardzo niecelny strzał.

12
9
1
3
6
90+5'

Trzeci z rzędu korner. Rozpaczliwie bronią się goście.

15
8
3
1
9
90+5'

Rzut rożny dla Arki. Jedna z ostatnich szans na wyrównanie.

13
7
2
4
10
90+3'

ŁKS już nawet nie próbuje atakować. Cały zespół gości broni się głęboko na własnej połowie.

10
9
4
3
15
90+2'

Oblężenie bramki ŁKS-u.

15
6
2
1
16
90'

Spotkanie zostanie przedłużone o minimum sześć minut.

15
9
8
1
19
90'

Zaskakujący strzał Rosołka z ostrego kąta, ale ponownie kapitalnie broni Malarz!

11
8
4
2
5
88'

ŁKS broni się bardzo głęboko. Arka ma sporo okazji do dośrodkowań.

5
2
3
3
10
87'

Złe, zbyt niskie dośrodkowanie Kasperkiewicza. Bez problemu wybijają piłkę goście.

4
2
2
86'
86'

ŁKS Łódź. Schodzi: Pirulo. Wchodzi: Tomasz Nawotka.

85'

ŁKS Łódź. Schodzi: Maksymilian Rozwandowicz. Wchodzi: Oskar Koprowski.

wchodzi Wchodzi
Oskar Koprowski #14
schodzi Schodzi
2
1
83'

Deja oddał płaski, dość zaskakujący strzał z rzutu wolnego. Piłka zmierzała do bramki przy bliższym słupku, ale nie dał się zaskoczyć Malarz.

6
5
1
3
5
83'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Wolski. Za faul na Siemaszce tuż przed polem karnym.

ŁKS Łódź
5
3
2
2
6
82'

Rozpaczliwe ataki Arki, która stara się doprowadzić do wyrównania.

6
3
4
2
2
81'

Bardzo nieudany strzał Letniowskiego zza "szesnastki". Piłka poszybowała wyraźnie nad poprzeczką.

4
1
1
3
4
80'

Potężny strzał z rzutu wolnego oddał Deja! Malarz miał spore problemy, ale ostatecznie złapał piłkę.

7
2
7
79'

Żółtą kartkę otrzymał Pirulo.

ŁKS Łódź
9
1
6
77'

Zderzenie głowami Marciniaka i Alemana. Sędzia szybko wezwał służby medyczne na murawę.

5
2
3
76'
75'

Arka ruszyła z szybkim kontratakiem, dośrodkowanie z lewej strony, po którym nad poprzeczką główkował Aleman.

6
1
2
1
74'

Trąbka upadł w polu karnym Arki. Zawodnik gości domaga się rzutu karnego, ale sędzia Marciniak nie użył gwizdka.

4
1
2
3
72'

Mocny, ale bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Deja.

4
3
3
3
71'

ŁKS przed szansą na drugiego gola, ale tym razem nie popisał się przy dośrodkowaniu Pirulo. Zbyt wysoko podniósł piłkę, w związku z czym Kajzer miał sporo czasu na skuteczną interwencję.

2
2
4
1
2
71'
69'

Zaczęło się spieszyć gospodarzom. ŁKS z kolei bardzo spokojnie rozgrywa piłkę i celebruje każde wybicie ze stałego fragmentu.

4
2
2
7
67'

Malarz łapie piłkę na linii bramkowej po strzale głową Dancha z pięciu metrów!

7
9
3
2
8
66'

Korner dla Arki.

6
1
1
5
66'

ŁKS solidnie popracował w drugiej połowie na tego gola. O ile w pierwszej dominacja Arki nie podlegała dyskusji, o tyle po przerwie łodzianie wyszli na boisko całkowicie odmienieni.

8
3
2
2
7
64'

Gol! Strzelił Pirulo. Asystował mu Antonio Dominguez.

Ależ pogubili się teraz piłkarze Arki. Pirulo miał mnóstwo miejsca przed polem karnym i popisał się niezwykle precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku. Goście na prowadzeniu!

44
33
5
17
24
63'

Świetna akcja gości! Ricardinho zaimponował kontrolą piłki w polu karnym Arki, strzelił przy bliższym słupku, ale nie dał się zaskoczyć Kajzer!

8
5
2
1
62'

Atak pozycyjny ŁKS-u, ale niewiele z tego wynika. Dobrze jest dziś zorganizowana Arka w defensywie.

3
3
60'

Rosołek ofiarnie powalczył o piłkę, trafiła ona do Letniowskiego, który pokusił się o strzał z dystansu, ale został zablokowany przez Rozwandowicza.

3
3
1
1
2
59'
58'

Kolejne problemy zdrowotne Dankowskiego.

