1
1
1
90+2'

W polu karnym Legii padł Dominik Furman. Sędzia nakazał jednak grać dalej. Później była chyba analiza VAR, po której decyzja nie została zmieniona.

7
8
6
4
13
90'

Wydawało się, że będzie czerwona kartka dla bramkarza Wisły Płock. Na spalonym był jednak Luquinhas.

2
5
5
3
1
90'

Doliczone pięć minut.

5
2
2
5
90'

Uderzenie z dystansu na bramkę Legii. Dobrze ten strzał zablokował Maik Nawrocki.

2
4
3
2
1
88'

Poprzeczka uratowała Legię przed stratą gola! Ładny strzał z około 15 metrów oddał Radosław Cielemęcki!

6
6
2
4
9
87'

Legia dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

8
5
3
1
85'

Legia rozgrywa piłkę na połowie Wisły Płock.

6
6
1
4
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Artur Jędrzejczyk.

7
2
1
3
82'

Na indywidualną akcję zdecydował się Luquinhas. Został jednak zatrzymany przed polem karnym Wisły Płock.

3
1
1
1
80'
80'

Legia Warszawa. Schodzi: Ernest Muci. Wchodzi: Luquinhas.

2
4
1
3
80'

Dogranie przed bramkę Legii. Dobrze piłkę wybił Lindsay Rose.

1
1
1
1
78'
77'

Kacper Tobiasz daleko wyszedł z bramki i dobrze wybił piłkę. Było groźnie, ale świetnie spisał się bramkarz Legii.

1
1
1
75'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę Legii. Niecelnie główkował Jakub Rzeźniczak.

5
2
2
71'

Dobrze w defensywie spisał się Lindsay Rose. Obrońca Legii wybił piłkę po groźnym dograniu Kocyły.

3
2
1
2
3
68'

Kacper Skibicki wyłożył piłkę w polu karnym Wisły. Na futbolówkę nabiegł Ernest Muci i zupełnie niepilnowany oddał niecelny strzał z 12 metrów. To powinien być gol!

4
8
2
6
68'

Maciej Rosołek padł w polu karnym Wisły. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

4
2
4
1
67'

Ładne uderzenie Rasaka z około 20 metrów. Dobrze interweniował Kacper Tobiasz.

2
2
1
2
66'

Dawid Kocyła oddał mocny strzał z dystansu. Kacper Tobiasz odbił piłkę, a po chwili wybił ją Joel Abu Hanna.

1
3
2
65'
64'

Ernest Muci dryblował przed polem karnym Wisły. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

3
1
2
62'

Nie jest to porywające widowisko. Więcej walki w środku pola niż składnych, ofensywnych akcji.

1
4
1
2
1
61'

Wracamy do gry.

1
1
1
59'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Legii.

2
2
55'

Brakuje dobrych sytuacji w tym spotkaniu. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
1
2
52'

Z dystansu niecelnie strzelał Dawid Kocyła.

1
1
3
Czy Wisła Płock strzeli w tym meczu bramkę?
1
50'

Mateusz Szwoch oddał techniczny strzał z około 18 metrów. Piłka przeleciała minimalnie obok bramki Legii.

1
1
4
komentarz

1
48'

Sporo teraz niedokładności w środkowej strefie boiska.

1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
46'
45+1'

Jeszcze gra toczy się na połowie Legii. Z kilkunastu metrów niecelnie strzelał Mateusz Szwoch.

2
2
1
44'

Joel Abu Hanna zablokował groźne dośrodkowanie Zbozienia. Po chwili piłkę przejął Kacper Tobiasz.

1
44'

Rzut wolny dla Legii. Zagranie w pole karne Wisły, lecz piłka wyleciała poza boisko.

1
1
2
41'

Joel Abu Hanna zagrywał w pole karne Wisły Płock. Piłkę pewnie złapał Krzysztof Kamiński.

1
2
1
1
38'

Z pierwszej piłki zza pola karnego strzelał Bartosz Slisz. Ten strzał został zablokowany. Chwilę później niecelnie uderzył Josue.

