3
4
5
90+3'

Niemal z narożnika pola karnego strzelał Jan Grzesik! Śląsk przed stratą gola uratowała poprzeczka!

15
4
5
8
14
90+3'

Jeszcze do ataku rusza Warta Poznań.

20
4
1
3
6
90+2'

Z dystansu strzelał Fabian Piasecki. Bramkarz Warty nie dał się zaskoczyć.

9
4
1
90'

Doliczone cztery minuty.

6
3
2
1
2
89'

Z dystansu niecelnie strzelał Robert Pich.

6
4
2
7
4
88'

W końcówce spotkania brakuje akcji ofensywnych - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
4
2
1
85'

Warta przy piłce. Gra toczy się jednak w środkowej strefie boiska.

10
1
2
2
3
82'

Tempo meczu nieco opadło.

1
1
1
3
9
80'

Śląsk ruszył do ataku i szuka okazji na gola.

6
8
1
5
76'

Gol! Strzelił Mateusz Czyżycki.

2:2 we Wrocławiu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka została wybita. Tuż za polem karnym WKS-u dopadł do niej Mateusz Czyżycki i uderzył na bramkę gospodarzy. Piłka odbiła się od jednego z zawodników Śląska, a dokładniej Szymona Lewkota i wpadła do siatki.

45
29
6
8
21
76'
76'
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Trałka.

Warta Poznań
3
2
1
4
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Szymon Lewkot.

Śląsk Wrocław
1
1
2
71'

Ładna wrzutka Erika Exposito przed bramkę Warty. Dobrze jednak interweniował Adrian Lis.

3
2
2
69'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Ładna wrzutka, ale zabrakło uderzenia i piłka wyleciała poza boisko.

2
68'

Zdecydowaną przewagę mają wrocławianie w drugiej połowie spotkania. Gospodarze są zdecydowanie częściej przy piłce.

2
2
1
1
komentarz

64'
63'

Gol! Strzelił Erik Exposito.

Świetnie to zrobił Erik Exposito! Napastnik Śląska przyjął sobie piłkę przed polem karnym Warty, minął obrońcę i oddał strzał zza pola karnego. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki! 2:1 prowadzi Śląsk Wrocław!

25
19
4
5
11
59'

Niecelnie na bramkę Warty Poznań uderzył Łukasz Bejger.

4
2
Czy to spotkanie zakończy się remisem?
1
1
1
57'

Dośrodkowanie Pawłowskiego, jednak zbyt mocne i piłka poza boiskiem.

2
2
56'

Znów dobra okazja dla Śląska. Sytuację wypracował sobie Erik Exposito, lecz z kilkunastu metrów oddał niecelny strzał.

3
1
1
1
54'

Pich podał do Stigleca. Ten strzelał z około 20 metrów, lecz to było uderzenie niecelne.

5
2
1
1
1
53'

Śląsk utrzymuje się przy piłce i rozgrywa ją na połowie Warty.

9
7
3
1
5
50'

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Bartłomiej Pawłowski.

Świetna akcja Roberta Picha! Po podaniu od Pawłowskiego pomocnik Śląska minął rywala, zbiegł ze skrzydła w pole karne i z kilku metrów skierował piłkę do bramki Warty! 1:1!