4
2
5
57'

Letniowski popisał się kolejnym dobrym dośrodkowaniem z rzutu wolnego, po którym do strzału doszedł Deja, ale nieczysto trafił w piłkę i goście zdołali oddalić zagrożenie od własnej bramki.

1
2
1
54'

Ależ teraz się zakotłowało w polu karnym Arki. Rozwandowicz oddał lekki, płaski strzał z rzutu wolnego z ponad trzydziestu metrów, ale nieoczekiwanie sprawił on sporo problemów Kajzerowi!

6
4
5
1
53'

Dankowski potrzebował wizyty lekarza na boisku.

1
1
4
52'

Dankowski bliski straty piłki i narażenia swojego zespołu na kontrę, ale sędzia Marciniak ostatecznie odgwizdał faul Alemana.

1
1
2
4
51'

ŁKS próbuje dłużej utrzymać się przy piłce na początku drugiej połowy.

4
1
1
3
48'

Hiszpański potrzebuje pomocy medycznej.

2
3
1
47'

Hiszpański składał się do strzału na dwudziestym metrze, ale zamiast w piłkę trafił w interweniującego Rozwandowicza. Gra przerwana.

4
1
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania w Gdyni!

6
3
19:40

Piłkarze wracają na boisko. Za chwilę początek drugiej połowy.

1
1
19:40

Do przerwy w Gdyni bez bramek.

2
1
45+3'

W ostatnim czasie niewiele dzieje się na boisku.

1
1
1
3
45'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty do pierwszej połowy.

2
1
1
2
43'

Ładna akcja łodzian. Pograli na jeden kontakt Pirulo z Ricardinho, ale ten pierwszy oddał nieprzygotowany strzał dwudziestego metra i został zablokowany. Wydaje się, że goście mogli to lepiej wykończyć.

1
3
4
2
5
40'

Po kolejnym dalekim wyrzucie piłki z autu przypadkowy strzał oddał Deja, ale nie trafił w bramkę.

2
2
2
3
39'

Kontratak Arki, nieźle się to zapowiadało, ale zepsuł wszystko złym dośrodkowaniem Rosołek. Obrońcy ŁKS-u nie zostali nawet zmuszeni do interwencji.

1
4
1
7
37'

Nie wyszło dośrodkowanie Letniowskiemu. Musiał kontrolować sytuację Malarz, by piłka nie wpadła mu za kołnierz, ale dobrze obliczył tor jej lotu bramkarz przyjezdnych.

4
1
3
37'

Na boisku zameldowały się służby medycznej, ale ostatecznie Malarzowi nic nie jest. Gra wznowiona.

1
1
1
2
36'

Świetna interwencja Malarza po strzale głową Marcjanika z ostrego kąta! Bramkarz ŁKS-u doznał jeszcze przy tym jakiegoś urazu.

4
2
2
2
35'

Ricardinho brzydko faulował Żebrowskiego. I tym razem jednak bez kartki.

3
2
1
1
34'

Seria rzutów rożnych dla gospodarzy.

2
3
2
1
5
32'

Aleman strzelał, ale wyszło z tego dośrodkowanie, po którym niecelnie główkował Danch.

1
2
1
1
5
31'

Będzie rzut rożny dla Arki po dośrodkowaniu Hiszpańskiego i interwencji Morosa Gracii.

2
2
2
31'

Spotkanie w ostatnich minutach bardzo się wyrównało. Co ciekawe, Arka jeszcze bez celnego strzału. I to nawet mimo zdecydowanej przewagi w pierwszym kwadransie.

2
3
30'

Spore zamieszanie w polu karnym ŁKS-u, ale ostatecznie łapie piłkę Malarz.

2
29'

Złe dośrodkowanie Valcarce z lewej strony i pewnie łapie piłkę na przedpolu Malarz.

2
1
2
29'

Żółtą kartkę otrzymał Juliusz Letniowski. Doigrali się gospodarze. Kolejny nieudany wślizg, tym razem Letniowskiego w nogi Pirulo.

2
1
1
3
27'

Piękna akcja ŁKS-u, Ricardinho był w sytuacji sam na sam z Kajzerem, ale uderzył lekko i prosto w niego! To powinien być gol dla gości!

2
1
5
2
26'

Deja faulował taktycznie Ricardinho. Zawodnik ŁKS-u domagał się żółtej kartki dla swojego rywala, ale sędzia Marciniak postanowił inaczej.

2
1
4
26'

Arka wybija piłkę w aut.

3
1
3
26'

W odpowiedzi kontratak ŁKS-u i będzie korner dla gości.