1
1
2
37'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Piłkę dogrywał Mateusz Szwoch. Główkował jeden z zawodników Wisły, lecz ten strzał w ostatniej chwili został zablokowany. Chwilę później z dystansu niecelnie strzelał Kacper Skibicki.

1
2
2
2
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Maik Nawrocki. Faulowany był Patryk Tuszyński.

Legia Warszawa
3
3
5
34'

Legia szuka okazji na podwyższenie prowadzenia.

10
4
1
3
32'

Zagranie z rzutu wolnego przed bramkę gości w wykonaniu Josue. Piłkę wybił Krzysztof Kamiński.

2
1
1
2
31'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Tomasik. Faulowany na wysokości pola karnego Wisły był Kacper Skibicki.

Wisła Płock
4
3
1
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dusan Lagator.

Wisła Płock
1
2
2
3
28'

Gol! Strzelił Ernest Muci.

Kapitalna bramka! Fantastyczny strzał z dystansu oddał Ernest Muci! Znakomite uderzenie, po którym piłka wpadła do siatki Wisły Płock!

1
25'

Brakuje dobrych sytuacji w tym spotkaniu. Ostatnie minuty słabsze w wykonaniu obu drużyn.

2
2
1
1
2
22'

Tym razem dośrodkowanie w pole karne Wisły w wykonaniu Skibickiego. Znów jednak zabrakło uderzenia na bramkę gości.

1
2
1
2
20'

"Centrostrzał" w wykonaniu Tomasika. Piłka przeleciała tuż obok bramki, a po chwili została wybita na rzut rożny.

1
19'

Wisła Płock szuka okazji na gola. Legia miewa problemy w defensywie, ale jak na razie wynik bezbramkowy.

3
1
3
1
3
16'

Zza pola karnego strzelał Damian Rasak. Uderzenie zostało zablokowane.

2
3
14'

Blisko o gola dla Wisły Płock! Po dośrodkowaniu przed bramkę Legii główkował Patryk Tuszyński. Piłkę z linii bramkowej wybił Maik Nawrocki.

3
1
3
2
3
13'

Przed bramkę Legii dogrywał Piotr Tomasik. Wrzutka groźna, ale jednak minimalnie zbyt mocna.

4
3
3
3
3
12'

Maciej Rosołek oddał ładny strzał z pola karnego. Dobrze interweniował jednak Krzysztof Kamiński.

5
3
2
2
3
11'

Legia przejęła inicjatywę na boisku. Gra toczy się teraz na połowie gości.

5
2
1
2
3
10'

Ładne dośrodkowanie w wykonaniu Joela Abu Hanny. Zabrakło już jednak uderzenia na bramkę gości.

3
1
1
3
2
8'

Ernest Muci szukał dośrodkowania w pole karne Wisły Płock. Wrzutka jednak zbyt mocna.

1
2
5'

Z dystansu niecelnie strzelał Bartosz Slisz.

2
2
1
3'

Ładną akcją w polu karnym Legii popisał się Patryk Tuszyński. Napastnik Wisły odgrywał jeszcze do Dawida Kocyły, którego strzał został zablokowany.

3
1
1
1
2'

Jak na razie częściej przy piłce zespół Wisły. Gra toczy się na połowie Legii.

3
1
19:02

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

1
2
19:02

19:02

- Od pierwszej kolejki mamy być drużyną waleczną, zawziętą i z charakterem, żeby kibice nie musieli się za nas wstydzić - mówi trener Wisły Płock Maciej Bartoszek.

1
19:02

- We wtorek gramy o naszą przyszłość w Europie i chcemy zrobić tak, żeby nasi piłkarze byli wypoczęci. Planujemy wiele zmian w meczu z Wisłą Płock - mówi trener Legii Czesław Michniewicz przed konfrontacją z "Nafciarzami".

Kto wygra mecz?
Wisła Płock
Spotkanie zakończy się remisem
2
19:02

Spotkanie poprowadzi Damian Kos (Wejherowo).

1
1
19:02

Przed nami spotkanie 1. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Wisłą Płock. Początek meczu o godzinie 20:00.