2
1
2
87'

Pozostało jeszcze kilka minut na poprawienie wyniku i piłkarze defensywni Pogoni Szczecin muszą solidnie popracować. Interweniował z powodzeniem Benedikt Zech i nie pozwolił Jakubowi Sangowskiemu na stoczenie pojedynku z Dante Stipicą. Nie trzeba było długo czekać na interwencję Luisa Maty.

1
2
84'

Gol! Strzelił Robert Ivanov.

Warta Poznań postawiła na swoim i doprowadziła do remisu w osłabieniu! Robert Ivanov oddał uderzenie głową do siatki. Świetnie prezentujący się od początku spotkania zawodnik dopadł do piłki, która po wrzucie z autu ominęła całe towarzystwo w polu karnym Pogoni Szczecin.

54
31
11
8
29
81'

Piotr Tworek wykorzystał komplet zmian.

5
2
1
2
77'

Już dwa uderzenia oddane po wejściu na boisko przez Alexandra Gorgona. Pierwsze z nich prosto w najbliżej ustawionego przeciwnika, a drugie kompletnie niecelne. Generalnie spotkanie bez licznych, trudnych egzaminów dla Adriana Lisa oraz Dantego Stipicy.

1
74'
72'

Zapachniało wyrównaniem po ataku indywidualnym Mario Rodrigueza. Wprowadzony z ławki rezerwowych zawodnik dostał podanie od Roberta Ivanova, zatańczył z Portowcami w polu karnym, tyle że zabrakło dokładnego strzału z kilkunastu metrów. Dante Stipica niezmiennie bez interwencji.

3
2
2
70'

Niesiona dopingiem Pogoń Szczecin przybliża się do zwycięstwa, chociaż ponownie jest oszczędna w konkrety w ofensywie. Przed momentem Damian Dąbrowski zabrał się za wykonanie rzutu rożnego, ale swoim beznadziejnym dośrodkowaniem nie dał żadnemu z Portowców szansy na skierowanie piłki do siatki.

1
1
1
3
5
65'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Żurawski za przewinienie na Michale Jakóbowskim.

1
1
1
1
3
63'

Szybkie wyprowadzenie piłki w wykonaniu zespołu Piotra Tworka. Gorzej, że jego akcja została podsumowana dośrodkowaniem z lewego skrzydła prosto w rękawice bramkarza. Dante Stipica dostał przesyłkę od Konrada Matuszewskiego.

1
1
komentarz

1
60'

Piłka podprowadzona w okolicę narożnika pola karnego poznaniaków. Stamtąd kompletnie nieudane uderzenie Michała Kucharczyka, a Adrian Lis nie musiał zrobić nic poza odprowadzeniem piłki wzrokiem poza boisko.

2
3
3
2
58'
53'

Pogoń Szczecin nie potrafi podwoić prowadzenia i zamknąć spotkania. Po błędzie Adriana Lisa w świetnym miejscu boiska znalazł się Kacper Kozłowski, ale swoim zbyt późno oddanym strzałem trafił w rozpaczliwie interweniującego Roberta Ivanova. Środkowy defensor uratował Zielonych.

1
5
5
52'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Zrelak za przewinienie taktyczne na Michale Kucharczyku.

3
2
1
51'

Nieudane dośrodkowania skierowane w pole karne podopiecznych Piotra Tworka. Rafał Kurzawa oraz Kacper Kozłowski nie znaleźli sposobu na uruchomienie centralnie ustawionego Luki Zahovicia.

1
1
49'

Warta Poznań liczy na zlikwidowanie straty do przeciwnika dzięki stałym fragmentom gry. Adam Zrelak zabrał się za wykonanie rzutu rożnego, jednak swoje dośrodkowanie skierował prosto w pierwszego defensora Pogoni Szczecin. Tak to Zieloni na pewno nie doprowadzą do remisu.

1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania w Grodzisku Wielkopolskim. Trudna sytuacja gospodarzy z Poznania, ale jeszcze nie wywiesili oni białej flagi. Pogoń Szczecin wznowiła rywalizację z jednym nowym zawodnikiem w jedenastce.