5
3
25'

Ależ teraz nie popisał się Rosołek. ŁKS stracił piłkę przed własnym polem karnym, jednak napastnik Arki nie potrafił opanować futbolówki. Gdyby to zrobił, miałby przed sobą tylko bramkarza.

3
3
1
24'

Świetna centra Letniowskiego z rzutu rożnego, po którym nad poprzeczką główkował Żebrowski! Ależ szansę mieli gdynianie!

3
23'

Rosołek opanował piłkę w polu karnym po dalekim wyrzucie z autu, lecz zdołał go zablokować Klimczak.

22'

Goście przed szansą z rzutu wolnego, ale nie popisał się przy dośrodkowaniu Dominguez i piłkarze Arki oddalili zagrożenie od własnej bramki.

2
3
19'

Deja założył siatkę rywalowi, zagrał po linii do Żebrowskiego, ale ten przegrał pojedynek na skrzydle i grę wznowi Malarz.

3
1
18'

Gra została szybko wznowiona. W międzyczasie Moros Gracia zbiegł do linii bocznej, by zatamować krwotok z nosa.

3
17'

Sędzia przerwał mecz ze względu na odpalone race przez kibiców Arki.

1
4
4
16'

Celny strzał Pirulo z dystansu, ale łatwo poradził sobie z nim Kajzer.

4
1
2
14'

ŁKS wreszcie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce. Na razie jednak tylko na własnej połowie.

3
1
1
1
13'

Deja pokusił się o uderzenie bez przyjęcia z trzydziestu metrów, lecz piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

1
2
2
12'

Żebrowski nieczysto trafił w piłkę po centrze z rzutu rożnego. Futbolówka przeleciała wyraźnie obok słupka.

3
5
2
1
11'

Dobre dośrodkowanie Letniowskiego z rzutu wolnego, ale wybijają piłkę goście na rzut rożny. Arkowcy domagają się jeszcze rzutu karnego za rzekome zagranie ręką jednego z rywali, ale sędzia Marciniak decyduje inaczej.

1
1
1
2
9'

Mocny, ale i bardzo niecelny strzał Żebrowskiego z ostrego kąta. Ależ energetyczni są gdynianie w pierwszych minutach. To jest prawdziwe oblężenie bramki gości.

4
1
1
2
8'

Kolejna akcja Arki, pograli w duecie Aleman i Valcarce, ale odegranie tego pierwszego było niedokładne. Przy odrobinie precyzji Valcarce miałby idealnie wystawioną piłkę na szesnastym metrze.

3
2
2
7'

Spore problemy ŁKS-u w defensywie. Łodzianie zepchnięci głęboko we własne pole karne.

4
1
1
2
6'

Nieudane zagranie Kasperkiewicza na kilkadziesiąt metrów. Piłka oddana za darmo gościom z Łodzi.

1
5
1
2
5'

Aleman rozprowadził kolejną akcję Arki, zagranie na prawą stronę do Hiszpańskiego, ale ten za długo zwlekał z dośrodkowaniem i zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

4
1
2
1
4'

Przycisnęli gdynianie! Dobry strzał Alemana z szesnastego metra, po którym piłka o centymetry minęła bramkę ŁKS-u!

9
2
1
4
2'

Dośrodkowanie Alemana z rzutu rożnego, piłka spadła na dalszym słupku, gdzie akcję zamykał Deja, jednak strzelił wyraźnie nad poprzeczką. To była dobra okazja dla gospodarzy.

4
1
1
2
2'

Pierwszy rzut rożny dla Arki.

6
3
3
1'

Gramy! Arka w żółto-niebieskich strojach, ŁKS na czarno.

9
5
19:40

Jeśli Arka dziś wygra, to finał baraży również odbędzie się na stadionie w Gdyni. Wygrana ŁKS-u w dzisiejszym meczu oznacza finał baraży z Górnikiem Łęczna w Łodzi.

6
1
1
1
2
19:40

Tymczasem w Gdyni piłkarze wychodzą już na boisko.

4
1
19:40

Zakończyło się spotkanie w Tychach. Górnik Łęczna po rzutach karnych wygrał z GKS-em i tym samym awansował do finału baraży.

5
2
1
1
19:40

Początek meczu opóźni się o kwadrans ze względu na dogrywkę w spotkaniu GKS Tychy - Górnik Łęczna.

1
2
1
19:40

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Szymon Marciniak z Płocka, czyli jeden z najlepszych polskich arbitrów.

2
1
3
1
19:40

Przypomnijmy, że w barażach nie ma meczów rewanżowych. Jeśli po dziewięćdziesięciu minutach będzie utrzymywał się remis, czekać nas będzie dogrywka. A później ewentualny konkurs rzutów karnych.