Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22' Wiktor Biedrzycki 28' Adam Radwański 66' Piotr Wlazło 90+8' Piotr Wlazło
Wisła Kraków
56' Georgij Żukow 80' Konrad Gruszkowski 90' Maciej Sadlok
2:2

Koniec! Wisła ratuje punkt w derbach!

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło.

Jeszcze Wisła walczy o wygraną, jest bliżej ostatniej szansy.

Kliment w polu karnym na Sobola, ale nie ma gola!

Odpowiedź Niecieczy, piłka na Czarnowskiego i... słupek!

Gol! Strzelił Maciej Sadlok. Asystował mu Dor Hugi. Dośrodkowanie z narożnika boiska, Sadlok frunie w powietrzu, strzela prosto w Loskę, ale bramkarz źle odbija piłkę i mamy wyrównanie!

Wisła sprawia wrażenie bezradnej, Nieciecza jakby miała mecz pod kontrolą.

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Gruszkowski.

Wymiana ciosów, ale dość nieporadna i chaotyczna. Mimo wszystko lepsze wrażenie sprawia Nieciecza.

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Muris Mesanović. Wchodzi: Patrik Czarnowski.

Wisła Kraków. Schodzi: Yaw Yeboah. Wchodzi: Dor Hugi.

Gol! Strzelił Piotr Wlazło. Perfekcyjny strzał z rzutu wolnego!

Chociaż teraz świetnie Hlousek i o centymetry mija się z piłką Mesanović...

Wisła się nakręca, tworzy coraz częściej zagrożenie pod bramką gospodarzy.

Gol! Strzelił Georgij Żukow. Asystował mu Konrad Gruszkowski. Dośrodkowanie, sprytny strzał z powietrza nieobstawionego Żukowa i mamy niespodziewany remis!

Gra wznowiona, Wisła rozgrywa powoli.

Przerwa trwa, ale czas leci. Ewentualnie to nie race, tylko coś spoza terenu stadionu, może z pól uprawnych...

Race odpalone, biały dym nad murawą. Sędzia musi zatrzymać grę, ograniczona widoczność.

Uprzedzamy: nie, nie wybrali papieża w Niecieczy.

Wracamy do gry! Zobaczymy lepszą Wisłę?

Przerwa! Prowadzi Nieciecza, ale gdyby nie Biegański, byłoby już pewnie po zabawie.

Dwie minuty doliczone, Wisła jeszcze coś próbuje.

Świetny rajd Grzybka, jest w polu karnym, wystawia urywającemu się Mesanoviciowi, a ten z bliska w Biegańskiego! To powinno być 2:0!

Piłka w siatce po strzale Klimenta, ale gol nieuznany! Napastnik spalił akcję.

Yeboah uderza, ale prosto w mur...

Rzut wolny dla Wisły, Kliment faulowany pod polem karnym.

Przerwa w grze, popchnięty Yeboah wpadł na Klimenta i obaj się zderzyli. Skrzydłowy Wisły ucierpiał. Sędzia nie odgwizdał faulu na graczu z Krakowa, to jest ciekawe.

Bomba Frydrycha z dystansu, huh! Ze świstem nad poprzeczką.

Gol! Strzelił Adam Radwański. Asystował mu Mateusz Grzybek. Obrona Wisły rozklepana, Biegański spodziewa się miękkiej wrzutki i odkrywa bliższy słupek, a przy nim właśnie Radwański uderza. Nieciecza prowadzi!

Co teraz zepsuła Nieciecza, to się w głowie nie mieści! Grzybek wypuszcza Mesanovicia, ten mija Biegańskiego i dorzuca Radwańskiemu na woleja, ale ten pudłuje na pustą bramkę! Do tego Bośniak spalił akcję... Cóż, witamy w Ekstraklasie!

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Biedrzycki.

Trochę Wisła zaczyna wypychać rywala, robi się mecz walki.

Kapitalna centra, Grzybek jest nieobstawiony, ale dopada go Biegański i zatrzymuje akcję! Nastolatek bohaterem pierwszego kwadransa. Wisła nie stworzyła jeszcze akcji pod bramką.

Strzał z dystansu jednego z graczy "Słoni", ale obok bramki. Przyparta do muru Wisła, ale nieco spadła intensywność gry gospodarzy.

Nieciecza nie rusza się z połowy Wisły.

Zdecydowanie tempo akcjom Niecieczy nadaje Adam Radwański.

Termalica się nakręca. Prostopadła piłka na Grzybka, sam na sam i świetnie to broni Biegański! 19-letni debiutant w bramce Wisły!

Na razie przewaga Bruk-Betu, z łatwością wbija się w pole karne, ale tam brakuje ostatniego podania.

Zaczynamy derby Małopolski! Sędziuje Tomasz Kwiatkowski.

Dzień dobry, zapraszamy na relację z drugiego sobotniego meczu PKO Ekstraklasy. Burk-Bet Termalica Nieciecza zagra z Wisłą Kraków!