Górnik Zabrze na połowie Pogoni, ale taktyka miliona podań niewiele daje.

3
6
2
86'

Dadok płasko w pole karne, Krawczyk wślizgiem atakował piłkę, ale zabrakło centymetrów.

5
7
4
1
8
86'

Portowcy już wyraźnie oszczędzają siły przed spotkaniem z NK Osijek.

19
3
3
1
83'

Minuty płyną, Pogoń nie pozwala na wiele zabrzanom.

17
6
2
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alasana Manneh.

Górnik Zabrze
9
8
4
4
5
77'

Opatrywany jest Wiśniewski, to efekt starcia z Parzyszkiem.

1
1
5
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Parzyszek.

Pogoń Szczecin
2
2
3
1
12
75'

Kwadrans do końca. Górnik momentami ma problemy z wyjściem z własnej połowy. Pogoń coraz bliżej pozycji lidera PKO Ekstraklasy.

14
5
2
4
2
72'

Górnik częściej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynik. Pogoń ma mecz pod kontrolą.

4
7
2
4
69'

Górnik Zabrze. Schodzi: Filip Bainović. Wchodzi: Adrian Dziedzic.

8
66'

Gol! Strzelił Kacper Kozłowski. To się nazywa wejście! Pierwszy kontakt z piłką, Kozłowski minął kilku rywali i uderzył tuż przy słupku. Wartość zawodnicza podskoczyła o kolejny milion. 2:0!

103
38
1
5
11
66'
66'
64'

Nowak wpadł z piłką w pole karne, w ostatnim momencie Konstantinos Triantafyllopoulos wybił piłkę na korner.

3
1
komentarz

1
1
58'

W końcu mamy uderzenie. Próba Nowaka poszybowała ponad bramką.

3
2
4
1
57'

Sporo gry w środku pola, brak celnych strzałów. Pogoń z każdą minutą bliżej wygranej.

2
2
2
54'

Zagranie za plecy obrońców do Zahovicia, snajper Pogoni został zablokowany.

3
2
1
6
51'

Wciąż nic nie potrafi zdziałać Górnik, to Pogoń cały czas wydaje się konkretniejsza, ale brakuje konkretów.

4
3
2
48'

To mogła być groźna akcja Pogoni, ale zabrakło uderzenia. Piłka w rękach Sandomierskiego.

7
1
3
3
46'

1
43'

Mocny strzał oddal Jean Carlos, ale wprost w bramkarza.

9
2
2
2
2
42'

Dwie próby zabrzan, Stipica był jednak czujny i wyłapał piłkę na przedpolu.

10
1
1
4
40'

Kurzawa ostro dośrodkował z rzutu wolnego, Sandomierski tak piąstkował piłkę, że trafił w obrońcę. Na swoje szczęście uratował sytuację.

7
5
5
2
38'

Pogoń wciąż ma więcej z gry. Górnik głównie się broni, a przecież przegrywa.

9
5
3
3
3
35'

Pogoń prowadzi i wciąż atakuje. Przed momentem Smoliński wyłożył piłkę na siódmy metr, ale nie miał kto jej wbić do siatki.

19
4
3
3
6
33'

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. Asystował mu Jean Carlos Silva. Dośrodkował z lewej strony Carlos, a Kucharczyk precyzyjnym strzałem głową z ok. 10 metrów pokonał Sandomierskiego. 1:0!

81
27
10
14
22
31'

Nowak dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę wybili obrońcy Pogoni.

1
29'

Cały czas aktywniejsi w ofensywie są Portowcy, ale wciąż brakuje klarownych szans bramkowych.

5
2
26'

Kucharczyk dośrodkował z prawej strony, ale nikt nie doszedł do piłki i nie zamknął akcji.

1
3
1
8
23'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Zaczynamy się niecierpliwić.

3
2
1
20'

Rzut rożny dla zabrzan. Niewielkie zamieszanie, ale piłkę złapał Stipica.

7
3
2
4
1
19'

Jest w końcu strzał. Próba Zahovicia, ale zawodnik Pogoni został zablokowany.

1
4
16'

Wyraźna przewaga Pogoni. Górnik skupieni na defensywie, na teraz zadowolony z punkty. Tylko, gdzie te strzały i akcje?

7
1
2
2
1
13'

Coraz ciekawiej wyglądają akcje Portowców. Brakuje jeszcze strzałów, ale zaczyna się to kleić.

10
1
2
5
10'

Jak na razie to szaleństwa nie ma. Nikt nie chce ryzykować, trochę aktywniejsza jest Pogoń. Górnik czeka na swój moment.

3
1
1
1
1
7'

Jean Carlos składał się do uderzenia, ale w ostatnim momencie w polu karnym zablokował go obrońca.

2
2
2
1
2
5'

Jak na razie mecz toczy się w środku pola. Brakuje okazji pod bramkami.

2
1
1
1
2'

Błąd Portowców na własnej połowie, piłkę przejął Nowak, ale gospodarze naprawili to, co zepsuli wcześniej.